SK Sever Brno - Hlavní stránka
NSA BRNO JIHOMORAVSKÝ KRAJ TEPLÁRNY BRNO
MČ BRNO-SEVER MČ BRNO-NOVÝ LÍSKOVEC MČ BRNO-STARÝ LÍSKOVEC ŠLAPANICEC

Založeno v roce 1993.
Činnost Sportovního klubu SEVER BRNO, z.s. finančně podporují: Národní sportovní agentura, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Jihomoravský kraj,
Statutární město Brno, Městská část Brno-sever, Městská část Brno-Nový Lískovec, Městská část Brno-Starý Lískovec, Město Šlapanice a Teplárny Brno a.s.
Podporují nás: SportObchod.cz, ERROR Servis, GIVT, Sphere.
Město Brno podpořilo činnost klubu v roce 2022 částkou 335 000,- Kč.

Kam za sportem v Brně


Dnešní datum: 13. 04. 2024   | Hlavní stránka | Informace o klubu | Fotogalérie | Diskuzní fórum | Chat | Ankety | Stáhni si | WWW odkazy |    
  Hlavní menukulatý roh

Hlavní stránka
Informace o klubu
Fotogalérie
Diskuzní fórum
Chat
Ankety
Stáhni si
WWW odkazy

Personalizace stránek
Rozšířené vyhledávání


  Oddíly v klubukulatý roh
mínus Informace o klubu
plus Lední hokej
mínus Lyžování
plus Softball
plus Stolní tenis
plus Triatlon

  Sídlo klubukulatý roh

SK Sever Brno
Bieblova 22
613 00 Brno
mobil: 608 610 842
e-mail:
info(at)sk-sever-brno.org


  Vyhledáváníkulatý roh

Hledej
na SK Sever Brno!  Sportovní zprávykulatý roh

téma * Ženy ze „SEVERU" opět v akci!!
Vydáno dne 02. 05. 2022 (817 přečtení)

Fotogalérie     Trvalo to dlouhých 7 let, ale nakonec jsme se dočkaly opět toho, že ženy z SK Severu Brno opět vyběhly na hřiště, které znamená svět!! … ten softballový! O víkendu 30.4. – 1.5.2022 jsme se zúčastnily prvního kola turnaje 3. ligy žen, které jsme rovnou i pořádaly. Přes všechny nástrahy nefunkčnosti čerpadla a nošení konví s vodou, se turnaj vydařil!!

     V sobotu jsme nastoupily proti odvěkému rivalovi z juniorských soutěží, tentokrát však v podání sličných „dam“ z Kunovic a hnedle jsme si zápas protáhly až do tiebreaku!! Soupeřky od začátku z prkna drží na uzdě Eliška Houdková, kterou pak ve 4. směně střídá Gabča Hamříková. V útoku podáváme smíšené výkony. Naše hity se dají spočítat na prstech jedné ruky … ALE … to kde ani nezaváháme je naše OBRANA! Jistými auty, a to včetně chycené krádeže 2B, nakonec udoláváme holky z Kunovic v tiebreaku 7 : 6.
     V druhém sobotním utkání nastupujeme proti Falcons Hradec Králové. Zápas je od začátku opět velmi vyrovnaný. Daří se nám odpálit velmi dlouhé odpaly, ale opět jen tzv. sem, tam … což je málo. Musíme na pálce zabrat a pálit více hitů za sebou jinak ty body nedovezeme!! Na prkně předvedla velmi pěkný výkon Zuzka Vodičková, která si kromě nadhazování zahrála i docela dost autů na 1B. Za zmínku stojí krásné odpaly Hamr, Terezky D., Janči K. , Stejsi, Jany S., rovněž luxusní ulívka Gabči a v obraně zahraný pick-off na 3B!!. Přes tato všechna pozitiva zápas prohráváme 3 : 5.
     V neděli nás hned po ránu opět čekají holky z Falcons. Nasazují proti nám docela pomalý nadhoz, který nám po celý zápas dělá docela problém a nedaří se nám na něj načasovat. Na pálce se prosazujeme až v 6. směně a vyrovnáváme tak, že je zápas po 7. směně 7 : 7 a následuje 1.tiebreak, kdy dovážíme bod, soupeř však rovněž dováží bod a tak se hraje 2. tiebreak, kdy soupeř dovezl více bodů než mi a tak zápas končí po 2,5 hodinách vítězstvím Falcons 14 : 11. Celkově to byl, ale velmi vyrovnaný boj. Terezka D. soupeře z prkna držela celé 4 směny a navíc si odpálila společně s Hamr tzv. „český homerun“ + k tomu obě přidaly i trojmeťák!!
     V posledním zápase turnaje nás čekaly opět holky z Kunovic, které nám vítězství nedaly rozhodně zadarmo. Byl to boj až do poslední směny a to doslova! Do 5. směny vedly Kunovice 5 : 2, výsledek se nám podařil otočit až v 7. směně, kdy vítězíme 8 : 5, a to i přes 3 chyby v obraně během dohrávky Kunovic!! Bylo vidět, že se nás již lehce podepisuje celková únava. Za zmínku stojí krásné odpaly Hamr, Pavli M., 3 krásné hity Janči K., dále pak odpaly Lucky, Stejsi, Kačky a taky ulívka Míši, kterou luxusně umístila směrem k 3B.
     Za mě osobně to byl vydařený víkend!... rozhodně víme , kde zabrat, abychom pak nemusely honit body v tiebreacích a už se těšíme na další západy .. :o)

     Kompletní výsledky turnaje na webu ČSA

     Konečné pořadí turnaje na webu ČSA

     FOTOGALÉRIE


[Aktuální známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Jana Sedláčková | Informační e-mailVytisknout článek )

  Sociální sítěkulatý roh
Facebook Twitter Instagram
LinkedIn Youtube RSS
Klubový informační systém
Nábory.cz - sportovní a zájmové kroužky

  Kalendář akcíkulatý roh

Květen
27.5.-Liga žáků
27.5.-Liga kadetek
27.5.-2. ČSL žen
28.5.-Liga žáků
28.5.-Liga kadetek
28.5.-2. ČSL žen

Kam za sportem v Brně


  Podporují náskulatý roh

Teplárny Brno

GIVT - přispějte nákupem našemu klubu

Error Servis - Servis PC

Sphere

CARTE


Redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.