SK Sever Brno - Hlavní stránka
MŠMT JIHOMORAVSKÝ KRAJ
BRNO MČ BRNO-SEVER MČ BRNO-NOVÝ LÍSKOVEC

Založeno v roce 1993.
Činnost Sportovního klubu SEVER BRNO, z.s. finančně podporují: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Jihomoravský kraj,
Statutární město Brno, Městská část Brno-sever, Městská část Brno-Nový Lískovec, Město Šlapanice a Teplárny Brno a.s.
Podporují nás: SportObchod.cz, ERROR Servis, GIVT, Sphere.
Město Brno podpořilo činnost klubu v roce 2019 částkou 61 000,- Kč.

Kam za sportem v Brně


Dnešní datum: 03. 07. 2020   | Hlavní stránka | Informace o klubu | Fotogalérie | Diskuzní fórum | Chat | Ankety | Stáhni si | WWW odkazy |    
  Hlavní menukulatý roh

Hlavní stránka
Informace o klubu
Fotogalérie
Diskuzní fórum
Chat
Ankety
Stáhni si
WWW odkazy

Personalizace stránek
Rozšířené vyhledávání


  Oddíly v klubukulatý roh
mínus Informace o klubu
plus Lední hokej
mínus Lyžování
plus Softball
plus Stolní tenis
plus Triatlon

  Přihlášeníkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového uživatele!


  Sídlo klubukulatý roh

SK Sever Brno
Bieblova 22
613 00 Brno
mobil: 608 610 842
e-mail:
info(at)sk-sever-brno.org


  Vyhledáváníkulatý roh

Hledej
na SK Sever Brno!  Sportovní zprávykulatý roh
выбрать детское постельное белье

téma * Softball - I žáci mrzli a mrzli
Vydáno dne 15. 04. 2019 (465 přečtení)

     O víkendu 13. – 14. 4. 2019 vyrazilo družstvo žáků na 1. kolo Ligy žáků do Kunovic. Turnaje se účastnilo 6 týmů, které byly rozděleny do dvou tříčlenných skupin. Los rozhodl, že našimi soupeři ve skupinové fázi turnaje budou týmy Snails Kunovice a Hroši Havlíčkův Brod "B".

     V sobotu ráno nás v Kunovicích přivítalo mrazivé počasí. Během rozcvičky před prvním zápasem ukazoval teploměr celé 4 stupně, což předesílalo, že celá sobota se ponese v duchu „hlavně nezmrznout“. K prvnímu zápasu nastupujeme proti domácím Snails. Po vyrovnaném úvodu se nám nakonec nedaří zastavit dobře pálící hráče domácího týmu a prohráváme jednoznačně 11 : 1. Hlavní pozitiva zápasu: Nikdo nezmrznul, dobré starty na pálce.
     Ve druhém zápase skupiny nás čeká střetnutí s týmem Havlíčkova Brodu B. Počasí stále zůstává nepříznivé, mrzneme. Zápas kontrolujeme a vítězíme 11 : 0. Pozitiva zápasu: nikdo z hráčů nezmrznul, dobré starty na pálce, zlepšená obrana. Negativa: dochází nám horký čaj v termoskách, asistent Krtek zmrznul, dostal Moribundus a zbaběle se nechal odvést svoji manželkou do vyhřátého bytu v Brně.
     Pauzu před čtvrtfinále, které je dle rozpisu turnaje naplánované od 16:00 hod., využíváme k návštěvě místní restaurace, kde máme objednaný oběd. Vedle dobrého jídla nás čeká vyhřátá restaurace, což více než vítáme. Větším pozitivem už je snad jen volně přístupná Wi-Fi. Jíme pomalu a s rozvahou, abychom mohli být co nejdéle v teple. Vedle cinkání příborů se ozývá třeskot mečů, střelba a komentář youtuberů z mobilních telefonů hráčů.
     Čtvrtfinálový zápas proti týmu Joudrs Praha D zvládáme dobře, daří se nám prosazovat na pálce, obrana za spolehlivě nadhazujícím Lukášem Kelblem funguje dobře. Výsledkem je vítězství 7 : 2.
     Po protažení se přesouváme do kempu, kde máme strávit noc. Po ubytování v chatkách, v rámci kterého se někteří z hráčů nově seznamují s tím, jak si povléct peřinu, večeříme v místní restauraci. Dbáme zdravých stravovacích návyků, a proto si k velkým hranolkám dá většina hráčů jen malý smažák s tatarkou. Někteří si dají velký smažák, znáte to…proti gustu…. Po večeři následuje relax v chatkách a spánek.
     V neděli ráno nás vítá příznivější počasí, hned se nám vstává lépe. Po společné snídani opouštíme kemp a přesouváme se na hřiště, kde nás čeká semifinálový zápas proti týmu Hroši Havlíčkův Brod A. V zápase, kde nejsme favority a nemáme tak co ztratit, předvádíme sympatický výkon. Dlouho držíme těsný výsledek 0 : 2. Jedna směna nám však v obraně uteče a kupíme chyby. Navzdory sympatickému výkonu na pálce se nám na výborně nadhazujícího nadhazovače soupeře nedaří bodově prosadit. Výsledkem je naše prohra 0 : 8. Nevěšíme hlavy, cíl, kterým je 3. místo na turnaji, máme stále na dosah.
     Turnaj zakončujeme zápasem o 3. místo proti týmu Locos Břeclav. Předvedený výkon nelze označit jinak než jako nejlepší výkon v sezóně. Na pálce se úspěšně prosazujeme na oba nadhazovače soupeře, obrana bezchybná. Kdyby se udělovala cena pro nejlepšího hráče zápasu, získá ji bezesporu Sam Němeček, který předvedl nadstandartní výkon nejenom v poli, ale i na pálce. Výsledkem vyrovnaného zápasu je naše výhra v poměru 4 : 2.
     Kunovic si tak odvážíme 3. místo, se kterým jsme maximálně spokojení. Další kolo Ligy žáků nás čeká o víkendu 4. – 5. 5. v Havlíčkově Brodu. Držte nám palce.

     Kompletní výsledky turnaje na webu ČSA

     Konečné pořadí turnaje na webu ČSA

     Průběžné pořadí Ligy žáků na webu ČSA


[Aktuální známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Matěj Urbánek | Informační e-mailVytisknout článek )

  Přihlášenkulatý roh
Neznámý čtenář

  kulatý roh
Facebook Twitter RSS
Týmuj.cz

Nábory.cz - sportovní a zájmové kroužky


  Kalendář akcíkulatý roh
Červen
29.6. - MSL kadetů

Červenec
11.7.-12.7. - 3. liga mužů 25.7.-26.7. - CoachBall???
24.7.-26.7. - Interpohár

Srpen
1.8.-2.8. - Liga žáků
8.8. - CoachBall
8.8.-9.8. - Liga kadetů
8.8.-9.8. - 2. liga juniorek
9.8. - MSL TeeBallu

Kam za sportem v Brně


  Podporují náskulatý roh

Teplárny Brno

GIVT - přispějte nákupem našemu klubu

Error Servis - Servis PC

Sphere

CARTE


Redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.