SK Sever Brno - Hlavní stránka
NSA BRNO JIHOMORAVSKÝ KRAJ TEPLÁRNY BRNO
MČ BRNO-SEVER MČ BRNO-NOVÝ LÍSKOVEC MČ BRNO-STARÝ LÍSKOVEC ŠLAPANICEC

Založeno v roce 1993.
Činnost Sportovního klubu SEVER BRNO, z.s. finančně podporují: Národní sportovní agentura, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Jihomoravský kraj,
Statutární město Brno, Městská část Brno-sever, Městská část Brno-Nový Lískovec, Městská část Brno-Starý Lískovec, Město Šlapanice a Teplárny Brno a.s.
Podporují nás: SportObchod.cz, ERROR Servis, GIVT, Sphere.
Město Brno podpořilo činnost klubu v roce 2022 částkou 335 000,- Kč.

Kam za sportem v Brně


Dnešní datum: 29. 05. 2024   | Hlavní stránka | Informace o klubu | Fotogalérie | Diskuzní fórum | Chat | Ankety | Stáhni si | WWW odkazy |    
  Hlavní menukulatý roh

Hlavní stránka
Informace o klubu
Fotogalérie
Diskuzní fórum
Chat
Ankety
Stáhni si
WWW odkazy

Personalizace stránek
Rozšířené vyhledávání


  Oddíly v klubukulatý roh
mínus Informace o klubu
plus Lední hokej
mínus Lyžování
plus Softball
plus Stolní tenis
plus Triatlon

  Sídlo klubukulatý roh

SK Sever Brno
Bieblova 22
613 00 Brno
mobil: 608 610 842
e-mail:
info(at)sk-sever-brno.org


  Vyhledáváníkulatý roh

Hledej
na SK Sever Brno!  Sportovní zprávykulatý roh

téma * Ženy ze Severu vybojovaly postup do 2. ČSL žen
Vydáno dne 03. 10. 2022 (756 přečtení)

Fotogalérie      Pokud chcete něčeho dosáhnout, tak je důležité si stanovit CÍL = PLÁN A, a do tohoto plánu investovat veškeré úsilí !! Je zbytečné mít Plán B, jelikož ta část úsilí, které byste do plánu B vložili by vám pak chyběla k dosažení PLÁNU A !! :-) A TO BYL MŮJ PLÁN !! … holky samozřejmě o mém plánu nevěděly !! … jen jsem se snažila jejich cestu krůček po krůčkuk tomuto CÍLI (PLÁNU A) směřovat. Vždy jsem jim stanovila krátkodobý cíl a ten jsme se snažily splnit. A CO MĚ TO STÁLO?! … VŠECHNO!! … veškerý volný čas, veškerou energii !! … ALE stálo to za to … zastávám názor, že NIKDO by neměl mít lepší docházku než trenér … a věřím, že i to je součástí našeho finálního úspěchu, jelikož to všechny holky motivovalo na tréninky chodit. Tímto bych je za celkovou DOCHÁZKU a přístup na trénincích chtěla moc a moc POCHVÁLIT !!

