SK Sever Brno - Hlavní stránka
MŠMT NSA JIHOMORAVSKÝ KRAJ
BRNO MČ BRNO-SEVER MČ BRNO-NOVÝ LÍSKOVEC

Založeno v roce 1993.
Činnost Sportovního klubu SEVER BRNO, z.s. finančně podporují: Národní sportovní agentura, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Jihomoravský kraj,
Statutární město Brno, Městská část Brno-sever, Městská část Brno-Nový Lískovec, Město Šlapanice a Teplárny Brno a.s.
Podporují nás: SportObchod.cz, ERROR Servis, GIVT, Sphere.
Město Brno podpořilo činnost klubu v roce 2020 částkou 101 000,- Kč.

Kam za sportem v Brně


Dnešní datum: 04. 08. 2021   | Hlavní stránka | Informace o klubu | Fotogalérie | Diskuzní fórum | Chat | Ankety | Stáhni si | WWW odkazy |    
  Hlavní menukulatý roh

Hlavní stránka
Informace o klubu
Fotogalérie
Diskuzní fórum
Chat
Ankety
Stáhni si
WWW odkazy

Personalizace stránek
Rozšířené vyhledávání


  Oddíly v klubukulatý roh
mínus Informace o klubu
plus Lední hokej
mínus Lyžování
plus Softball
plus Stolní tenis
plus Triatlon

  Přihlášeníkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového uživatele!


  Sídlo klubukulatý roh

SK Sever Brno
Bieblova 22
613 00 Brno
mobil: 608 610 842
e-mail:
info(at)sk-sever-brno.org


  Vyhledáváníkulatý roh

Hledej
na SK Sever Brno!  Sportovní zprávykulatý roh
выбрать детское постельное белье

téma * Žáci Blue se na turnaji v Havlíčkově Brodu kvalifikovali na finálový turnaj
Vydáno dne 05. 10. 2020 (845 přečtení)

     Na poslední turnaj základní části Ligy žáků odjeli žáci Blue v sobotu 26. 9. do Havlíčkova Brodu. Postupová matematika byla jasná, pokud se na turnaji umístíme před týmem Kostelce, postoupíme na finálový turnaj. Bohužel se potvrdila velmi nepříznivá předpověď počasí a v Havlíčkově Brodu nás přivítal déšť. Jelikož bylo jasné, že se v důsledku špatného počasí nezačne hrát dle původního rozpisu, přesunuli jsme se do hostince U Kroupů, kde jsme se díky ochotě majitele a personálu mohli ubytovat s předstihem a čekat zde na odložený začátek turnaje.

