SK Sever Brno - Hlavní stránka
NSA BRNO JIHOMORAVSKÝ KRAJ TEPLÁRNY BRNO
MČ BRNO-SEVER MČ BRNO-NOVÝ LÍSKOVEC MČ BRNO-STARÝ LÍSKOVEC ŠLAPANICEC

Založeno v roce 1993.
Činnost Sportovního klubu SEVER BRNO, z.s. finančně podporují: Národní sportovní agentura, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Jihomoravský kraj,
Statutární město Brno, Městská část Brno-sever, Městská část Brno-Nový Lískovec, Městská část Brno-Starý Lískovec, Město Šlapanice a Teplárny Brno a.s.
Podporují nás: SportObchod.cz, ERROR Servis, GIVT, Sphere.
Město Brno podpořilo činnost klubu v roce 2022 částkou 335 000,- Kč.

Kam za sportem v Brně


Dnešní datum: 23. 02. 2024   | Hlavní stránka | Informace o klubu | Fotogalérie | Diskuzní fórum | Chat | Ankety | Stáhni si | WWW odkazy |    
  Hlavní menukulatý roh

Hlavní stránka
Informace o klubu
Fotogalérie
Diskuzní fórum
Chat
Ankety
Stáhni si
WWW odkazy

Personalizace stránek
Rozšířené vyhledávání


  Oddíly v klubukulatý roh
mínus Informace o klubu
plus Lední hokej
mínus Lyžování
plus Softball
plus Stolní tenis
plus Triatlon

  Sídlo klubukulatý roh

SK Sever Brno
Bieblova 22
613 00 Brno
mobil: 608 610 842
e-mail:
info(at)sk-sever-brno.org


  Vyhledáváníkulatý roh

Hledej
na SK Sever Brno!  Sportovní zprávykulatý roh

Počet zobrazených článků: 50 (z celkem 72 nalezených)

|0-50|50-72|

Vicemistři světa v našem klubu
(Michal Doležel, Sezóna 2022, 14.12.2022)
Fotogalérie     Na začátku prosince od 7. do 11.12. 2022 proběhlo druhé Mistrovství světa U12 v mixu na Tchaj-wanu. Česká reprezentace v základní skupině v prvním utkání porazila Hongkong 10 : 0. Ve druhém utkání si naše reprezentace poradila se Singapurem 8 : 1. Proti pořadatelskému Tchaj-wanu prohrála 2 : 7. V závěrečném zápase základní skupiny si naši hráči hravě poradili s Indií, kterou porazili 17 : 0.

Tréninky se přesouvají do tělocvičen
(Michal Doležel, Sezóna 2022, 24.10.2022)
     Tréninky ve všech tréninkových centrech se přesouvají do tělocvičen:

Kadetky v Pardubicích končí na 2. místě!!
(Jana Sedláčková, Kadetky, 10.10.2022)
Fotogalérie     Nikdy neříkejte nikdy a když už si myslíte, že je sezóna za vámi, tak to také nemusí být až tak úplně pravda ... :o) ... po své letošní "unexpected journey" (...pochopí ti, kteří četli článek z posledního turnaje žen) jsem musela nakonec ještě kousek popojít, abych se dočkala kýženého "konce sezóny 2022". O víkendu 8.10. - 9. 10. 2022 jsem se vydala s týmem kadetek na poslední turnaj sezóny do Pardubic. Musím již nyní v úvodu článku říct, že se víkend celkově velmi, velmi vydařil !!

Úspěšný závěr sezóny žáků
(Michal Doležel, Žáci, 10.10.2022)
Fotogalérie     Na závěrečný turnaj Ligy žáků o umístění jsme vyrazili o víkendu 8.10. – 9.10.2022 až do Plzně, kde jsme bojovali o celkové umístění v lize. Letos se nám nepodařilo probojovat do finálového turnaje. Vedle našeho týmu se turnaje v Plzni zúčastnili kluby Snails Kunovice, Joudrs Praha a domácí Slavia Plzeň.

