SK Sever Brno - Hlavní stránka
NSA BRNO JIHOMORAVSKÝ KRAJ TEPLÁRNY BRNO
MČ BRNO-SEVER MČ BRNO-NOVÝ LÍSKOVEC MČ BRNO-STARÝ LÍSKOVEC ŠLAPANICEC

Založeno v roce 1993.
Činnost Sportovního klubu SEVER BRNO, z.s. finančně podporují: Národní sportovní agentura, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Jihomoravský kraj,
Statutární město Brno, Městská část Brno-sever, Městská část Brno-Nový Lískovec, Městská část Brno-Starý Lískovec, Město Šlapanice a Teplárny Brno a.s.
Podporují nás: SportObchod.cz, ERROR Servis, GIVT, Sphere.
Město Brno podpořilo činnost klubu v roce 2022 částkou 335 000,- Kč.

Kam za sportem v Brně


Dnešní datum: 13. 04. 2024   | Hlavní stránka | Informace o klubu | Fotogalérie | Diskuzní fórum | Chat | Ankety | Stáhni si | WWW odkazy |    
  Hlavní menukulatý roh

Hlavní stránka
Informace o klubu
Fotogalérie
Diskuzní fórum
Chat
Ankety
Stáhni si
WWW odkazy

Personalizace stránek
Rozšířené vyhledávání


  Oddíly v klubukulatý roh
mínus Informace o klubu
plus Lední hokej
mínus Lyžování
plus Softball
plus Stolní tenis
plus Triatlon

  Sídlo klubukulatý roh

SK Sever Brno
Bieblova 22
613 00 Brno
mobil: 608 610 842
e-mail:
info(at)sk-sever-brno.org


  Vyhledáváníkulatý roh

Hledej
na SK Sever Brno!  Sportovní zprávykulatý roh

téma * Kadeti ze „SEVERU“ v Radotíně třetí!!!
Vydáno dne 16. 05. 2022 (876 přečtení)

Fotogalérie     O víkendu 14.5. – 15.5.2022 jsme se s kadety vydali na 2. turnaj superligy kadetů do Radotína. Sestava byla lehounce oslabena o 3 klíčové hráče, ale i tak jsme se k celkovému průběhu turnaje postavili čelem a dobrými výkony jsme nakonec obsadili 3. místo.

     V sobotu nás hned na rozjezd čekal nelehký tým Joudrs Praha. Zápas se celkově odvíjel velmi rychle, a to hlavně tím, že se nám na soupeřova nadhazovače opravdu nedařilo prosadit. Za zmínku stojí jen daleký dvoumetový odpal Šimona Ryzého, kdy jsem si opravdu hodnou chvíli myslela, že JE TO TAM! … míček však dopadl cca ½ metru od homerunového plotu a Šimi tak dovezl alespoň náš jediný, čestný bod v zápase … :-) … zápas nakonec končí vítězstvím soupeře 1 : 11.
     Do druhého zápasu dne nastupujeme proti týmu Radotína a jak je naším docela častým zvykem, který musíme rozhodně změnit!!...tak si hned v první směně necháme, po dvou našich zásadních chybách v obraně, nasázet celkem 4 body. Nepropadáme však žádné panice, body rovněž postupně přisypáváme a nakonec se rozhoduje až po hracím čase v tiebreaku, kdy se rozhodujícím hráčem stává Šimon Ryzý, který svým dvoumetovým odpalem na 2 auty dováží 2 body a zápas tak končí naším zaslouženým vítězstvím 8 : 7, k čemuž i velkou měrou přispěl Vojta Poláček. Ten soupeři nadělil 8 "sněhuláků" z celkových 12-ti zahraných autů. Už v tomto zápase jsem začínala cítit "zrod" nadhazovače, ale čas dozrál až druhý den …
     V neděli nás po ránu na rozjezd čekal tým Havlíčkova Brodu. Náš výkon na pálce je docela nevyrovnaný, ale přesto tam jsou pěkné odpaly, a to 2 hity Vojty Lorence, které doplnil svým neuvěřitelně rychlým během na 1B, kdy polař hrající na SS zcela podcenil Vojtovu rychlost a než se stačil napřáhnout tak byl Vojta na metě! Další slušné odpaly měli Vojta Poláček a Filip Konečný. Dominik Bajcsi a Lukyn Kelbl si zkušeně, na silného nadhazovače, vystály 2 x BB. V poslední směně se nám daří dovést 4 body, a tak jsme konečný výsledek aspoň snížili na 5 : 12 pro soupeře.
     V boji o 3. místo nás čekal tým Tempo Praha. Celý zápas jsme se se soupeřem tzv. tahali o body. V 5. směně je stav 6:6!! Na pálce exceluje Maty Voříšek, který má BA 1000,0, pro méně znalé, to znamená 4 starty – 4 hity, pozadu nezůstává ani Lukyn Zdražílek se svými 3 hity a pěkné odpaly se povedli i Danu Mottlovi!! To nejdůležitější se však odehrálo na nadhazovacím prkně! – ZRODIL SE NADHAZOVAČ!! … Vojta Poláček mezi hráči přezdívaný „Bicák“, který svými 6-ti odházenými směnami, kdy překonal i lehkou krizi ve 3., konečně dokázal, a to hlavně sám sobě, že na to MÁ!! … že má natrénováno, a že si už nikdy nemusí stěžovat, že už nemůže, jelikož když si myslel, že nemůže, tak prostě přidal a hotovo! No a můžete hádat, kdo tak asi opět rozhoduje zápas?! … ano je to Šimon Ryzý, který svým závěrečným BB dováží vítězný BOD!! Zápas končí v náš prospěch 8 : 7 a my si z Prahy odvážíme krásné 3. místo!!

     Kompletní výsledky turnaje na webu ČSA

     Konečné pořadí turnaje na webu ČSA

     Průběžné pořadí Superligy kadetů na webu ČSA

     FOTOGALÉRIE


[Aktuální známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Jana Sedláčková | Informační e-mailVytisknout článek )

  Sociální sítěkulatý roh
Facebook Twitter Instagram
LinkedIn Youtube RSS
Klubový informační systém
Nábory.cz - sportovní a zájmové kroužky

  Kalendář akcíkulatý roh

Květen
27.5.-Liga žáků
27.5.-Liga kadetek
27.5.-2. ČSL žen
28.5.-Liga žáků
28.5.-Liga kadetek
28.5.-2. ČSL žen

Kam za sportem v Brně


  Podporují náskulatý roh

Teplárny Brno

GIVT - přispějte nákupem našemu klubu

Error Servis - Servis PC

Sphere

CARTE


Redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.