     Jelikož se v průběhu odpoledne počasí umoudřilo, mohli jsme i díky dobré práci pořadatele, kterému se podařilo zprovoznit dvě hřiště, v 16 hodin nastoupit k prvnímu zápasu turnaje proti týmu Falcons Hradec Králové. V zápase předvádíme dobrý výkon, v útoku se nám daří prosazovat na soupeřova nadhazovače, obrana hraje bezchybně a je podpořená dobrými výkony nadhazovačů, Martina Doležela a Vojty Poláčka. Výsledkem je přesvědčivá výhra 11 : 0.
     Po krátké pauze nás čeká klíčový zápas turnaje proti týmu Klackařů z Kostelce nad Orlicí. Zápas je stejně jako všechna předchozí střetnutí těchto dvou týmů vyrovnaný. Na obou stranách dominují nadhazovači, na naší straně Martin Doležel, na kostelecké straně Lukáš Fiedler. Nakonec jsme však šťastnějším týmem a připisujeme si důležité vítězství 4 : 2.
     Zápasy následují v rychlém sledu, a proto po dvacetiminutové pauze nastupujeme ke třetímu zápasu dne proti domácímu týmu Hrochů z Havlíčkova Brodu. V tomto zápase dostávají prostor všichni hráči, kteří zápas proti Kostelci strávili na střídačce. Navzdory dobrému výkonu prohráváme tento zápas 2 : 4. Hráči si z tohoto zápasu odnášení novou zkušenost ze hry pod umělým osvětlením.
     V neděli dopoledne nastupujeme proti týmu SK Sever Brno White za situace, kdy už víme, že máme s ohledem na výsledky ostatních zápasů finále jisté, stejně tak je jisté, že naším finálovým soupeřem budou domácí Hroši. V zápase proti týmu White předvádíme nejhorší výkon sezóny, ze kterého bolí oči. Nekoncentrované starty v pálkařském boxu, mnoho chyb a mentálních zkratů v obraně společně vedou k ostudné prohře 4 : 5. Buď nám tento zápas poučením, že žádného soupeře nesmíme podcenit, ke všem zápasům musíme přistoupit zodpovědně a naplno. Méně zkušeným hráčům snad ukázal, že když dostanou příležitost v základní sestavě, musí se jí zhostit zodpovědně a zápas odmakat naplno. Když se dostanou pod tlak, musí se s touto situací vypořádat sami a nespoléhat na to, že přijdou ze střídačky zkušenější hráči a obtížnou zápasovou situaci vyřeší za ně. Hráčům White tímto gratuluji k první výhře v sezóně, v tomto zápase si ji určitě zasloužili.
     Ve finálovém zápasu dáváme zapomenout na nepovedený výkon s White a hrajeme velmi dobře. Zápas je po celou dobu vyrovnaný a na body skromný. Po třech směnách je skóre vyrovnané, kdy na výsledkové tabuli svítí stav 2 : 2. Ve čtvrté směně se však nezvládneme vyvarovat drobných chyb v obraně, čehož domácí Hroši využívají a za přispění úspěšných spodních tossů připisují dva body a získávají tak finálový zápas ve svůj prospěch.
     My můžeme být se druhým místem spokojení. Jelikož jsme se umístili před týmem Kostelce, kvalifikovali jsme se na finálový turnaj, čímž jsme si splnili první cíl, kterým jsme si před začátkem sezóny dali. Další cíl je nyní jasný, chceme medaili. O tuto budeme bojovat na finálovém turnaji, který budeme pořádat na domácí půdě v termínu 9. - 11. 10. Držte nám palce.

     Kompletní výsledky turnaje na webu ČSA

     Konečné pořadí turnaje na webu ČSA

     Průběžné pořadí Ligy žáků na webu ČSA


[Aktuální známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Matěj Urbánek | Informační e-mailVytisknout článek )

  Přihlášenkulatý roh
Neznámý čtenář

  kulatý roh
Facebook Twitter Instagram
LinkedIn Youtube RSS
Týmuj.cz

Nábory.cz - sportovní a zájmové kroužky


  Kalendář akcíkulatý roh
Červenec

Kam za sportem v Brně


  Tréninkykulatý roh
Softball
TC Brno

BeeBall
ÚT - 16:00-17:00
PÁ - 16:00-17:00

TeeBall, CoachBall
ÚT - 17:00-18:00
PÁ - 17:00-18:00

Žákyně
ÚT - 17:30-19:00
PÁ - 17:30-19:00

Žáci
ÚT - 17:30-19:00
ČT - 16:00-17:00
PÁ - 17:30-19:00

Kadetky, juniorky
PO - 16:00-17:30
ST - 16:00-17:30

Kadeti, junioři
PO - 17:30-19:30
ST - 17:30-19:30
ČT - 17:00-18:30

Ženy, Muži
ČT - 18:00-19:30

TC Šitbořice
Pondělí, Středa a pátek
14:00 - 15:30

TC Šlapanice
ST - 16:30-18:30
PÁ - 16:00-18:00

Lední hokej
Individuální

Triatlon
Individuální


  Podporují náskulatý roh

Teplárny Brno

GIVT - přispějte nákupem našemu klubu

Error Servis - Servis PC

Sphere

CARTE


Redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.