SK Sever Brno - Hlavní stránka
NSA BRNO JIHOMORAVSKÝ KRAJ TEPLÁRNY BRNO
MČ BRNO-SEVER MČ BRNO-NOVÝ LÍSKOVEC MČ BRNO-STARÝ LÍSKOVEC ŠLAPANICEC

Založeno v roce 1993.
Činnost Sportovního klubu SEVER BRNO, z.s. finančně podporují: Národní sportovní agentura, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Jihomoravský kraj,
Statutární město Brno, Městská část Brno-sever, Městská část Brno-Nový Lískovec, Městská část Brno-Starý Lískovec, Město Šlapanice a Teplárny Brno a.s.
Podporují nás: SportObchod.cz, ERROR Servis, GIVT, Sphere.
Město Brno podpořilo činnost klubu v roce 2022 částkou 335 000,- Kč.

Kam za sportem v Brně


Dnešní datum: 29. 05. 2024   | Hlavní stránka | Informace o klubu | Fotogalérie | Diskuzní fórum | Chat | Ankety | Stáhni si | WWW odkazy |    
  Hlavní menukulatý roh

Hlavní stránka
Informace o klubu
Fotogalérie
Diskuzní fórum
Chat
Ankety
Stáhni si
WWW odkazy

Personalizace stránek
Rozšířené vyhledávání


  Oddíly v klubukulatý roh
mínus Informace o klubu
plus Lední hokej
mínus Lyžování
plus Softball
plus Stolní tenis
plus Triatlon

  Sídlo klubukulatý roh

SK Sever Brno
Bieblova 22
613 00 Brno
mobil: 608 610 842
e-mail:
info(at)sk-sever-brno.org


  Vyhledáváníkulatý roh

Hledej
na SK Sever Brno!  Sportovní zprávykulatý roh

téma * Ženy dováží z Pardubic stříbro
Vydáno dne 23. 05. 2022 (833 přečtení)

Foto     O víkendu 21. – 22. 5. 2022 jsme vyrazily na 2. kolo 3. ligy žen do Pardubic. Do prvního utkání nastupujeme proti, nám zatím neznámému soupeři, Dvoru Králové. Od začátku zápasu nás lehce zaskočil technický nadhoz, který se k nám blížil cca 3 rychlostmi, a to pomalou a ještě pomalejší spojenou s točkou :-) … a přesto, že hrajeme jistou obranu v poli, kde to na 1B bez chyby vychytává Míša Š. a z prkna vše drží nejdříve Gábinka a posléze i Eliška, na pálce se neprosazujeme a zápas končí vítězstvím Dvora 2 : 6.

     Ve druhém zápase, kdy jsme nastoupily proti holkám z Kunovic, se nám daří splnit jeden z našich krátkodobých plánů, a to, že si v první obraně nenecháme dát ANI JEDEN BOD!! … navíc soupeřkám hned 4 hity po sobě dáváme body 3! Někde v hloubi našich softballových duší začínáme cítit, že je to pálkovací hra :-) Vítězíme 4 : 1, k čemuž velkou měrou přispěla Hamr, která odházela všech 7 směn a soupeřkám nadělila hned 9 x SO.
     V neděli v dopoledních hodinách nás čekají soupeřky z Falcons Hradec Králové, které se nám v Brně v 1. kole nepodařilo porazit, ale tento DEN se vše změnilo – ZA PRVÉ, opět plníme plán, a to nula bodů v první obraně v poli! … ZA DRUHÉ pálíme! … a to tak, že zápas končí naším vítězstvím 17 : 4. Naše pálky zní pardubickým areálem v rytmu Severu! … pálíme HIT za HITEM! A korunu tomu dává Terezka Doleželová, která odpálila HOMERUN! Na prkně zápas moc hezky dohazuje opět Eliška Houdková. Ve zkratce: Janča K. (3 hity), Gábinka (krásné ulívky), Jana S. (2 hity), Stejsi (4 hity), Lucka H. (hit), Pavla (2 hity).
     V posledním zápase náš čeká domácí tým Pardubic. Z týmu je cítit únava, neplníme plán a v první směně dostáváme hned 4 body. My vracíme jen jeden a další se nám daří dovážet jen opravdu pozvolna. O moment NAKOPNUTÍ zpět do hry se postarala Janča K. s Gabčou, když na konci 2. směny, nepozorností soupeře, obě ukradly domácí metu a snižují tak stav utkání na rozdíl 4 bodů. Zápas se rozhoduje ve čtvrté směně, kdy rozhodující odpaly měly Terezka D., Stejsi, Janča S., Lucka H., která svým silným odpalem dováží hned 2 body, Hanča k tomu všemu přidává svůj rychlý běh a její důležitý sejf na první metě, po odpalu na 2B, byl ten moment, kdy jsme vyrovnaly! Z prkna vše jistila dvojka nadhazovaček Zuzka s Eliškou.
     Za mě osobně to byl velmi vydařený víkend! Nevím, zda jsem si vzpomněla na vše, ale luxusní výkony v poli ještě podávala Koci, a to v levém zadním, kdy chytla, kromě jiného i luft ve slajdu! Náš herní Benjamínek Soňa se rovněž nenechala zahanbit a statečně se prala jak s pálkou, tak v poli. Z Pardubic si dovážíme stříbro!!

     Kompletní výsledky turnaje na webu ČSA

     Konečné pořadí turnaje na webu ČSA

     Průběžné pořadí 3. ČSL žen na webu ČSA


[Aktuální známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Jana Sedláčková | Informační e-mailVytisknout článek )

  Sociální sítěkulatý roh
Facebook Twitter Instagram
LinkedIn Youtube RSS
Klubový informační systém
Nábory.cz - sportovní a zájmové kroužky

  Kalendář akcíkulatý roh

Květen
27.5.-Liga žáků
27.5.-Liga kadetek
27.5.-2. ČSL žen
28.5.-Liga žáků
28.5.-Liga kadetek
28.5.-2. ČSL žen

Kam za sportem v Brně


  Podporují náskulatý roh

Teplárny Brno

GIVT - přispějte nákupem našemu klubu

Error Servis - Servis PC

Sphere

CARTE


Redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.