Ženy ze Severu vybojovaly postup do 2. ČSL žen
(Jana Sedláčková, Ženy, 03.10.2022)
Fotogalérie      Pokud chcete něčeho dosáhnout, tak je důležité si stanovit CÍL = PLÁN A, a do tohoto plánu investovat veškeré úsilí !! Je zbytečné mít Plán B, jelikož ta část úsilí, které byste do plánu B vložili by vám pak chyběla k dosažení PLÁNU A !! :-) A TO BYL MŮJ PLÁN !! … holky samozřejmě o mém plánu nevěděly !! … jen jsem se snažila jejich cestu krůček po krůčkuk tomuto CÍLI (PLÁNU A) směřovat. Vždy jsem jim stanovila krátkodobý cíl a ten jsme se snažily splnit. A CO MĚ TO STÁLO?! … VŠECHNO!! … veškerý volný čas, veškerou energii !! … ALE stálo to za to … zastávám názor, že NIKDO by neměl mít lepší docházku než trenér … a věřím, že i to je součástí našeho finálního úspěchu, jelikož to všechny holky motivovalo na tréninky chodit. Tímto bych je za celkovou DOCHÁZKU a přístup na trénincích chtěla moc a moc POCHVÁLIT !!

I sport může být nespravedlivý
(Jan Slavík, Žákyně, 03.10.2022)
Fotogalérie     O víkendu 1. a 2.10. družstvo žákyň odehrálo svůj poslední společný turnaj o celkové pořadí v lize. Hned v sobotu ráno jsme si přivstali a odjeli do Kostelce nad Orlicí. Hned na úvod nás čekaly holky SaBaTu Praha. Čekali jsme seriózně připravené nadhazovačky, a sílu na pálce. Do boje tedy posíláme náš základní pár na ose Eli a Johy. Vpřed nás také hnala početná skupina fandících rodičů a Severky si hned v úvodu nabrali malý náskok. Krásný zápas jsme ustáli do konce a porazili Pražačky 5 : 3.

Kadeti jsou v Top 6
(Michal Doležel, Kadeti, 03.10.2022)
     Kadetů se podařilo na posledním domácím turnaj nadstavby probojovat na Mistrovství ČR kadetů. Mistrovství se konalo v Praze na Joudrs od 30.9. do 2.10.2022 a celkem se ho zúčastnilo osm kadetských týmů rozdělených do dvou skupin.

BeeBall Day již po osmé
(Michal Doležel, BeeBall, 29.09.2022)
Fotogalérie     Již po osmé jsme v našem klubu uspořádali akci pro veřejnost BeeBall Day. Tradičně proběhla akce na softballovém hřišti v Brně-Novém Lískovci. Na účastníky bylo připraveno několik dovednostních stanovišť.

Nejlepší umístění coachballistů v historii
(Michal Doležel, CoachBall, 26.09.2022)
Fotogalérie     O posledním zářijovém prodlouženém víkendu se v Chomutově uskutečnilo Mistrovství ČR v CoachBallu. Na mistrovství postoupilo 12 nejlepších týmů z CoachBallové ligy, které se zúčastnilo celkem 30 týmů. My jsme na mistrovství postoupili z první místa v divizi Morava. Chtěli jsme uhrát lepší výsledek než v loni, kdy se nám na mistrovství moc nedařilo.


A zase prší.....
(Michal Doležel, Žáci, 19.09.2022)
Fotogalérie     Poslední, 5. kolo, základní části Ligy žáků se odehrálo o víkendu 17.9. a 18.9.2022. Protože se do posledního kola přihlásilo všech 7 týmů a nebylo možné tak turnaj odehrát na jednom hřišti, byly družstva rozdělena do dvou turnajů. Jeden se odehrál u nás v Brně, druhý byl v plánu v Pardubicích. Bohužel v Paradubicích déšť znemožnil turnaj odehrát. Ale ani u nás to nebylo bez komplikací.

Kadetky krůček od Final Four
(Michal Doležel, Kadetky, 19.09.2022)
     Poslední kolo základní časti Ligy kadetek, odehrály naše holky v Hradci Králové o víkendu 17.9. - 18.9.2022. Turnaje se zúčastnily celkem čtyři kluby. Hrálo se systém každý s každým a následně o 3. místo a finále.

