SK Sever Brno - Hlavní stránka
MŠMT NSA JIHOMORAVSKÝ KRAJ
BRNO MČ BRNO-SEVER MČ BRNO-NOVÝ LÍSKOVEC

Založeno v roce 1993.
Činnost Sportovního klubu SEVER BRNO, z.s. finančně podporují: Národní sportovní agentura, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Jihomoravský kraj,
Statutární město Brno, Městská část Brno-sever, Městská část Brno-Nový Lískovec, Město Šlapanice a Teplárny Brno a.s.
Podporují nás: SportObchod.cz, ERROR Servis, GIVT, Sphere.
Město Brno podpořilo činnost klubu v roce 2021 částkou 222 000,- Kč.

Kam za sportem v Brně


Dnešní datum: 25. 10. 2021   | Hlavní stránka | Informace o klubu | Fotogalérie | Diskuzní fórum | Chat | Ankety | Stáhni si | WWW odkazy |    
  Hlavní menukulatý roh

Hlavní stránka
Informace o klubu
Fotogalérie
Diskuzní fórum
Chat
Ankety
Stáhni si
WWW odkazy

Personalizace stránek
Rozšířené vyhledávání


  Oddíly v klubukulatý roh
mínus Informace o klubu
plus Lední hokej
mínus Lyžování
plus Softball
plus Stolní tenis
plus Triatlon

  Přihlášeníkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového uživatele!


  Sídlo klubukulatý roh

SK Sever Brno
Bieblova 22
613 00 Brno
mobil: 608 610 842
e-mail:
info(at)sk-sever-brno.org


  Vyhledáváníkulatý roh

Hledej
na SK Sever Brno!  Sportovní zprávykulatý roh
выбрать детское постельное белье

téma * Nadstavba CoachBallové ligy v Chomutově
Vydáno dne 13. 09. 2021 (117 přečtení)

Fotogalérie     Po letních prázdninách jsme se vydali na dvoudenní turnaj CoachBallové ligy až do Chomutova. Ve dnech 11. - 12.9.2021 jsme se na pěkném softballovém hřišti BEAVERS potkali s úplně novými týmy. Vzhledem k velké vzdálenosti od Brna jsme již vyjeli auty v pátek a ubytovali se kousek od hřiště v Hřebíkárně.

     V sobotu 11. 9. jsme nastoupili do prvního zápasu proti Pasos Pardubice. Sice nás ráno probudil déšť, ale na zahájení zápasu bylo hřiště v pohodě. Zahájili jsme pálkou, kde se nám i přes dobrý nadhoz od Šnicly nepodařilo získat body. Naštěstí i soupeř nebyl na první pálce dobrý, tak to zatím vypadalo příznivě. Na pálku jsme chodili všichni po dohodě, ale nějak se nedařilo přepálit vnitřní pole. Začali se dělat chyby v obraně a soupeř toho využil ke skórování. Nastali sporné situace, tedy rozhodnutí rozhodčích, které nás rozhodili a to nám chybělo v závěru zápasu, kde jsme prohráli 9 : 13.
     Do druhého zápasu po krátké pauze dle rozpisu jsme nastoupili proti domácímu týmu Beavers Orange, který byl pouze dívčí. Opět jsme zahájili pálkou, která byla o něco lepší a podařilo se doběhnout pro první bod. To samé se podařilo soupeřům a bylo to vyrovnané. Druhá směna byla zase s jedním doběhem, ale naše obrana byla úspěšná a nepustili jsme soupeře na domácí metu. Ve třetí směně jsme doběhli pro dva body, ale naše chyby při zpracování umožnili soupeři získat 3 body. Takže bylo srovnáno. Ve čtvrté směně soupeř dobře hrál a nepustil nám ani jeden bod. Poslední pálka soupeře byla dobrá a naše obrana udělala několik zásadních chyb, které soupeř využil a doběhl si pro 4 body. To už byl konec hracího času a my tak nešťastně prohráli 4 : 8.
     Po krátké pauze jsme šli na hřiště, kde nás čekal druhý domácí tým Blue, který byl pouze chlapecký. Soupeř zahájil dobrou pálkou a nám se nedařilo dělat rychlé příhozy a auty, byly z toho 3 body. Naše úvodní pálka nám nesedla a soupeř tak stihl rychle autovat, takže bez doběhu. Ve druhé směně jsme opět udělali několik chyb v obraně a zadní pole nestíhalo zpracovat dlouhé odpaly, bylo z toho 5 bodů pro soupeře. Naše druhá pálka opět slabá, ale jeden doběh byl připsán. Ve třetí směně už soupeř viděl naše slabiny a tak získal 6 bodů. My jsme dali pouze dva body, protože jsme měli pomalé běhy po metách. Čtvrtou směnu zahájil soupeř, kde dal jenom dva body, ale hrací čas se naplnil a rozdíl byl tak velký, takže byl konec se stavem 3 : 16.
     Čekal nás poslední zápas proti týmu Žraloci Ledenice. Počasí bylo pod mrakem s drobným mrholením, ale bylo to hratelné. Soupeř začal pálkou, ale naše obrana byla ospalá, takže byly 3 doběhy. Naše úvodní pálka nezískala žádný doběh. Ve druhé směně ale naše obrana zabrala a nepustila soupeře skórovat. Druhá směna byla na pálce lepší a dali jsme první dva doběhy. Ve třetí směně si soupeř doběhl pro 3 body a naše pálka získala body dva. Zatím vyrovnaný zápas, ale ve čtvrté směně opět díky sporným situacím a verdiktu rozhodčích získal soupeř 4 body. My jsme nedokázali udržet tempo a pálka byla slabší. Jelikož byla hra rychlá, tak začala pátá směna, kde jsme měli silnější obranu i pálku. Opět spor s rozhodčím na domácí metě, ale po urgencí se podařilo připsat bod za doběh. Přišel konec hracího času a byla z toho remíza 11 : 11, která se počítá.
     Tím pro nás skončila základní část turnaje a my jsme šli na ubytování a večeři. V neděli ráno jsme nastoupili hned ráno do čtvrtfinále opět proti Žralokům. Zahájili jsme pálkou a ta byla úspěšná, 4 doběhy. Soupeř taky dobře začal a srovnal skóre. Naše druhá směna byla však bez bodů a soupeř získal náskok 4 bodů. Ve třetí směně jsme získali dva body, ale obrana se zlepšila a soupeře nepustila skórovat. Pak přišla zase krize a naše pálky ve čtvrté a páté směně nezískali ani jeden bod. Soupeř získal další body a zápas končí 6 : 13 pro soupeře. To pro nás znamenalo, že jsme skončili na posledním místě a další zápas jsme již nehráli. Byli Jsme z toho smutní, že odjíždíme domů bez jediné výhry.

     Kompletní výsledky turnaje na webu ČSA

     Konečné pořadí turnaje na webu ČSA

     FOTOGALÉRIE


[Aktuální známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Milan Vodička | Informační e-mailVytisknout článek )

  Přihlášenkulatý roh
Neznámý čtenář

  kulatý roh
Facebook Twitter Instagram
LinkedIn Youtube RSS
Týmuj.cz

Nábory.cz - sportovní a zájmové kroužky


  Kalendář akcíkulatý roh
Říjen
9.10. - Výběry U18M
10.10. - Výběry U18M
15.10.-17.10.-Heroltice
22.10.-24.10.-Heroltice

Kam za sportem v Brně


  Podporují náskulatý roh

Teplárny Brno

GIVT - přispějte nákupem našemu klubu

Error Servis - Servis PC

Sphere

CARTE


Redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.