SK Sever Brno - Hlavní stránka
NSA BRNO JIHOMORAVSKÝ KRAJ TEPLÁRNY BRNO
MČ BRNO-SEVER MČ BRNO-NOVÝ LÍSKOVEC MČ BRNO-STARÝ LÍSKOVEC ŠLAPANICEC

Založeno v roce 1993.
Činnost Sportovního klubu SEVER BRNO, z.s. finančně podporují: Národní sportovní agentura, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Jihomoravský kraj,
Statutární město Brno, Městská část Brno-sever, Městská část Brno-Nový Lískovec, Městská část Brno-Starý Lískovec, Město Šlapanice a Teplárny Brno a.s.
Podporují nás: SportObchod.cz, ERROR Servis, GIVT, Sphere.
Město Brno podpořilo činnost klubu v roce 2022 částkou 335 000,- Kč.

Kam za sportem v Brně


Dnešní datum: 23. 02. 2024   | Hlavní stránka | Informace o klubu | Fotogalérie | Diskuzní fórum | Chat | Ankety | Stáhni si | WWW odkazy |    
  Hlavní menukulatý roh

Hlavní stránka
Informace o klubu
Fotogalérie
Diskuzní fórum
Chat
Ankety
Stáhni si
WWW odkazy

Personalizace stránek
Rozšířené vyhledávání


  Oddíly v klubukulatý roh
mínus Informace o klubu
plus Lední hokej
mínus Lyžování
plus Softball
plus Stolní tenis
plus Triatlon

  Sídlo klubukulatý roh

SK Sever Brno
Bieblova 22
613 00 Brno
mobil: 608 610 842
e-mail:
info(at)sk-sever-brno.org


  Vyhledáváníkulatý roh

Hledej
na SK Sever Brno!  Sportovní zprávykulatý roh

téma * Seveřani na Otrokovickém slajdu
Vydáno dne 30. 01. 2022 (942 přečtení)

Fotogalérie     V sobotu 29.1.2022 jsme se společně "holky a kluci ze SEVERU" vydali na věhlasný softballový indoorový turnaj OTROKOVICKÝ SLAJD!! Turnaj se nám celkově vydařil, a to přesto, že jsme neskončili na medailových pozicích!! ... důležité bylo, že jsme naplnilo to, co jsme od turnaje od začátku očekávali .. :o) ... vyzkoušet si, zda se naše zimní příprava v tělocvičnách ubírá tím správným směrem a zjistit, kde je třeba zabrat.

     Do otrokovické haly jsme nakonec dorazily v docela velkém počtu, a to přes všechny nástrahy záludného covid-viru, kdy člověk nikdy neví zda nepadne z hodiny na hodinu do karantény. Barvy Severu hájilo 8 kluků a 8 holek! Bylo pěkné a příjemné, že jsme se takto kluci (+ muži) a holky (+ ženy) mohli společně potkat na hřišti i mimo něj. Jen nesmíme příště zapomenout na SPOLEČNÉ Foooooo!!
     Nebudu tu probírat naši hru zápas od zápasu, jelikož si myslím, že fotky mluví za vše! Soustředěné výrazy, maximální zapálení pro hru, luxusní postoje jak v poli tak na pálce!! :o) ... noooo, ale přesto za zmínku stojí pár vydařených věcí: Laďa na nadhozu prostě nestárne, stále je tam ta rychlost; Míla opět nezklamal svými tvrdými odpaly; Ondra stabilní dobrá hra v levém zadním poli + i premiéra na spojce; Peťa je prostě běžec s velkým "B", kde je míč tam je on a v běhu po metách nemá konkurenci; Kuba si vyšvihl luxusní zápas na prkně!!; Mára se prkna rovněž nebál a podal velmi stabilní výkon; Kůča zjistil, že v příhozech ze zadního pole na první metu se do teď zbytečně brzdil, jelikož si tam zahrál krásný double-play po chyceném luftu!; Vojta je prostě na kečrovi profík, jeho příhozy nejen po metách, jsou jedním slovem nadčasové!! No a jak to bylo s holkama? ... Míša má comback! ... krásně složená nabíhaná ulívka + přesvědčivý výkon na první metě!; náš herní benjamínek Soňa prokázala svoji statečnost a ve svém vůbec prvním startu v zápase, ve své kariéře, se držela jako lvice, ne každý zvládne v prvních startech na pálce míč aspoň kontaktovat!; Stejsi a Lucka podaly velmi pěkné výkony nejen na kečrech, ale i v poli!; Kačka se svého působení na spojce rovněž zhostila velmi vydařeně, a to jak zahraných autem na první metě, tak i "odraženou" nahrávkou Kubovi na metě druhé; Terezka je na nadhozu prostě jistota, stabilní strajky pak ještě v poli doplnila jistými auty a krásně složenou ulívkou; s Luckou "Koci" to bylo po dlouhých měsících krásné setkání, navíc podala stabilní výkon jak v poli tak na pálce a je dobré vědět, že s takovou hráčkou můžeme do sezóny počítat!!
Co by bylo třeba zlepšit, jak u kluků, tak i u holek, je snad jen takové to "šimry, šimry" ... vědět co se hraje, kam se hraje, kam se může hrát, když nastane to a to a odhadnout zda má cenu se do některého příhozu pustit nebo zda již to cenu nemá... :o) ... ale není všem dnům konec a důležité je, že nás to VŠECHNY BAVÍ!!

     FOTOGALÉRIE


[Aktuální známka: 0,33 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Jana Sedláčková | Informační e-mailVytisknout článek )

  Sociální sítěkulatý roh
Facebook Twitter Instagram
LinkedIn Youtube RSS
Klubový informační systém
Nábory.cz - sportovní a zájmové kroužky

  Kalendář akcíkulatý roh

Květen
27.5.-Liga žáků
27.5.-Liga kadetek
27.5.-2. ČSL žen
28.5.-Liga žáků
28.5.-Liga kadetek
28.5.-2. ČSL žen

Kam za sportem v Brně


  Podporují náskulatý roh

Teplárny Brno

GIVT - přispějte nákupem našemu klubu

Error Servis - Servis PC

Sphere

CARTE


Redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.