Ženy ovládly nadstavbový turnaj
(Michal Doležel, Ženy, 19.09.2022)
     O víkendu 17.9. - 18.9.2022 se naše ženy zúčastnily nadstavbového turnaje 3. ligy žen v Českých Budějovicích. Do nadstavbového turnaje měli právo postoupit první tři týmy ze dvou divizí ligy.

Turnaj žákyň se protáhl
(Michal Doležel, Žákyně, 14.09.2022)
Fotogalérie     Poslední základní kolo Ligy žákyň se odehrálo o víkendu 10.9. - 11.9. a dohrávalo se až v úterý 13.9.2022. Závěrečné kolo se pořádalo na našem domácím hřišti. Přijelo všech šest týmů divize Morava.

Juniorky na posledním turnaji sezóny 2022
(Jana Sedláčková, Juniorky, 12.09.2022)
Fotogalérie     O víkendu 10. – 11. 9. 2022 jsme se s juniorkami do Prahy vypravily na náš poslední turnaj sezóny v této kategorii. Pro dvě z nich to byl poslední turnaj za mládežnický tým vůbec!! … a právě proto bych tento článek chtěla věnovat STEJSI a HAMR!!

Kadeti si v opravě vybojovali postup na MČR
(Michal Doležel, Kadeti, 05.09.2022)
Fotogalérie      První zářijový víkend jsme pořádali na našem hřišti turnaj nadstavby Superligy kadetů. Před 14 dny se nám bohužel nepodařilo přímo postoupit na Mistrovství ČR. Opravou byl tento turnaj. První dva týmy z tohoto turnaje postupují na Mistrovství ČR. Původně se turnaje mělo zúčastnit 6 týmů, ale na poslední chvíli se odhlásila Plzeň. Změnil se tak i systém turnaje, kdy hrál každý s každým.

Důležité je to nevzdát
(Michal Doležel, CoachBall, 05.09.2022)
     O víkendu 3.9. - 4.9.2022 se v Praze na Eagles uskutečnila nadstavba Coachballové ligy, které se zúčastnily první týmy z jednotlivých divizí. V turnaji šlo v podstatě jen o nasazení na Mistrovství ČR v Chomutově.

Muži postoupili do nadstavby
(Michal Doležel, Muži, 05.09.2022)
     První zářijový víkend se odehrála v Kostelci nad Orlicí nadstavba 3. ligy mužů, kam z každé divize měli právo poustopit týmy, které se zúčastnily aspoň 50% zápasů v základní části. Z divize Západ žádný tým neprojevil zájem o postup do nadstavby. Z naší divize Východ se turnaje zúčastnili domácí Klackaři, záloha Kunovic a naši borci. Hrálo se systémem každý s každým dvakrát.

Seveřanky na vítězné vlně
(Jana Sedláčková, Ženy, 29.08.2022)
Fotogalérie     O víkendu 27. – 28.8.2022 jsme se vydaly do Hradce Králové na 5. kolo 3. ligy žen. Do prvního utkání proti domácímu týmu Falcons nastupujeme, po prázdninové pauze, lehce nervózní. Míček kontaktujeme, ale dlouho se nám nedaří protlačit ho přes soupeřovu jistou obranu. Nakonec však dovážíme 3 body, oproti soupeřovým 2 a zápas vyhráváme!! Rozhodně v tomto zápase nastal zajímavý fakt, že i když máte více hitů, v tomto případě Falcons dalo 10 a my jen 5, tak to neznamená, že vyhrajete zápas :-), a to hlavně pokud proti vám stojí obrana ze "Severu", které se celkem 3x podařilo uhlídat plné mety a navíc zahrát i luxusní aut ze středního zadního na domácí metě! (třikrát sláva Stejsi a Janče K.).

Prší, prší, jen se leje.....
(Michal Doležel, Žáci, 29.08.2022)
Fotogalérie     O posledním srpnovém víkendu se v Kunovicích uskutečnilo čtvrté kolo Ligy žáků. Turnaje se zúčastnilo celkem 6 týmů rozdělených do dvou skupin. Už při cestě do Kunovice celou dobu lilo a lilo. Na hřišti v Kunovicích byly celkem velké kaluže, ale pořadatelé byli připraveni a hřiště uvedli do provozuschopného stavu.

