SK Sever Brno - Hlavní stránka
NSA BRNO JIHOMORAVSKÝ KRAJ TEPLÁRNY BRNO
MČ BRNO-SEVER MČ BRNO-NOVÝ LÍSKOVEC MČ BRNO-STARÝ LÍSKOVEC ŠLAPANICEC

Založeno v roce 1993.
Činnost Sportovního klubu SEVER BRNO, z.s. finančně podporují: Národní sportovní agentura, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Jihomoravský kraj,
Statutární město Brno, Městská část Brno-sever, Městská část Brno-Nový Lískovec, Městská část Brno-Starý Lískovec, Město Šlapanice a Teplárny Brno a.s.
Podporují nás: SportObchod.cz, ERROR Servis, GIVT, Sphere.
Město Brno podpořilo činnost klubu v roce 2022 částkou 335 000,- Kč.

Kam za sportem v Brně


Dnešní datum: 29. 05. 2024   | Hlavní stránka | Informace o klubu | Fotogalérie | Diskuzní fórum | Chat | Ankety | Stáhni si | WWW odkazy |    
  Hlavní menukulatý roh

Hlavní stránka
Informace o klubu
Fotogalérie
Diskuzní fórum
Chat
Ankety
Stáhni si
WWW odkazy

Personalizace stránek
Rozšířené vyhledávání


  Oddíly v klubukulatý roh
mínus Informace o klubu
plus Lední hokej
mínus Lyžování
plus Softball
plus Stolní tenis
plus Triatlon

  Sídlo klubukulatý roh

SK Sever Brno
Bieblova 22
613 00 Brno
mobil: 608 610 842
e-mail:
info(at)sk-sever-brno.org


  Vyhledáváníkulatý roh

Hledej
na SK Sever Brno!  Sportovní zprávykulatý roh

Počet zobrazených článků: 7 (z celkem 7 nalezených)

Ženy ze Severu vybojovaly postup do 2. ČSL žen
(Jana Sedláčková, Ženy, 03.10.2022)
Fotogalérie      Pokud chcete něčeho dosáhnout, tak je důležité si stanovit CÍL = PLÁN A, a do tohoto plánu investovat veškeré úsilí !! Je zbytečné mít Plán B, jelikož ta část úsilí, které byste do plánu B vložili by vám pak chyběla k dosažení PLÁNU A !! :-) A TO BYL MŮJ PLÁN !! … holky samozřejmě o mém plánu nevěděly !! … jen jsem se snažila jejich cestu krůček po krůčkuk tomuto CÍLI (PLÁNU A) směřovat. Vždy jsem jim stanovila krátkodobý cíl a ten jsme se snažily splnit. A CO MĚ TO STÁLO?! … VŠECHNO!! … veškerý volný čas, veškerou energii !! … ALE stálo to za to … zastávám názor, že NIKDO by neměl mít lepší docházku než trenér … a věřím, že i to je součástí našeho finálního úspěchu, jelikož to všechny holky motivovalo na tréninky chodit. Tímto bych je za celkovou DOCHÁZKU a přístup na trénincích chtěla moc a moc POCHVÁLIT !!

Ženy ovládly nadstavbový turnaj
(Michal Doležel, Ženy, 19.09.2022)
     O víkendu 17.9. - 18.9.2022 se naše ženy zúčastnily nadstavbového turnaje 3. ligy žen v Českých Budějovicích. Do nadstavbového turnaje měli právo postoupit první tři týmy ze dvou divizí ligy.

Seveřanky na vítězné vlně
(Jana Sedláčková, Ženy, 29.08.2022)
Fotogalérie     O víkendu 27. – 28.8.2022 jsme se vydaly do Hradce Králové na 5. kolo 3. ligy žen. Do prvního utkání proti domácímu týmu Falcons nastupujeme, po prázdninové pauze, lehce nervózní. Míček kontaktujeme, ale dlouho se nám nedaří protlačit ho přes soupeřovu jistou obranu. Nakonec však dovážíme 3 body, oproti soupeřovým 2 a zápas vyhráváme!! Rozhodně v tomto zápase nastal zajímavý fakt, že i když máte více hitů, v tomto případě Falcons dalo 10 a my jen 5, tak to neznamená, že vyhrajete zápas :-), a to hlavně pokud proti vám stojí obrana ze "Severu", které se celkem 3x podařilo uhlídat plné mety a navíc zahrát i luxusní aut ze středního zadního na domácí metě! (třikrát sláva Stejsi a Janče K.).

Mezinárodní 3. liga žen
(Jana Sedláčková, Ženy, 06.06.2022)
Fotogalérie     O víkendu 4.6. - 5.6.2022 jsme se vydaly na náš 3. turnaj žen, tentokrát do Kunovic. Turnaj byl i lehce mezinárodní, jelikož až z dalekého Chorvatska zavítal do ČR tým Princ Zagreb.

Ženy dováží z Pardubic stříbro
(Jana Sedláčková, Ženy, 23.05.2022)
Foto     O víkendu 21. – 22. 5. 2022 jsme vyrazily na 2. kolo 3. ligy žen do Pardubic. Do prvního utkání nastupujeme proti, nám zatím neznámému soupeři, Dvoru Králové. Od začátku zápasu nás lehce zaskočil technický nadhoz, který se k nám blížil cca 3 rychlostmi, a to pomalou a ještě pomalejší spojenou s točkou :-) … a přesto, že hrajeme jistou obranu v poli, kde to na 1B bez chyby vychytává Míša Š. a z prkna vše drží nejdříve Gábinka a posléze i Eliška, na pálce se neprosazujeme a zápas končí vítězstvím Dvora 2 : 6.

Ženy ze „SEVERU" opět v akci!!
(Jana Sedláčková, Ženy, 02.05.2022)
Fotogalérie     Trvalo to dlouhých 7 let, ale nakonec jsme se dočkaly opět toho, že ženy z SK Severu Brno opět vyběhly na hřiště, které znamená svět!! … ten softballový! O víkendu 30.4. – 1.5.2022 jsme se zúčastnily prvního kola turnaje 3. ligy žen, které jsme rovnou i pořádaly. Přes všechny nástrahy nefunkčnosti čerpadla a nošení konví s vodou, se turnaj vydařil!!

Seveřani na Otrokovickém slajdu
(Jana Sedláčková, Ženy, 30.01.2022)
Fotogalérie     V sobotu 29.1.2022 jsme se společně "holky a kluci ze SEVERU" vydali na věhlasný softballový indoorový turnaj OTROKOVICKÝ SLAJD!! Turnaj se nám celkově vydařil, a to přesto, že jsme neskončili na medailových pozicích!! ... důležité bylo, že jsme naplnilo to, co jsme od turnaje od začátku očekávali .. :o) ... vyzkoušet si, zda se naše zimní příprava v tělocvičnách ubírá tím správným směrem a zjistit, kde je třeba zabrat.

  Sociální sítěkulatý roh
Facebook Twitter Instagram
LinkedIn Youtube RSS
Klubový informační systém
Nábory.cz - sportovní a zájmové kroužky

  Kalendář akcíkulatý roh

Květen
27.5.-Liga žáků
27.5.-Liga kadetek
27.5.-2. ČSL žen
28.5.-Liga žáků
28.5.-Liga kadetek
28.5.-2. ČSL žen

Kam za sportem v Brně


  Podporují náskulatý roh

Teplárny Brno

GIVT - přispějte nákupem našemu klubu

Error Servis - Servis PC

Sphere

CARTE


Redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.