SK Sever Brno - Hlavní stránka
MŠMT NSA JIHOMORAVSKÝ KRAJ
BRNO MČ BRNO-SEVER MČ BRNO-NOVÝ LÍSKOVEC
TEPLÁRNY BRNO

Založeno v roce 1993.
Činnost Sportovního klubu SEVER BRNO, z.s. finančně podporují: Národní sportovní agentura, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Jihomoravský kraj,
Statutární město Brno, Městská část Brno-sever, Městská část Brno-Nový Lískovec, Město Šlapanice a Teplárny Brno a.s.
Podporují nás: SportObchod.cz, ERROR Servis, GIVT, Sphere.
Město Brno podpořilo činnost klubu v roce 2021 částkou 222 000,- Kč.

Kam za sportem v Brně


Dnešní datum: 27. 05. 2022   | Hlavní stránka | Informace o klubu | Fotogalérie | Diskuzní fórum | Chat | Ankety | Stáhni si | WWW odkazy |    
  Hlavní menukulatý roh

Hlavní stránka
Informace o klubu
Fotogalérie
Diskuzní fórum
Chat
Ankety
Stáhni si
WWW odkazy

Personalizace stránek
Rozšířené vyhledávání


  Oddíly v klubukulatý roh
mínus Informace o klubu
plus Lední hokej
mínus Lyžování
plus Softball
plus Stolní tenis
plus Triatlon

  Přihlášeníkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového uživatele!


  Sídlo klubukulatý roh

SK Sever Brno
Bieblova 22
613 00 Brno
mobil: 608 610 842
e-mail:
info(at)sk-sever-brno.org


  Vyhledáváníkulatý roh

Hledej
na SK Sever Brno!  Sportovní zprávykulatý roh

téma * První kolo CoachBallové ligy a hned zlato
Vydáno dne 15. 06. 2021 (540 přečtení)

Fotogalérie     V sobotu 12. 6. 2021 se odehrálo první kolo CoachBallové ligy v roce 2021 na hřišti Arrows Ostrava. Přihlásilo se 6 týmů a tak jsme byli rozdělení do dvou skupin. Náš tým SK Sever Brno byl ve skupině B s HIT Opava a Locos Břeclav. Přijeli jsme s týmem, který jsem musel doplnit o mladší hráče z TeeBallu, tak začátek byl nejistý a museli jsme poskládat vítěznou sestavu. Jako posilu jsem pozval Šniclu, která nám celý turnaj nadhazovala.

     Začali jsme turnaj podle rozpisu a první byl tým HIT Opava. Zahájili jsme na pálce, ale ta se nám vůbec nepodařila a hned jsme šli do pole, kde se nám podařilo soupeře udržet taky bez bodů. Od druhé směny se to zlepšilo a už jsme se pomalu rozpálili a už jsme získali první body. Podařilo se nám soupeře udržet a kontrolovat hru. Ale ve třetí směně jsme udělali chyby při zbytečných přehozech a toho soupeř využil a získal 3 body. Vzápětí jsme to soupeři vrátili a dali další doběhy a po čtvrté směně jsme vyhráli první zápas 4 : 12.
     Hned jsme zahájili druhý zápas proti týmu Locos Břeclav. Začali jsme v obraně a soupeře jsme nepustili na domácí metu. Naše první pálka byla silná a podařilo se nám díky chybám soupeře v poli získat 6 bodů. Podobně se vyvíjel celý zápas, jenom díky naším chybám se podařilo skórovat soupeřům. Podařilo se zahrát i pěkný double díky nepozornosti soupeře a naší rychlosti. My jsme ale měli stále dobrou pálku, takže nakonec jsme vyhráli vysoko 18 : 4.
     Následovala plánovaná pauza na oběd a díky tomu, že jsme vyhráli skupinu, tak byla ještě o jeden zápas delší. Po výborném obědě jsme chvíli sledovali na hřišti A našeho dalšího soupeře při hře. Nastoupili jsme do semifinále proti týmu Olympia Blansko. Soupeř byl dobrý, hlavně v zadním poli. Začátek byl nejistý, soupeř nás nepustil skórovat. My jsme to ale nevzdali a stále jsme dobře pálili a podařilo se nám získat další body. Zahráli jsme opět krásný double a pak jsme udrželi malý náskok až do konce zápasu. Je tu konec hracího času a naše poslední pálka potvrdila vítězství 7 : 2. Je to jasné, jdeme do finále.
     Do posledního zápasu, tedy finálového jsme nastoupili proti Snails Kunovice, ale díky krátké dešťové přeháňce skoro s půlhodinovým zpožděním. Po losování kapitánu jsme začali první pálkou a podařilo se získat první body. Soupeř se snažil taky o body, ale naše obrana byla pozorná. Každou další směnou jsme přidávali další body a udrželi jsme náskok až do konce zápasu. A je tu konec zápasu a my vítězíme 5 : 15.
     Jupppí, vyhráli jsme turnaj. Jsme první, zlatí!!! Gratuluji všem hráčům, jelikož část trénuje v Brně a druhá část ve Šlapanicích. Pořadatel rozdal diplomy a sladkou odměnu a my jsme dostali ještě k tomu velkou zlatou nafukovací jedničku. Děkuji všem hráčům, ale i trenérům a rodičům za podporu na tribuně. Byl to moc pěkný turnaj a hned tak úspěšný, kde jsme zapsali 7 bodů do ligové tabulky. Po závěrečném zhodnocení část hráčů odjela domů, ale většina z nás zůstala v Ostravě ubytována. Po večeři na hřišti jsme odjeli na penzion, kde jsme zahájili oslavy.

     Kompletní výsledky turnaje na webu ČSA

     Konečné pořadí turnaje na webu ČSA

     Průběžné pořadí CoachBallové ligy na webu ČSA

     FOTOGALÉRIE


[Aktuální známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Milan Vodička | Informační e-mailVytisknout článek )

  Přihlášenkulatý roh
Neznámý čtenář

  kulatý roh
Facebook Twitter Instagram
LinkedIn Youtube RSS
Týmuj.cz

Nábory.cz - sportovní a zájmové kroužky


  Kalendář akcíkulatý roh

Květen
28.5. - CoachBall
28.5. - Juniorky
28.5. - Muži
29.5. - Juniorky
29.5. - Muži

Červen
1.6. MČR ZŠ
4.6. - Žákyně
4.6. - Kadeti
4.6. - Ženy
5.6. - TeeBall
5.6. - Žákyně
5.6. - Kadeti
5.6. - Ženy

Kam za sportem v Brně


  Podporují náskulatý roh

Teplárny Brno

GIVT - přispějte nákupem našemu klubu

Error Servis - Servis PC

Sphere

CARTE


Redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.