SK Sever Brno - Hlavní stránka
NSA BRNO JIHOMORAVSKÝ KRAJ TEPLÁRNY BRNO
MČ BRNO-SEVER MČ BRNO-NOVÝ LÍSKOVEC MČ BRNO-STARÝ LÍSKOVEC ŠLAPANICEC

Založeno v roce 1993.
Činnost Sportovního klubu SEVER BRNO, z.s. finančně podporují: Národní sportovní agentura, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Jihomoravský kraj,
Statutární město Brno, Městská část Brno-sever, Městská část Brno-Nový Lískovec, Městská část Brno-Starý Lískovec, Město Šlapanice a Teplárny Brno a.s.
Podporují nás: SportObchod.cz, ERROR Servis, GIVT, Sphere.
Město Brno podpořilo činnost klubu v roce 2022 částkou 335 000,- Kč.

Kam za sportem v Brně


Dnešní datum: 13. 04. 2024   | Hlavní stránka | Informace o klubu | Fotogalérie | Diskuzní fórum | Chat | Ankety | Stáhni si | WWW odkazy |    
  Hlavní menukulatý roh

Hlavní stránka
Informace o klubu
Fotogalérie
Diskuzní fórum
Chat
Ankety
Stáhni si
WWW odkazy

Personalizace stránek
Rozšířené vyhledávání


  Oddíly v klubukulatý roh
mínus Informace o klubu
plus Lední hokej
mínus Lyžování
plus Softball
plus Stolní tenis
plus Triatlon

  Sídlo klubukulatý roh

SK Sever Brno
Bieblova 22
613 00 Brno
mobil: 608 610 842
e-mail:
info(at)sk-sever-brno.org


  Vyhledáváníkulatý roh

Hledej
na SK Sever Brno!  Sportovní zprávykulatý roh

téma * "Extremní" Hippos Cup
Vydáno dne 11. 04. 2022 (785 přečtení)

Fotogalérie      V sobotu 9. 4. 2022 vyrazili naši kadeti na přípravný turnaj do Havlíčkova Brodu. Předem jsme věděli, že to pro mnohé nově příchozí žáky do kategorie kadetů bude nelehké setkání se zcela novou dimenzí nadhozu a hry celkově. To jak jsme nakonec dopadli je jen otázkou pohledu. Někdo vidí sklenici z poloviny prázdnou, jiný ji může vidět z polovinu plnou ... a tak to bylo s jednotlivými hráči a hrou celkově. Někteří zúročili svoji zimní přípravu na 100 % jiní na méně a někteří se svým výkonem docela bojovali, což je však super, jelikož nejhorší by bylo vzdát to bez boje.

     Do prvního zápasu jsme nastoupili proti týmu Havlíčkova Brodu. Na prkně si luxusní výkon vyšvihl Martin Doležel, který se s míčem vel 12´ seznámil teprve v rámci zimní přípravy. Soupeřům během 4 směn umožnil pouze 2 hity, z čehož byl jen jeden bod. Dokonce si vystřihl i 4 x SO. Obrana rovněž nezůstala pozadu. Dobrou hrou v poli hrála jisté a rychlé auty. Stav zápasu byl velmi vyrovnaný až do 4. směny (2 : 1 pro soupeře). V tomto momentě se přikláním k tomu, že sklenice byla z poloviny plná, což v přeneseném smyslu bude v tomto případě rovno tomu,, že jsme hráli dobře .. :o) ...jen je třeba přidat na vyrovnanosti dalších nadhazovačů a taky na pálce. 2 osamělé hity Martina, Matyáše a Kubovo zkušené "oko", kdy měl ze 2 startů 2 x BB, nám k vítězství stačit nebude ani příště.
     Do dalšího utkání jsme se vrhli proti týmu Joudrs Praha. Na prkno se staví Vojta Poláček, mezi hráči přezdívaný "bicák" a 2 směny rozehrává docela slušné představení. Rychlé nadhozy spojené s dobrou obranou a jistými auty jak v první, tak i ve druhé druhé směně, kdy Šimon se Samem ukončují rozehru dokonce dvojautem. Navíc v útoku hned v první směně dovážíme 2 body a ujímáme se vedení. Třetí směna začíná rovněž dobře, 2 x odpal na Vojtu a 2 x aut na první metě. Pak se nám však sklenička začíná zlehounka vylévat tím, jak přibývají bébéčka a v útoku ne a ne zabrat!! Přes to všechno to byl pěkný, vyrovnaný zápas až do konce, kdy soupeř vítězí těsně 3 : 2.
     Počasí si s turnajem zahrávalo celý den. Rozpis všech zápasů se dostává do stále většího skluzu a tak k závěrečnému utkání nastupujeme až v záři reflektorů v neuvěřitelných 22:30 hodin VEČER!! ... přesto, že jsem k tomuto hernímu času byla skeptická, musím nakonec říci, že večer bylo větší teplo než přes celý den. Naším soupeřem jsou Žraloci z Ledenic. Na prkno se vrací Martin Doležel. Začínáme na pálce a hned dovážíme bod, navíc v obraně hrajeme dvojaout, kdy po odpalu na 3B hrajeme proti bodu domů a následně vyautujeme i běžce usilujícího o 2B. Soupeře jsme evidentně zaskočili. V útoku následně přidáváme i další bod, který dováží po svém krásném hitu do středního zadního pole Samuel Němeček. Kuba Kott opět nezklamal tím, kdy se ze dvou startů na pálce dostal dvakrát na metu (HB a BB). Za zmínku stojí i pěkná obětovací ulívka Šimona Ryzého. Co za zmínku však nestojí je náš výkon ve 3. směně. Sice dovážíme ještě jeden bod, ale vystřídaný nadhazovač se ne a ne se zónou poprat. Rychlost a směr by tam byla, jen je třeba zabrat na zóně. Celkově si myslím, že tento večerní zápas byl i tak zážitkem, hrát pod světly, pod rouškou tmy a téměř o půlnoci se nám asi hned tak zase nepodaří ...
     V neděli nastupujeme v posledním zápase proti týmu Joudrs "B". Od začátku je vidět, že na pálce jdeme nahoru. První směna 4 body, druhá směna 3 body, celkem 4 pěkné hity do zadního pole (Vojta Lorenc, Maty Voříšek - 2x a Šimon Ryzí). Ve hře po metách se prosazuje i Tobiáš Konečný, který po divokých nadhozech soupeře, dováží jeden z bodů. No a proč tedy zápas končí 8 : 7 pro soupeře?... protože se nám pohár bébéček zcela rozlil ... :o) ... ale i tak bych nepropadala beznaději, jelikož vždy je třeba myslet pozitivně!! Herní potenciál rozhodně máme, někteří větší, někteří menší, ale pílí a odhodláním lze hodně věcí zlepšit!!

     Kompletní výsledky turnaje na webu ČSA

     Konečné pořadí turnaje na webu ČSA

     FOTOGALÉRIE


[Aktuální známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Jana Sedláčková | Informační e-mailVytisknout článek )

  Sociální sítěkulatý roh
Facebook Twitter Instagram
LinkedIn Youtube RSS
Klubový informační systém
Nábory.cz - sportovní a zájmové kroužky

  Kalendář akcíkulatý roh

Květen
27.5.-Liga žáků
27.5.-Liga kadetek
27.5.-2. ČSL žen
28.5.-Liga žáků
28.5.-Liga kadetek
28.5.-2. ČSL žen

Kam za sportem v Brně


  Podporují náskulatý roh

Teplárny Brno

GIVT - přispějte nákupem našemu klubu

Error Servis - Servis PC

Sphere

CARTE


Redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.