SK Sever Brno - Hlavní stránka
MŠMT JIHOMORAVSKÝ KRAJ
BRNO MČ BRNO-SEVER MČ BRNO-NOVÝ LÍSKOVEC

Založeno v roce 1993.
Činnost Sportovního klubu SEVER BRNO, z.s. finančně podporují: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Jihomoravský kraj,
Statutární město Brno, Městská část Brno-sever, Městská část Brno-Nový Lískovec, Město Šlapanice a Teplárny Brno a.s.
Podporují nás: SportObchod.cz, ERROR Servis, GIVT, Sphere.
Město Brno podpořilo činnost klubu v roce 2019 částkou 61 000,- Kč.

Kam za sportem v Brně


Dnešní datum: 17. 02. 2020   | Hlavní stránka | Informace o klubu | Fotogalérie | Diskuzní fórum | Chat | Ankety | Stáhni si | WWW odkazy |    
  Hlavní menukulatý roh

Hlavní stránka
Informace o klubu
Fotogalérie
Diskuzní fórum
Chat
Ankety
Stáhni si
WWW odkazy

Personalizace stránek
Rozšířené vyhledávání


  Oddíly v klubukulatý roh
mínus Informace o klubu
plus Lední hokej
mínus Lyžování
plus Softball
plus Stolní tenis
plus Triatlon

  Přihlášeníkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového uživatele!


  Sídlo klubukulatý roh

SK Sever Brno
Bieblova 22
613 00 Brno
mobil: 608 610 842
e-mail:
info(at)sk-sever-brno.org


  Vyhledáváníkulatý roh

Hledej
na SK Sever Brno!  Sportovní zprávykulatý roh
выбрать детское постельное белье

téma * Softball - Coachballisté na prvním turnaji vítězní!
Vydáno dne 28. 04. 2019 (362 přečtení)

Externí fotogalérie     A je to konečně tady! Coachballová liga, pro nás loni tak úspěšná, začíná! V loňském roce jsme na MČR slavili senzační 5. místo po neméně senzačním obratu v souboji s Piranhas Beroun. Vzhledem k sehrané sestavě jsou očekávání pro tuto sezonu nemalá! Samozřejmě jsme na začátku turnaje nevěděli, jak na tom budou soupeři. Oproti loňsku se divize změnily. Nepotkáváme se už s Klackaři Kostelec a Pasos Pardubice. Novým týmem jsou však pro nás pouze Hit Opava a náš druhý tým v soutěži White.

     První turnaj se uskutečnil v sobotu 27.4. v Havlíčkově Brodě. Na první turnaj jsme však vzhledem k počtu přihlášených dětí poslali pouze jeden tým - SK Sever Brno Blue.
     V prvním utkání měříme síly s domácím týmem Hroši Havl. Brod. Druhá směna prakticky rozhoduje zápas. Soupeř má velmi dobrou obranu, ale přesto se nám ve druhé směně podaří dát 5 bodů. Nakonec vítězíme 9 : 3 a je to výhra cenná. Nakonec se totiž ukáže, že Hroši se postupem turnaje zlepšují!
     V druhém klání s evidentně mladším týmem Snails taháme za delší konec provazu od začátku. Pálka se nám probudila naplno. A nutno poznamenat, že dnes to byla naše hlavní síla. Z toho máme jako trenéři ohromnou radost, protože v minulosti jsme v této disciplíně spíše zaostávali. Podaří se nám dát ve dvou směnách 12 bodů a až na konci se soupeři podaří dát body. Z jasného skóre 16:1 po čtvrté směně dovolíme soupeři ještě snížit na 7 : 16. To byla snad jediná pětiminutovka, co nám na celém turnaji nevyšla. Pár zmatků v obraně.
     V dalším utkání už z průběhu turnaje víme, že Hit Opava je letos velmi silný. Disponuje skvělými pálkaři a pálkařkami. Pole také funguje skvěle, je sehrané. Jediná šance je pálit do zadního pole. Po druhé směně je utkání vyrovnané 4 : 4. Jde o krásné utkání hodno mistrovství ČR. Má skvělé parametry. Pálí se jak o život. Sam na osmičce chytá několik neuvěřitelných luftů. Soupeř už si dělá srandu, že ho chce koupit nebo podplatit. Nakonec je důležité, že máme dohrávku, kde utkání otáčíme na konečných 8 : 6. Utkání je ukončeno po uplynutí hracího času.
     V posledním zápase nám už o moc nejde. Zkoušíme improvizovanou sestavu. Děti si zkoušejí jiné posty. Už je jasné, že půjdeme do finále. V utkání s Locos ale stejně dominujeme. Soupeř slušně pálí, ale naše obrana je výrazně lepší. Vyhráváme i čtvrté utkání dne, a to v poměru 18 : 7.
     Rozpis byl takový, že se ještě hraje finále první s druhým po základní části. Opět si, tentokráte bez pauzy, zahrajeme s Hit Opava. Jde opravdu o finále. Nejhezčí zápas dne. Po zápase to potvrzují i diváci, kteří zde vydrželi do pozdních večerních hodin. Na tuto kategorii předvádí oba týmy nesmírně kvalitní zápas. Hit Opava jde do vedení. Ve druhé směně na 3:0. Po další směně už je vyrovnáno. Do dohrávky zápasu, hraje se na 50 minut nebo 6 směn, jdeme za stavu 6 : 8. Je to buď a nebo. Vyrovnáváme na 8 : 8. Sam na třetí metě. Martin jde na pálku a napálí vítězný odpal. Propuká euforie. Vítězíme 9 : 8 a jsme tedy na prvním místě na úvodním turnaji sezony v coachballové lize.
     Hráči podali nadstandardní výkony, rodiče skvěle pomáhali a povzbuzovali. Zuzka si zažila premiéru na trenérském postu, organizátoři byli taky skvěli. Těšíme se na druhé kolo 8.5. do Břeclavi. Tentokráte ve dvou týmech.

     Kompletní výsledky turnaje na webu ČSA

     Konečné pořadí turnaje na webu ČSA

     Průběžné pořadí Coachballové ligy na webu ČSA

     EXTERNÍ FOTOGALÉRIE


[Aktuální známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Tomáš Mottl | Informační e-mailVytisknout článek )

  Přihlášenkulatý roh
Neznámý čtenář

  kulatý roh
Facebook Twitter RSS
Týmuj.cz

Nábory.cz - sportovní a zájmové kroužky


  Kalendář akcíkulatý roh
Únor:
29.2. - MSL kadetek

Březen
21.3. - BeeBall
28.3. - Brigáda
29.3. - MSL žáků

Duben
4.4. - MSL kadetek
5.4. - Turnaj žáků

Kam za sportem v Brně


  Podporují náskulatý roh

Teplárny Brno

GIVT - přispějte nákupem našemu klubu

Error Servis - Servis PC

Sphere

CARTE


Redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.