Soutěž kadetek zavítala na Slovensko
(Michal Doležel, Kadetky, 29.08.2022)
     Čtvrté kolo Ligy kadetek se uskutečnilo poslední srpnový víkend ve slovenské Trnavě. Mezinárodního kola se zúčastnily týmy z Česka, Slovenska a Chorvatska - celkem 5 týmů. Hrálo se systémem každý s každým. Takže nešlo nijak špekulovat a každý zápas se musel hrát naplno.

U nás doma bez nás
(Michal Doležel, Muži, 22.08.2022)
     O srpnovém víkendu 20.8. - 21.8.2022 jsme na domácím hřišti pořádali 5. kolo 3. ligy mužů. Bohužel, i když se turnaj konal u nás, tak jsme na turnaj nedali tým dohromady a tak se hrálo bez nás.

První pokus na postup nevyšel
(Michal Doležel, Kadeti, 22.08.2022)
     Až do dalekého Mostu v severních Čechách jsme se vydali na nadstavbový turnaj, kde šest týmů bojovalo o tři přímá postupová místa na Mistrovství ČR kadetů. V základní skupině jsme sehráli zápasy se Slavií Plzeň a Žralokama z Ledenic.

Žákyně ZLATÉ!!!
(Michal Doležel, Žákyně, 22.08.2022)
     Čtvrté kolo Ligy žákyň se odehrálo o srpnovém víkendu 20.8. - 21.8.2022 v moravských Kunovicích. Již tradičně se zúčastnilo všech šest týmů z divize Morava. Týmy byly rozděleny do dvou skupin po třech.

Zahraniční mise
(Jan Slavík, Žákyně, 10.08.2022)
Fotogalérie     Prázdninový plán družstva žákyň byl pořádně si užít léto, softball a moře. Ano, zvládli jsme i koupačku v Chorvatsku. Takže postupně. Po hektických přípravách a doladění plánu odjíždí skupina nominovaných žáků a žákyň 4.8.2022 do chorvatského Zagrebu na tamní softballový turnaj kategorie do 13 let smíšených týmu – Summer Ball 2022. Tento turnaj máme v hledáčku již delší dobu, ale covidová opatření nám v uplynulých létech překazily plány. Dopoledne odjel mikrobus s 9 účastníky a následně nás dohnaly ještě osobáky Milana H. a Toma D. Celkem tedy 12 hráčů a 6 členů realizačního týmu. Cesta proběhla bez problémů, hotýlek jsme našli na první pokus. Rezervace byla platná, uff.

Šípková Růženka na pálce
(Michal Doležel, CoachBall, 20.06.2022)
Fotogalérie     V letošním roce se naši coachballisté zúčastnili o víkendu 18.6. – 19.6.2022 Open Poháru ČSA v Havlíčkově Brodě. Do Brodu se sjelo celkem šest týmů. Hrálo se systémem každý s každým a následně o umístění.

Juniorky vezou 2. místo z Pardubic
(Jana Sedláčková, Juniorky, 20.06.2022)
Fotogalérie     O víkendu 18. – 19. 6. 2022 jsem se s juniorkami vydala na 4. kolo LJ do Pardubic. TOHO DNE BYLO VEDRO!… takové to vedro, že se vám ani nechce hýbat … ALE!! … náš důmyslně promyšlený systém ochlazování dal všem hráčkám NADĚJI, že se to bude dát vydržet a když na tom, tak přemýšlím, tak si nakonec vlastně nikdo ani nestěžoval … :-) … hlavní roli hrál "žlutý kyblík" (ten s námi přijel až z Brna) se studenou vodou, jehož obsah holky z lavičky neustále měnily + osvěžující spreje a chladící ručníčky, které jsme ještě dokoupily ve sportu v Pardubicích … no a jak to všechno dopadlo?!

