SK Sever Brno - Hlavní stránka
NSA BRNO JIHOMORAVSKÝ KRAJ TEPLÁRNY BRNO
MČ BRNO-SEVER MČ BRNO-NOVÝ LÍSKOVEC MČ BRNO-STARÝ LÍSKOVEC ŠLAPANICEC

Založeno v roce 1993.
Činnost Sportovního klubu SEVER BRNO, z.s. finančně podporují: Národní sportovní agentura, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Jihomoravský kraj,
Statutární město Brno, Městská část Brno-sever, Městská část Brno-Nový Lískovec, Městská část Brno-Starý Lískovec, Město Šlapanice a Teplárny Brno a.s.
Podporují nás: SportObchod.cz, ERROR Servis, GIVT, Sphere.
Město Brno podpořilo činnost klubu v roce 2022 částkou 335 000,- Kč.

Kam za sportem v Brně


Dnešní datum: 29. 05. 2024   | Hlavní stránka | Informace o klubu | Fotogalérie | Diskuzní fórum | Chat | Ankety | Stáhni si | WWW odkazy |    
  Hlavní menukulatý roh

Hlavní stránka
Informace o klubu
Fotogalérie
Diskuzní fórum
Chat
Ankety
Stáhni si
WWW odkazy

Personalizace stránek
Rozšířené vyhledávání


  Oddíly v klubukulatý roh
mínus Informace o klubu
plus Lední hokej
mínus Lyžování
plus Softball
plus Stolní tenis
plus Triatlon

  Sídlo klubukulatý roh

SK Sever Brno
Bieblova 22
613 00 Brno
mobil: 608 610 842
e-mail:
info(at)sk-sever-brno.org


  Vyhledáváníkulatý roh

Hledej
na SK Sever Brno!  Sportovní zprávykulatý roh

téma * Kadetky v Pardubicích končí na 2. místě!!
Vydáno dne 10. 10. 2022 (679 přečtení)

Fotogalérie     Nikdy neříkejte nikdy a když už si myslíte, že je sezóna za vámi, tak to také nemusí být až tak úplně pravda ... :o) ... po své letošní "unexpected journey" (...pochopí ti, kteří četli článek z posledního turnaje žen) jsem musela nakonec ještě kousek popojít, abych se dočkala kýženého "konce sezóny 2022". O víkendu 8.10. - 9. 10. 2022 jsem se vydala s týmem kadetek na poslední turnaj sezóny do Pardubic. Musím již nyní v úvodu článku říct, že se víkend celkově velmi, velmi vydařil !!

     ... a to i přes zbytečně nervózní první zápas, kde jsme nastoupily proti týmu Blesk Jablonec. Několika nedůrazně zahranými míči v obraně jsme soupeřkám hned v první směně umožnily 6 bodů, které jsme pak v průběhu utkání již nedokázaly dohnat, naopak soupeřky ještě přisypaly a zápas končí v náš neprospěch 0 : 10.
     Do druhého zápasu dne, proti domácímu týmu Pasos Pardubice, však již nastupujeme s neochvějným nadšením a hlavně bez bázně, která nás v prvním zápase tak svazovala. Na prkno se staví Verča Beranová, která dozajista netušila co ji čeká !! ... nakonec musela odházet celkem 7 směn ( ... zápas se prodlužoval o 3 tiebreaky a trval 2,5 hodiny !!) ... to hlavní však je, že skončil naším vítězstvím 12 : 11.
     V neděli se v ranním zápase setkáváme s týmem Merklína. Maruška Ondrášková je na prkně, jakoby úplně vyměněná !! ... sype do strikezony jeden strike za druhým. A jako třešničku na dortu pak přidává i strikeout obávaného pálkaře, který tým Merklína posílil z řad kadetů. Jinak hrajeme bezchybnou hru a navíc se holky na pálce docela činí a zápas končí naším vítězstvím 9 : 2.
     V posledním utkání sezóny nás čekal ještě tým Joudrs Praha. Zápas je od samého začátku velmi vyrovnaný. Přes drobné běžecké chybičky na metách, dovážíme celkem 6 bodů, soupeř skóruje jen 5 a tak sezónu ukončujeme velkým vítězstvím 6 : 5, kdy vítězný odpal dává Lucka Holarová, která po celý turnaj předváděla výborný výkon na catcherovi.
     Zmínit rovněž musím i nepřekonatelné výkony, které v jednotlivých zápasech podával na postu center fielda Martin Doležel, naše posila z kadetů. Jeho neuvěřitelné catche, jeho dlouhé a přesné příhozy, které umožnily holkám 2x zahrát i double play, byly prostě famózní. Na pálku jsme ho nepustili, jelikož jsme se všichni shodli, že si to musí holky "odpálkovat" samy. Bohužel si nevzpomínám na ty naše všechny krásné odpaly a ulívky jednotlivě, ALE vím, že jich bylo dost a že jsme všem ukázaly, že pálit v SEVERU rozhodně umíme.

     Velké díky patří i coachovi Krtkovi (Janče Ondráškové), Petrovi Beranovi (našemu i-scorerovi), tatínkům řidičům a rozhodně i Honzovi Slavíkovi (alias "Předsedovi"), který s holkama celou sezónu, kromě tohoto posledního turnaje, kdy si plnil jiné povinnosti na mezinárodním turnaji v Praze, odjel, který holkám věřil, a přesto, že se původně jednalo jen o doplňkovou kategorii, tak se s "kadetkami" zúčastnil VŠECH turnajů v Lize kadetek v roce 2022 !! ... a to velmi úspěšně !! Kadetky v Lize kadetek 2022 obsazují, ze 3. divizí, 14-ti týmů, celkově krásné 6. místo !!

     Kompletní výsledky turnaje na webu ČSA

     Konečné pořadí turnaje na webu ČSA

     Konečné pořadí Ligy kadetek na webu ČSA

     FOTOGALÉRIE


[Aktuální známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Jana Sedláčková | Informační e-mailVytisknout článek )

  Sociální sítěkulatý roh
Facebook Twitter Instagram
LinkedIn Youtube RSS
Klubový informační systém
Nábory.cz - sportovní a zájmové kroužky

  Kalendář akcíkulatý roh

Květen
27.5.-Liga žáků
27.5.-Liga kadetek
27.5.-2. ČSL žen
28.5.-Liga žáků
28.5.-Liga kadetek
28.5.-2. ČSL žen

Kam za sportem v Brně


  Podporují náskulatý roh

Teplárny Brno

GIVT - přispějte nákupem našemu klubu

Error Servis - Servis PC

Sphere

CARTE


Redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.