SK Sever Brno - Hlavní stránka
MŠMT NSA JIHOMORAVSKÝ KRAJ
BRNO MČ BRNO-SEVER MČ BRNO-NOVÝ LÍSKOVEC

Založeno v roce 1993.
Činnost Sportovního klubu SEVER BRNO, z.s. finančně podporují: Národní sportovní agentura, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Jihomoravský kraj,
Statutární město Brno, Městská část Brno-sever, Městská část Brno-Nový Lískovec, Město Šlapanice a Teplárny Brno a.s.
Podporují nás: SportObchod.cz, ERROR Servis, GIVT, Sphere.
Město Brno podpořilo činnost klubu v roce 2021 částkou 222 000,- Kč.

Kam za sportem v Brně


Dnešní datum: 04. 12. 2021   | Hlavní stránka | Informace o klubu | Fotogalérie | Diskuzní fórum | Chat | Ankety | Stáhni si | WWW odkazy |    
  Hlavní menukulatý roh

Hlavní stránka
Informace o klubu
Fotogalérie
Diskuzní fórum
Chat
Ankety
Stáhni si
WWW odkazy

Personalizace stránek
Rozšířené vyhledávání


  Oddíly v klubukulatý roh
mínus Informace o klubu
plus Lední hokej
mínus Lyžování
plus Softball
plus Stolní tenis
plus Triatlon

  Přihlášeníkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového uživatele!


  Sídlo klubukulatý roh

SK Sever Brno
Bieblova 22
613 00 Brno
mobil: 608 610 842
e-mail:
info(at)sk-sever-brno.org


  Vyhledáváníkulatý roh

Hledej
na SK Sever Brno!  Sportovní zprávykulatý roh
выбрать детское постельное белье

téma * Žáci na vítězné vlně
Vydáno dne 21. 06. 2021 (355 přečtení)

Externí fotogalérie     Druhý turnaj Ligy žáků se konal v Kunovicích o víkendu 19.6. - 20.6.2021. Přivítalo nás nejenom úmorné vedro přes 30 stupňů, ale také nově zrekonstruovaný a krásný areál. Na turnaj jsme opět vzali všechny přihlášené hráče. Díky tomu si v náročných podmínkách mohly některé opory v určitých fázích turnaje odpočinout. Z důvodu velké nemocnosti se neúčastnila Břeclav a tak se zcela změnil systém turnaje. Hráli jsme 2x jak s Kunovicemi tak s Havlíčkovým Brodem vždy po 80 minutách.

     V prvním utkání jsme dobře vstoupili do zápasu s domácími Šneky, když se nám hned na začátku rozjela naše silná pálka. Na prkně se dařilo Samovi. Kunovice jsme po celý zápas drželi ve větším bodovém odstupu a tak jsme vyhráli vcelku bez nervů – 11 : 3. Výhra č. 9 v řadě. Naši hráči se totiž před turnajem dušovali, že dají 12 výher v řadě (těch předchozích 8 nasbírali na přípravném turnaji a také na 1. kole Ligy žáků).
     Druhé utkání mělo ihned následovat, ale jelikož se Havlíčkův Brod kvůli nehodě zasekl na dálnici, čekali jsme v úmorném vedru asi 3 hodiny na další mač. To se zjevně podepsalo na našem výkonu. Z kraje utkání jsme udělali pár neuvěřitelných errorů v obraně, kdy hráči v poli nepodrželi Šimona na prkně a soupeř dám dal nepopulární šestku. Po 1. směně prohráváme 2 : 6. Měníme nadhoz a některé posty v obraně nahrazujeme zkušenějšími hráči a utkání po velmi bojovném výkonu otáčíme na konečných 12 : 8! Výhra č. 10.
     Odjíždíme do svých domovů a v neděli se utkáváme se stejnými soupeři znovu. Nejprve nás čeká stále se lepšící Havlíčkův Brod. Utkání je to velmi vyrovnané. Po třech směnách se Hrochům vyháže nadhazovač č. 1 a od té doby máme otěže zápasu ve svých rukou. Podrží nás opět pálka. Nicméně nutno poznamenat, že zápasy s Hrochy jsou čím dál vyrovnanější. Získáváme 11. výhru v řadě – 7 : 5.
     V posledním utkání před prázdninovou pauzou je cítit odhodlání získat onu zmiňovanou výhru č. 12. Na hřišti "A" je celkem dýchatelno, i když teplota vzduchu přesahuje třicítku. Utkání máme stejně jako v prvním případě ve svých rukou již od začátku. Soupeř hraje velmi dobře, ale náš výkon se dostal do starých dobrých kolejí. Až na zmiňovanou směnu hrůzy s Havlíčkovým Brodem se nám tento turnaj opět vydařil. Výhru č. 12 získáváme po vítězství nad Snails 10 : 6.
     Vyhráváme tak i druhý turnaj v Lize žáků. Havlíčkův Brod a Kunovice si vyměnili pořadí z minulého klání. Hippos končí druzí a Snails třetí. Na turnaji jsme dali příležitost čtyřem nadhazovačům, v poli jsme zkoušeli různé nové varianty. Potvrdila se však větší kvalita a sehranost zejména od hráčů, kteří byli velmi úspěšní před 2 lety na MČR v coachballu. Tato parta by měla mít nejvyšší ambice. Zvykli jsme si vyhrávat, ale je jasné, že tomu tak nebude věčně.
     V srpnu náš čeká Pohár žáků a na něj se moc těšíme! Děkuji hráčům za velmi povedené výkony, které předvedli ve zmiňovaném tropickém peklu. Děkuji také za velmi vydatnou podporu stran rodičů, kteří za námi do Kunovic vycestovali snad v největším počtu v historii! Děkujeme pořadatelům za skvěle zorganizovaný turnaj. Do Kunovic jezdíme vždy velmi rádi.

     Kompletní výsledky turnaje na webu ČSA

     Konečné pořadí turnaje na webu ČSA

     Průběžné pořadí Ligy žáků na webu ČSA

     EXTERNÍ FOTOGALÉRIE


[Aktuální známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Tomáš Mottl | Informační e-mailVytisknout článek )

  Přihlášenkulatý roh
Neznámý čtenář

  kulatý roh
Facebook Twitter Instagram
LinkedIn Youtube RSS
Týmuj.cz

Nábory.cz - sportovní a zájmové kroužky


  Kalendář akcíkulatý roh
Prosinec
19.12.-Turnaj kadetů

Kam za sportem v Brně


  Podporují náskulatý roh

Teplárny Brno

GIVT - přispějte nákupem našemu klubu

Error Servis - Servis PC

Sphere

CARTE


Redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.