Výheň na Poháru žákyň
(Jan Slavík, Žákyně, 20.06.2022)
Fotogalérie     Prodloužený víkend 17. až 19.6. měl patřit vrcholu jarní softballové části také v kategorii žákyň do 13 let. Softballová asociace připravila Open Pohár žákyň na 3 hřištích Svoboda parku v pražských Bohnicích. Do turnaje se přihlásilo 14 družstev z celkových 25, které tuto kategorii v ČR hrají. Mezi účastníky, kteří jsou schopni postavit družstvo pouze z dívek, chybí snad jen Snails. Tentokrát nelze použít ani starší začátečníky, tak jsme Terku H. s sebou vzali jako asistentku trenéra. Los turnaje k nám nebyl úplně vlídný, dostali jsme 2 týmy ze superligy a z toho Chomutov je aktuálně na 2. pozici. Na soupiskách soupeřů se to jen hemžilo hostujícími hráčkami a je zjevné, že většina posilovala z neúčastnících se tím nejlepším. Naše ambice se tak upínali k umístění kolem 10. No, ale byl to vrchol jarní části a Severky ukázali, že je sport baví, jsou navzájem parťáci a i přes nepřízeň losu, počasí a rannímu vstávání umí zabojovat.

Nepálíme, prohráváme
(Michal Doležel, Žáci, 13.06.2022)
Fotogalérie     Třetí kolo Ligy žáků divize Východ se uskutečnilo o víkendu 11.6. – 12.6.2022 v krásném softballovém areálu v Kostelci nad Orlicí. Do Kostelce přijel opět plný počet týmů z ligy. Družstva byl rozdělena do dvou základních skupin po třech a po čtyřech. My jsme měli skupinu po čtyřech.

Kadetky zlaté!
(Jan Slavík, Kadetky, 13.06.2022)
Fotogalérie     Na víkend 11. a 12.6. bylo naplánováno další kolo Ligy kadetek, tentokráte v Kunovicích. A příprava neproběhla úplně dle našich představ, nepodařilo se zajistit dostupné ubytování a ke konci týdne před turnajem jsem nuceni dělat změny v soupiskách. Naštěstí je nás celkově dost a můžeme navíc doplnit i mladšími kluky kadety.

Porazili jsme favorita soutěže
(Michal Doležel, Muži, 13.06.2022)
     O víkendu 11.6. a 12.6. se uskutečnilo čtvrté kolo 3. ligy mužů v Otrokovicích. Do Otrokovic přijely 4 týmy.

Potvrzujeme třetí místo v Superlize kadetů
(Michal Doležel, Kadeti, 06.06.2022)
Fotogalérie     O prvním červnovém víkendu se v Břeclavi uskutečnilo třetí kolo Superligy kadetů. Opět se turnaje zúčastnilo šest týmů rozdělených do dvou základních skupin. Do Břeclavi jsme opět odcestovali v oslabené sestavě, doplnění o jednoho žáka. Letos nás prostě provází od začátku velká smůla v podobě vážných zranění. Doufáme, že podzimní část odehrajeme v plné sestavě.

TeeBallisté opět na domácí půdě
(Michal Doležel, TeeBall , 06.06.2022)
Fotogalérie     Již pátý turnaj Moravskoslezské ligy TeeBallu se uskutečnil v neděli 5.6.2022 na našem domácím hřišti v Novém Lískovci. A tradičně přijely týmy z Břeclavi a Kunovic. Hrálo se systémem každý s každým a na tým tak vycházely tři zápasy.

Mezinárodní 3. liga žen
(Jana Sedláčková, Ženy, 06.06.2022)
Fotogalérie     O víkendu 4.6. - 5.6.2022 jsme se vydaly na náš 3. turnaj žen, tentokrát do Kunovic. Turnaj byl i lehce mezinárodní, jelikož až z dalekého Chorvatska zavítal do ČR tým Princ Zagreb.

Tropické vedro
(Michal Doležel, Žákyně, 06.06.2022)
     Třetí kolo Ligy žákyň se uskutečnilo o prvním červnovém víkendu v Blansku. Teploty po celý víkend byly tropické. Ale i přes úmorné vedro všech šest týmů divize Morava odehrálo celý turnaj.

Brněnský turnaj juniorek
(Jana Sedláčková, Juniorky, 02.06.2022)
Fotogalérie     Během víkendu 28. - 29.5.2022 jsme u nás na domácím hřišti v Brně na Kamenném vrchu pořádali 3. kolo Ligy juniorek, kterého se zúčastnily týmy: Trnava Panthers, Pasos Pardubice a SK Sever Brno.

