SK Sever Brno - Hlavní stránka
MŠMT JIHOMORAVSKÝ KRAJ
BRNO MČ BRNO-SEVER MČ BRNO-NOVÝ LÍSKOVEC

Založeno v roce 1993.
Činnost Sportovního klubu SEVER BRNO, z.s. finančně podporují: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Jihomoravský kraj,
Statutární město Brno, Městská část Brno-sever, Městská část Brno-Nový Lískovec, Město Šlapanice a Teplárny Brno a.s.
Podporují nás: SportObchod.cz, ERROR Servis, GIVT, Sphere.
Město Brno podpořilo činnost klubu v roce 2019 částkou 61 000,- Kč.

Kam za sportem v Brně


Dnešní datum: 29. 01. 2020   | Hlavní stránka | Informace o klubu | Fotogalérie | Diskuzní fórum | Chat | Ankety | Stáhni si | WWW odkazy |    
  Hlavní menukulatý roh

Hlavní stránka
Informace o klubu
Fotogalérie
Diskuzní fórum
Chat
Ankety
Stáhni si
WWW odkazy

Personalizace stránek
Rozšířené vyhledávání


  Oddíly v klubukulatý roh
mínus Informace o klubu
plus Lední hokej
mínus Lyžování
plus Softball
plus Stolní tenis
plus Triatlon

  Přihlášeníkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového uživatele!


  Sídlo klubukulatý roh

SK Sever Brno
Bieblova 22
613 00 Brno
mobil: 608 610 842
e-mail:
info(at)sk-sever-brno.org


  Vyhledáváníkulatý roh

Hledej
na SK Sever Brno!  Sportovní zprávykulatý roh
выбрать детское постельное белье

téma * Softball - Coachballisté na vítězné vlně!
Vydáno dne 09. 05. 2019 (382 přečtení)

Externí fotogalérie     Na státní svátek 8. května se v Břeclavi konalo druhé kolo Coachballové ligy. Pro velký zájem našich hráčů jsme do turnaje postavili rovnou dva týmy. Hráčsky zkušenější tým Blue a mladé začínající hráče v týmu White. Druhého turnaje se zúčastnilo všech 6 týmů divize Morava a pořadatele tak čekal náročný organizační den. Ale zvládli to velmi dobře. Týmy byly rozděleny do dvou základních skupin.

     Družstvo White mělo ve skupině Locos Břeclav a Hit Opava. Blue sehráli základní část se Snails Kunovice a Hroši Havlíčkův Brod. První zápas odehráli White proti domácí Břeclavi. A na nováčky, někteří hráli vůbec poprvé zápas, předvedli velmi pěknou hru. Celé utkání bylo velmi vyrovnané a až do dohrávky utkání White vedli. V dohrávce ale Břeclav otočila skóre na svoji stranu a vyhrála těsně 5 : 6. White hráli velmi dobře. Blue sehráli první duel proti nevyzpytatelným Kunovicím. Kunovice mají velmi dobrou pálku. První zápasy dne se nám v celém klubu nikdy moc nedaří. Asi nějaký syndrom. Blue se první dvě směny trápili. Od třetí směny se konečně probrali. Děcka začaly pálit a i hra v obraně byla dobrá. Blue zvítězili 16 : 6.
     Druhý a zároveň poslední zápas ve skupině odehráli White proti silné Opavě. Už při nástupu družstev byla vidět výrazná výšková převaha opavských hráčů. Ale White se nezalekli a šli do boje. Sice prohráli vysoko 0 : 18. Ale není se za co stydět. Blue poslední zápas základní části odehráli proti Hrochům. Od první minuty Blue pálili jeden balon za druhým. Postupně navyšovali skóre. Rovněž hra v obraně byla luxusní. Zasloužená výhra 15 : 4. Blue díky prvnímu místu ve skupině nemuseli hrát čtvrtfinále a šetřili síly na semifinále.
     White ve čtvrtfinále narazili na Havlíčkův Brod. A opět se naše mladé naděje vrhly do zápasu s plnou silou. I když to podle výsledku 2 : 14 nevypadá, předvedli White pěknou hru. White tak čeká souboj o 5. místo. Blue v semifinále hráli opět s Kunovicemi. Od první minuty perfektní hra v útoku i v obraně. Žádně zbytečné chyby v poli. Míčky po odpalech většinou končily v zadním poli. Oproti rannímu zápasu s Kunovicemi úplně jiný průběh. Blue vyhráli vysoko 24 : 3 a postupují do finále.
     V boji o 5. místo nastoupili White proti domácí Břeclavi. Tribuny byly plné fanouškou. Atmosféra byla suprová. Celé utkání bylo velmi vyrovnané. V druhé polovině White obracejí skóre na svoji stranu. Před dohrávkou utkání je stav 12 : 12. White se snaží udržet nerozhodný stav, aby se šlo do prodloužení. Bohužel se to nepodařilo a White těsně prohrávají 12 : 13. Velmi pěkný a dramatický zápas. Je vidět, že i nováčci umí dobře zahrát a nebojí se výrazně starších soupeřů. Dobré vyhlídky do budoucna.
     S půlhodinovým zpožděním začíná finále, kde Blue, tak jako na prvním turnaji, opět vyzvali Opavu. Od první minuty utkání bylo jasné, že to bude hlavně souboj obran. Opava nám po druhé směně odskakuje o dva body. Ve třetí otáčíme zápas na 5 : 4. Pálka nám trošku ještě spí. Asi si ji Blue šetří. Ve čtvrté směně Opava zvyšuje svůj náskok na 5 : 8. Poslední směna, poslední naše pálka. Stahujeme na 6 : 8. A pak to příjde. Teprve osmiletý Petr svým homerunem stahuje dva body a vyrovnáváme na 8 : 8. Obsadíme metu a Sam pálí další homerun za plot. Otáčíme skóre ve svůj prospěch na 10 : 8. Ale to není ještě konec. Máme obsazené dvě mety. Na pálku jde Martin a i on to posílá za plot a stahuje 3 body. Do výsledku se ale započítává pouze 1 kvůli bodovému omezení ve směně. Je po hracím čase a Opava má dohrávku. Parádní hra v obraně s obrovským nasazením všech hráčů Blue dovolí pouze 1x soupeřovi doběhnout na domácí metu. Zvláště Štěpán perfektně hraje na druhé metě. Poslední aut a Blue opět vítězí 11 : 9! Dramatický a nádherný zápas. 3 homeruny ve směně se hned tam nevidí! Teď jenom neusnout na vavřínech.

     Kompletní výsledky turnaje na webu ČSA

     Konečné pořadí turnaje na webu ČSA

     Průběžné pořadí Coachballové ligy na webu ČSA

     EXTERNÍ FOTOGALÉRIE


[Aktuální známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Michal Doležel | Informační e-mailVytisknout článek )

  Přihlášenkulatý roh
Neznámý čtenář

  kulatý roh
Facebook Twitter RSS
Týmuj.cz

Nábory.cz - sportovní a zájmové kroužky


  Kalendář akcíkulatý roh
Únor:
1.2. - Bruslení
8.2. - MSL TeeBallu
29.2. - MSL kadetek

Kam za sportem v Brně


  Podporují náskulatý roh

Teplárny Brno

GIVT - přispějte nákupem našemu klubu

Error Servis - Servis PC

Sphere

CARTE


Redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.