SK Sever Brno - Hlavní stránka
NSA BRNO JIHOMORAVSKÝ KRAJ TEPLÁRNY BRNO
MČ BRNO-SEVER MČ BRNO-NOVÝ LÍSKOVEC MČ BRNO-STARÝ LÍSKOVEC ŠLAPANICEC

Založeno v roce 1993.
Činnost Sportovního klubu SEVER BRNO, z.s. finančně podporují: Národní sportovní agentura, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Jihomoravský kraj,
Statutární město Brno, Městská část Brno-sever, Městská část Brno-Nový Lískovec, Městská část Brno-Starý Lískovec, Město Šlapanice a Teplárny Brno a.s.
Podporují nás: SportObchod.cz, ERROR Servis, GIVT, Sphere.
Město Brno podpořilo činnost klubu v roce 2022 částkou 335 000,- Kč.

Kam za sportem v Brně


Dnešní datum: 29. 05. 2024   | Hlavní stránka | Informace o klubu | Fotogalérie | Diskuzní fórum | Chat | Ankety | Stáhni si | WWW odkazy |    
  Hlavní menukulatý roh

Hlavní stránka
Informace o klubu
Fotogalérie
Diskuzní fórum
Chat
Ankety
Stáhni si
WWW odkazy

Personalizace stránek
Rozšířené vyhledávání


  Oddíly v klubukulatý roh
mínus Informace o klubu
plus Lední hokej
mínus Lyžování
plus Softball
plus Stolní tenis
plus Triatlon

  Sídlo klubukulatý roh

SK Sever Brno
Bieblova 22
613 00 Brno
mobil: 608 610 842
e-mail:
info(at)sk-sever-brno.org


  Vyhledáváníkulatý roh

Hledej
na SK Sever Brno!  Sportovní zprávykulatý roh

téma * Seveřanky na vítězné vlně
Vydáno dne 29. 08. 2022 (752 přečtení)

Fotogalérie     O víkendu 27. – 28.8.2022 jsme se vydaly do Hradce Králové na 5. kolo 3. ligy žen. Do prvního utkání proti domácímu týmu Falcons nastupujeme, po prázdninové pauze, lehce nervózní. Míček kontaktujeme, ale dlouho se nám nedaří protlačit ho přes soupeřovu jistou obranu. Nakonec však dovážíme 3 body, oproti soupeřovým 2 a zápas vyhráváme!! Rozhodně v tomto zápase nastal zajímavý fakt, že i když máte více hitů, v tomto případě Falcons dalo 10 a my jen 5, tak to neznamená, že vyhrajete zápas :-), a to hlavně pokud proti vám stojí obrana ze "Severu", které se celkem 3x podařilo uhlídat plné mety a navíc zahrát i luxusní aut ze středního zadního na domácí metě! (třikrát sláva Stejsi a Janče K.).

