SK Sever Brno - Hlavní stránka
MŠMT NSA JIHOMORAVSKÝ KRAJ
BRNO MČ BRNO-SEVER MČ BRNO-NOVÝ LÍSKOVEC

Založeno v roce 1993.
Činnost Sportovního klubu SEVER BRNO, z.s. finančně podporují: Národní sportovní agentura, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Jihomoravský kraj,
Statutární město Brno, Městská část Brno-sever, Městská část Brno-Nový Lískovec, Město Šlapanice a Teplárny Brno a.s.
Podporují nás: SportObchod.cz, ERROR Servis, GIVT, Sphere.
Město Brno podpořilo činnost klubu v roce 2021 částkou 222 000,- Kč.

Kam za sportem v Brně


Dnešní datum: 25. 10. 2021   | Hlavní stránka | Informace o klubu | Fotogalérie | Diskuzní fórum | Chat | Ankety | Stáhni si | WWW odkazy |    
  Hlavní menukulatý roh

Hlavní stránka
Informace o klubu
Fotogalérie
Diskuzní fórum
Chat
Ankety
Stáhni si
WWW odkazy

Personalizace stránek
Rozšířené vyhledávání


  Oddíly v klubukulatý roh
mínus Informace o klubu
plus Lední hokej
mínus Lyžování
plus Softball
plus Stolní tenis
plus Triatlon

  Přihlášeníkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového uživatele!


  Sídlo klubukulatý roh

SK Sever Brno
Bieblova 22
613 00 Brno
mobil: 608 610 842
e-mail:
info(at)sk-sever-brno.org


  Vyhledáváníkulatý roh

Hledej
na SK Sever Brno!  Sportovní zprávykulatý roh
выбрать детское постельное белье

téma * Open Pohár žáků
Vydáno dne 23. 08. 2021 (230 přečtení)

Fotogalérie      Třetí srpnový víkend jsme vyrazili na Open Pohár žáků do Kunovic. Turnaje se nakonec zúčastnilo pouze 6 týmů. Vedle nás také domácí Snails, dále Locos, Joudrs, Žraloci a Tempo. Turnaj jsme po ne zcela dobré účasti hráčů na letních trénincích brali spíše na rozehrání před důležitou nadstavbou Ligy žáků která nás čeká hned na začátku září. Plán byl takový, že v prvních dvou utkáních pošetříme jedničku nadhazovače a potom zvládneme čtvrtfinále a postoupíme do bojů o medaile.

     V prvním klání se nám ze začátku velmi dobře dařilo s Locos Břeclav. Je třeba napsat, že všechny týmy na turnaji kromě nás a Kunovic hrají vyšší soutěž než my -Superligu žáků. Pálka fungovala, tak jako před prázdninami. V jednu chvíli jsme se dostali až do vedení 6 : 1. Pak se nám ale přestalo dařit na nadhozu a soupeř začal mocně dotahovat. Nakonec jsme v dohrávce zápasu neudrželi vedení 6 : 4 a padli 6 : 7. Nakonec zřejmě zápas, který rozhodl o úspěchu a neúspěchu na turnaji.
     Asi za dvacet minut jsme dle rozpisu, který výrazně narušilo na poslední chvíli odhlášené družstvo z Radotína, nastoupili proti favoritovi turnaje z Ledenic. Zde jsme nasadili nadhazovače 3 a 4 a spíše šetřili síly. Nicméně nadhazovači to zvládli vcelku se ctí. Žraloci sice zvítězili 11 : 1, ale vzhledem k únavě z předchozího zápasu a výše zmíněné poznámce o nadhazovačích vcelku slušný výsledek. Rozhodující utkání mělo teprve přijít.
     K tomu došlo zhruba v 17:30. Naším soupeřem byl druhý tým skupiny A - Tempo Praha. Tým, který je v Superlize na stejných bodech jako Břeclav. Zápas to byl od začátku do konce velmi pěkný. Naši hráči se v první směně museli srovnat s velmi dobrým nadhazovačem soupeře. Tomu se kupodivu vcelku snadno dařilo pálit na naši jedničku. Nakonec z toho byly 4 body a po naší korekci se zápas dostal do stavu 1 : 4. Poslední směna se nám velmi povedla, ale podařilo se nám "pouze" vyrovnat na 4 : 4. Ovšem tak jako v zápase s Locos měl soupeř dohrávku. Tam brzy obsadil druhou a třetí metu a s jedním autem. Nakonec vítězný pod Tempo dotlačilo a dostalo se do bojů o medaile. Nám zbyl na zítří pouze jeden zápas o 5. místo. Se Snails.
     Druhý den ještě před utkáním o konečné páté místo jsme se zúčastnili projektu Clash of skills. Zde si naši hráči vyzkoušeli několik dovednostních disciplín - opičí dráha na čas, sprint, hod míčem obouruč, skok z místa snožmo a ohebnost v předklonu. Na konci turnaje jsme se dozvěděli, že ze 6 týmů jsme skončili třetí s pár body na druhé Joudrs! Alespoň dílčí úspěch.
     V posledním mači na turnaji jsme s domácími Snails od začátku drželi vedení. Přispěl k tomu rozhodující tlak na pálce v první směně - 6 bodů. Pak už se soupeř zlepšil a náskok se příliš nezvyšoval. Utkání mělo podobný průběh jako v Lize žáků. Nakonec jsme zvítězili 9 : 2.
     Ještě jsme se podívali na finále, kde ve velmi dobrém klání porazili Ledenice tým Joudrs Praha a slavily titul. O třetí místo si to rozdali Locos a Tempo a tady byl úspěšnější tým z Prahy. Takže nejlepším z Moravy byli Locos. Na dalších místech potom náš tým a poslední byly Kunovice.
     Před turnajem jsme neměli velké ambice, ale když se podíváme zpětně na výsledky - 2x prohra o bod se superligovými týmy (Locos, Tempo), šanci na medaili jsme reálně určitě měli. Do nadstavby je třeba nejvíce zapracovat na nadhozu a práci zejména v zadním poli, kde nás superligové týmy nachytaly v nedbalkách. Děkujeme pořadatelům z Kunovic za velmi povedený turnaj, rodičům za početnou podporu a samozřejmě také hráčům za předvedené výkony. Ale mohly být lepší!

     Kompletní výsledky turnaje na webu ČSA

     Konečné pořadí turnaje na webu ČSA

     FOTOGALÉRIE


[Aktuální známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Tomáš Mottl | Informační e-mailVytisknout článek )

  Přihlášenkulatý roh
Neznámý čtenář

  kulatý roh
Facebook Twitter Instagram
LinkedIn Youtube RSS
Týmuj.cz

Nábory.cz - sportovní a zájmové kroužky


  Kalendář akcíkulatý roh
Říjen
9.10. - Výběry U18M
10.10. - Výběry U18M
15.10.-17.10.-Heroltice
22.10.-24.10.-Heroltice

Kam za sportem v Brně


  Podporují náskulatý roh

Teplárny Brno

GIVT - přispějte nákupem našemu klubu

Error Servis - Servis PC

Sphere

CARTE


Redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.