Nejmladší tým na MČR základních škol
(Milan Vodička, Školní ligy, 02.06.2022)
     Fotogalérie     Ve středu 1.6.2022 odjel do Havlíčkova Brodu tým ZŠ Šlapanice na MČR základních škol v nejslabší, nejmladší sestavě a jenom díky záskoku Františka na poslední chvíli nás bylo akorát devět. Počasí bylo nádherné, slunečné a my jsme tak zároveň mohli oslavit Den dětí, jelikož nás čekaly 4 zápasy.

Žáci Elišky jsou mistři České republiky
(Michal Doležel, Školní ligy, 02.06.2022)
Fotogalérie      Po dvouleté nucené pauze, způsobené koronavirou situací, se letos opět uskutečnily plánovaná Mistrovství ČR v softballu pro jednotlivé kategorie. Žáci ZŠ a MŠ Elišky Přemyslovny si díky prvnímu místu ve Školní lize Brna vybojovali účast na Mistrovství ČR základních škol v softballu pro 6. a 7. třídu v Havlíčkově Brodě, které se konalo ve středu 1.6. Ve středu ráno jsme vyrazili vlakem směr Havlíčkův Brod. Nálada ve vlaku byla výborná. A co je hlavní, vlak přijel do Havlíčkova Brodu přesně na čas. :-)

CoachBallisté po dlouhé pauze opět v AKCI.
(Milan Holec, CoachBall, 30.05.2022)
Fotogalérie     Po šesti týdnech od domácího vítězného turnaje v Brně, kdy z důvodu nehratelného hřiště bylo zrušeno následné 2. kolo CoachBallové ligy v Břeclavi, odjíždíme téměř v nejsilnější možné sestavě obhajovat první místo na turnaj do Opavy za účasti 6 týmů. Z Brna vyrážíme v bojovné náladě již brzy ráno s vírou a vědomím, že pokud se dostaneme do finále, tak nás díky rozpisu turnaje čeká nesmírně náročný a dlouhý den, kdy se domů a do postelí nedostaneme dříve než po 22:00 hodině!!!

Muži opět druzí
(Michal Doležel, Muži, 30.05.2022)
     O víkendu 28.5. - 29.5.2022 se vydali muži na třetí turnaj 3. ligy mužů do Kostelce nad Orlicí. Na poslední chvíli se odhlásila Břeclav, tak se turnaj nakonec odehrál pouze ve třech týmech.

Junioři třetí
(Michal Doležel, Junioři, 26.05.2022)
     O víkendu 21.5. - 22.5.2022 se junioři zúčastnili druhého turnaje 2. ligy juniorů v Praze. Tak jako turnaje v Břeclavi se i v Praze zúčastnily čtyři týmy.

Hrdinové víkendu
(Michal Doležel, Žáci, 23.05.2022)
Fotogalérie     Je pátek odpoledne a my zvažujeme, zda odjet do Prahy na druhý turnaj Ligy žáků. Máme pouze deset hráčů, z toho ale tři nejsou úplně zdravotně v pořádku. Navíc náš nadhazovač Marek má poraněné oko a leží v nemocnici a část žáků odmítá jezdit na turnaje. Ale nakonec padne rozhodnutí, že jedeme. V sobotu ráno vyráží devět žáků a jeden coachballista směr Praha. Druhého turnaje Ligy žáků, divize Východ se zúčastnilo celkem sedm týmů rozdělených do dvou základních skupin.

TeeBallisté si vezou zlato z Kunovic
(Milan Vodička, TeeBall , 23.05.2022)
     V neděli 22. 5. 2022 se hrál 4. turnaj Moravskoslezské ligy TeeBallu v Kunovicích. Pořadatel nás překvapil, že postavil tři týmy malých sportovců (Šnečků) a já musím smeknout klobouk za to, jak se s tím malí TeeBallisté poradili a velký respekt trenérům Kunovic.