     Ve druhém zápase dne na nás čeká tým Dvora Králové. Hned od začátku plníme plán – "první obrana bez bodu" a plán plníme i v útoku, kde hned v úvodu 2x skórujeme. Soupeřky však nezůstávají pozadu a na začátku 4. směny je zápas vyrovnaný 4 : 4, nutno však dodat, že jsme soupeřkám lehoulince pomohly našimi 4 erůrky!! Nic však nenecháváme náhodě a v 6. směně rozezníme hřiště zvukem severských pálek a po sérii 4 dvoumetových odpalů po sobě!! … dovážíme 3 body a zápas končí naším vítezstvím 7 : 6 (hrdinkami dohrávky jsou Hamr, Stejsi, Janča S. a Zuzka).
     V neděli se ve 12:00 utkáváme s týmem Pardubic. Po úvodním "sněhulákovi" na pálce, plníme aspoň plán udržet první obranu bez bodu!! Od 2. směny se však již pravidelně na pálce prosazujeme, a to krásnými hity do zadního pole. Navíc Hamr a Kačka si vystřihly tzv. "oběhnutý český homerun", přičemž Kačka hned 2x … zde by se hodilo dodat to, co by řekl Starlord ze Strážců Galaxie: "Ale nesoutěžíme?!" :o) … za zápas dáváme celkem 12 hitů, ze kterých je dozajista nutno zmínit i epické nabíhané odpaly Míši Šustíkové na 9. Bylo to právě těch 12 hitů, které nás dovedly k jasnému vítězství 13 : 0. V posledním nedělním zápase, tedy ve finále, nastupujeme opět proti Dvoru Králové. S tímto soupeřem máme vždy vyrovnané zápasy a tak je tomu i nyní. Tentokrát plníme plán směn bez bodu na 300 % = 3 směny bez bodu, a to díky luxusním nadhozům Terezky D.!! V útoku mě na postu kouče zaskakuje mega dlouhý odpal Hamr, kdy se nezmůžu na nic jiného než na "ty vole asi homerun?!" … nakonec je z toho krásný trojmetový odpal! Přes všechna vyjmenovaná pozitiva vstupujeme do 4 směny s dvoubodovým deficitem, kdy startérem v závěrečné směně jsem JÁ a soupeř do boje vysílá na prkno "těžký kalibr" – nadhazovačku SKALI, která nás kdysi v Pardubicích potrápila sérií neuvěřitelných changeupů. Beru si nejtěžší pálku, stavím se do ulívky, připravena na všechno. Šnicla z třetí mety se ptá: „Co děláš?“ … a já odpovídám: "čekám na changeup!", ten končí v dlouhém foulballu. Je mi jasné, že druhý nadhoz bude vysoký inside, a taky se tak stane, nadhoz však končí v mém boku. První meta obsazena!! … následuje pastball, kdy se soupeřovi vymstí jeho důvěra v můj pomalý běh, catcher jde volným krokem k backstopu a já dobíhám až na 3. metu! Eliška a Zuzka následně obsazují po chybách soupeře další mety a krásným hitem Marušky na 7 dovážíme 2 body a nakonec, po chybě obrany u 3. mety, dovážíme i ten vítězný. Zápas končí těsně 5 : 4.
     Moc a moc a moc chválím všechny nadhazovačky (Terezku Doleželovou, Kláru Hamříkovou, Gabču Hamříkovou a naši posilu z HB Elišku Houdkovou!!) za jejich výkony, radost pohledět. Rovněž jsem velice ráda, že se nám v zadním poli konečně prosadila, jistými zahranými outy Hanča Hamingerová!! … a BONUSEM na závěr jsou 2 pěkně provedené "bastardy" z pálky Gabči!!
     Poděkování patří i všem statečným řidičkám, které nás bezpečně dopravily jak do HK, tak i z HK, a to přes všechny nástrahy na zpáteční cestě v podobě špatně značených objížděk a dokonce i přes všechny "útoky srn" v přilehlých lesích!! … :-)
     HURÁ NA PROLÍNACÍ TURNAJ DIVIZÍ!!

     Kompletní výsledky turnaje na webu ČSA

     Konečné pořadí turnaje na webu ČSA

     Průběžné pořadí 3. ČSL žen na webu ČSA

     FOTOGALÉRIE


[Aktuální známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Jana Sedláčková | Informační e-mailVytisknout článek )

  Sociální sítěkulatý roh
Facebook Twitter Instagram
LinkedIn Youtube RSS
Klubový informační systém
Nábory.cz - sportovní a zájmové kroužky

  Kalendář akcíkulatý roh

Květen
27.5.-Liga žáků
27.5.-Liga kadetek
27.5.-2. ČSL žen
28.5.-Liga žáků
28.5.-Liga kadetek
28.5.-2. ČSL žen

Kam za sportem v Brně


  Podporují náskulatý roh

Teplárny Brno

GIVT - přispějte nákupem našemu klubu

Error Servis - Servis PC

Sphere

CARTE


Redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.