     Ale teď již k naší SEVER: „AN UNEXPECTED JOURNEY“ :-) Po úspěšně zvládnuté nejen základní části soutěže, ale i nadstavbovém turnaji v Českých Budějovicích, kde jsme soupeřkám prvním místem lehce naznačily, že s námi musí rozhodně počítat, jsme se o víkendu 1. – 2.10.2022 vydaly OPĚT do Českých Budějovic bojovat o postup do 2. ČSLŽ!! … před prvním zápasem ještě, po vzoru Elfů, zasazujeme "ořech", jelikož před každou bitvouse má zasadit nový život, aby vyrovnal životy ztracené v bitvě … a my jsme se rozhodně chystaly do boje !!
     Do prvního utkání nastupujeme proti domácímu týmu Blondies. Jsme hosté a hned v první směně TŘEMI hity dovážíme 2 body. Soupeřky však nezůstávají pozadu, ve 3. směně rovněž dováží 2 body a zápas se jeví velmi vyrovnaně. V útoku vytváříme jen malý tlak, ale naštěstí vše zachraňuje Janča Kalvodová. Svými mocnými odpaly, daleko do hlubin zadního pole, dováží další 2 body, a zápas končí naším vítězstvím 4 : 2. Z prkna vše jistily Terka D. a Eliška H, a to velmi dobře!!
     Ve druhém sobotním utkání se setkáváme s týmem Radotína, ve kterém neskutečný výkon na prkně předvádí Hamr. Soupeřkám naděluje 7 x SO ve 4 směnách a naznačuje tak, kdo je na prkně královnou :-). Soupeři umožňujeme dovézt jen jeden bod. My dovážíme naopak hned bodů 10, navíc hrajeme v obraně zcela bez chyb, a tak zápas končí naší výhrou 10 : 1.
     V neděli dopoledne nás čeká tým Ledenic B. Úvodem je třeba říct, že ho velmi pěkně a celý odházela Eliška H. Na pálce se prosazujeme jen v jedné směně, kdy dovážíme 6 bodů. Ani však těchto 6 bodů ve spojení s našimi několika nedůsledně hranými míči, tentokrát na vítězství nestačí. Ledenice jsou tak jediný tým, jak z nadstavby tak z finálového turnaje, který nad námi vítězí, a to 7 : 6.
     Celý víkend pak vrcholí ve finále, které začíná v 15:30. Naším soupeřem je opět Radotín. Finále se hraje na celých 7 směn. Na prkně předvádí "HEROICKÝ" výkon Klárka Hamříková, mezi hráčkami přezdívaná "Hamr". Svými „hamrózními“ nadhozy, a to včetně 10-ti nadělených SO, nedává soupeřkám téměř žádnou naději na odpal. Soupeřky se lehce na pálce prosazují pouze v sedmé směně, ale i přes ty čtyři body, které se jim podařily dovést, zápas držíme až do samotného konce a VÍTĚZÍME 7:4 !! … naše „AN UNEXPECTED JOURNEY“ je u konce, NEBO vlastně na úplném ZAČÁTKU ?! … jelikož jsme vybojovaly právo účasti ve 2. lize žen v roce 2023 !! … a tam se bude psát zase jiný příběh :-)
     Velkou pochvalu zaslouží opravdu VŠECHNY HRÁČKY!! … jelikož každá v průběhu sezóny nějakým způsobem k tomuto velkému nedělnímu vítezství přispěla. Rozhodně nebuďte smutné, že jste některé z VÁS do bojů na finálovém turnaji zasáhly v menší míře. Spíše se soustřeďme na to, co bychom mohly na sobě zlepšit!! … I já sama cítím, že mám co zlepšovat !! :-) … důležité je si to umět přiznat :-) :-)
     A opravdu velkou pochvalu zaslouží naše "teta" Šnicla, bez které bychom to všechno nezvládly !! … a to jak na postu kauče, tak i co se přípravy nadhazovaček týče.
     P.S.: "HITAŘKY VÍKENDU" … Stejsi (BA 0,700), Hamr (BA 0,555), Janča K. (BA 0,500) a Terka (BA 0,454)
            "ULEJVKÁŘKY VÍKENDU" – Gábi, Kačka, Hanča a Míša

     Kompletní výsledky turnaje na webu ČSA

     Konečné pořadí turnaje na webu ČSA

     FOTOGALÉRIE


[Aktuální známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Jana Sedláčková | Informační e-mailVytisknout článek )

  Sociální sítěkulatý roh
Facebook Twitter Instagram
LinkedIn Youtube RSS
Klubový informační systém
Nábory.cz - sportovní a zájmové kroužky

  Kalendář akcíkulatý roh

Květen
27.5.-Liga žáků
27.5.-Liga kadetek
27.5.-2. ČSL žen
28.5.-Liga žáků
28.5.-Liga kadetek
28.5.-2. ČSL žen

Kam za sportem v Brně


  Podporují náskulatý roh

Teplárny Brno

GIVT - přispějte nákupem našemu klubu

Error Servis - Servis PC

Sphere

CARTE


Redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.