Ženy dováží z Pardubic stříbro
(Jana Sedláčková, Ženy, 23.05.2022)
Foto     O víkendu 21. – 22. 5. 2022 jsme vyrazily na 2. kolo 3. ligy žen do Pardubic. Do prvního utkání nastupujeme proti, nám zatím neznámému soupeři, Dvoru Králové. Od začátku zápasu nás lehce zaskočil technický nadhoz, který se k nám blížil cca 3 rychlostmi, a to pomalou a ještě pomalejší spojenou s točkou :-) … a přesto, že hrajeme jistou obranu v poli, kde to na 1B bez chyby vychytává Míša Š. a z prkna vše drží nejdříve Gábinka a posléze i Eliška, na pálce se neprosazujeme a zápas končí vítězstvím Dvora 2 : 6.

Na domácím turnaje se nedařilo
(Michal Doležel, Kadetky, 23.05.2022)
     Druhé kolo Ligy kadetek jsme pořádaly o víkendu 21.5. - 22.5.2022 na domácím hřišti v Brně-Novém Lískovci. Turnaj byl vpravdě mezinárodní. Do Brna zavítaly týmy ze Slovenska a Chorvatska. Celkem pět týmů se utkalo systémem každý s každým a následně se hrálo finále mezi prvním a druhým po základní části.

Obrat v závěru turnaje
(Michal Doležel, Muži, 16.05.2022)
Fotogalérie     Druhý turnaj 3. české softballové ligy mužů, divize Východ se uskutečnil o víkendu 14.5. - 15.5.2022 v krásném softballovém areálu v Kunovicích, kde budou na konci června hostit Mistrovství Evropy žen do 22 let. Druhého kola se zúčastnilo pět týmů a hrálo se systémem každý s každým. Za mě nejspravedlivější systém.

Kadeti ze „SEVERU“ v Radotíně třetí!!!
(Jana Sedláčková, Kadeti, 16.05.2022)
Fotogalérie     O víkendu 14.5. – 15.5.2022 jsme se s kadety vydali na 2. turnaj superligy kadetů do Radotína. Sestava byla lehounce oslabena o 3 klíčové hráče, ale i tak jsme se k celkovému průběhu turnaje postavili čelem a dobrými výkony jsme nakonec obsadili 3. místo.

Doma vítězně
(Michal Doležel, TeeBall , 08.05.2022)
Fotogalérie     Ve sváteční neděli 8.5.2022 jsme na našem domácím hřišti v Novém Lískovici uspořádali již třetí turnaj Moravskoslezské ligy TeeBallu. Oproti sobotě, kdy musel být zrušen coachballový turnaj v Břeclavi kvůli podmáčenému hřišti, nám v neděli počasí přálo. Tradičně přijely týmy z Břeclavi a Kunovic. Snails Kunovice přijeli rovnou se dvěma družstvy.

Oslabení žáci bojovali v Praze
(Milan Vodička, Žáci, 02.05.2022)
Fotogalérie     V sobotu 30.4.2022 odjel tým žáků třemi auty do Prahy, na hřiště Spectra Praha v silně oslabené sestavě 10 hráčů. Los nás zařadil do skupiny "B" spolu s SK Joudrs Praha a domácím týmem Spectrum Praha. Ve skupině "A" hráli Tempo Praha, Snails Kunovice a Pasos Pardubice.

Ženy ze „SEVERU" opět v akci!!
(Jana Sedláčková, Ženy, 02.05.2022)
Fotogalérie     Trvalo to dlouhých 7 let, ale nakonec jsme se dočkaly opět toho, že ženy z SK Severu Brno opět vyběhly na hřiště, které znamená svět!! … ten softballový! O víkendu 30.4. – 1.5.2022 jsme se zúčastnily prvního kola turnaje 3. ligy žen, které jsme rovnou i pořádaly. Přes všechny nástrahy nefunkčnosti čerpadla a nošení konví s vodou, se turnaj vydařil!!

|0-50|50-72|

  Sociální sítěkulatý roh
Facebook Twitter Instagram
LinkedIn Youtube RSS
Klubový informační systém
Nábory.cz - sportovní a zájmové kroužky

  Kalendář akcíkulatý roh

Květen
27.5.-Liga žáků
27.5.-Liga kadetek
27.5.-2. ČSL žen
28.5.-Liga žáků
28.5.-Liga kadetek
28.5.-2. ČSL žen

Kam za sportem v Brně


  Podporují náskulatý roh

Teplárny Brno

GIVT - přispějte nákupem našemu klubu

Error Servis - Servis PC

Sphere

CARTE


Redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.