SK Sever Brno - Hlavní stránka
MŠMT JIHOMORAVSKÝ KRAJ
BRNO MČ BRNO-SEVER MČ BRNO-NOVÝ LÍSKOVEC

Založeno v roce 1993.
Činnost Sportovního klubu SEVER BRNO, z.s. finančně podporují: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Jihomoravský kraj,
Statutární město Brno, Městská část Brno-sever, Městská část Brno-Nový Lískovec, Město Šlapanice a Teplárny Brno a.s.
Podporují nás: SportObchod.cz, ERROR Servis, GIVT, Sphere.
Město Brno podpořilo činnost klubu v roce 2019 částkou 61 000,- Kč.

Kam za sportem v Brně


Dnešní datum: 29. 02. 2020   | Hlavní stránka | Informace o klubu | Fotogalérie | Diskuzní fórum | Chat | Ankety | Stáhni si | WWW odkazy |    
  Hlavní menukulatý roh

Hlavní stránka
Informace o klubu
Fotogalérie
Diskuzní fórum
Chat
Ankety
Stáhni si
WWW odkazy

Personalizace stránek
Rozšířené vyhledávání


  Oddíly v klubukulatý roh
mínus Informace o klubu
plus Lední hokej
mínus Lyžování
plus Softball
plus Stolní tenis
plus Triatlon

  Přihlášeníkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového uživatele!


  Sídlo klubukulatý roh

SK Sever Brno
Bieblova 22
613 00 Brno
mobil: 608 610 842
e-mail:
info(at)sk-sever-brno.org


  Vyhledáváníkulatý roh

Hledej
na SK Sever Brno!  Sportovní zprávykulatý roh
выбрать детское постельное белье

téma * Softball - Přípravný turnaj žáků
Vydáno dne 07. 04. 2019 (369 přečtení)

Fotogalérie     V sobotu 6. dubna zakončil tým žáků předligovou přípravu na jednodenním turnaji v Havlíčkově Brodě. Turnaje se zúčastnilo šest týmů, které byly rozděleny do dvou tříčlenných skupin. Brněnské softballisty doplnil ve skupině B tým Havlíčkova Brodu B a nám dobře známí kunovičtí Snails. Skupinu A tvořily vedle domácího Havlíčkova Brodu A dva pražské celky - Spectrum a Joudrs.

     Po brzkém ranním příjezdu a svižné rozcvičce jsme znalí známého sportovního rčení ,,není důležitý, jak to hraješ, ale jak u toho "vypadáš" vyběhli "vyfešákovaní" k prvnímu zápasu proti týmu Havlíčkova Brodu B. Soupeřův tým byl z velké části tvořen malými hrochy nováčky, a proto měl zápas i přes sympatický výkon soupeře jednoznačný průběh. Po zodpovědném výkonu jsme si připsali první výhru na turnaji v podobě 21 : 0. Krátkou pauzu mezi zápasy využíváme k regeneraci. Hranolky, párek v rohlíku, zapít limčou a jdeme se znovu rozcvičovat.
     Proti týmu Snails Kunovice nastupujeme v rámci předsezónní přípravy již potřetí. Zápas má i tentokrát vyrovnaný průběh, i tentokrát na nás kunovičtí vytahují své nadhazovačské Eso Zelíka. Největší pokrok je vidět v pálkařském boxu. Od naštvaných prohlášení: "ty vole, to nejde trefit", které zněly na prvním přípravném turnaji břeclavskou halou, jsme se posunuli k tomu, že i velmi svižně nadhazujícího Zelíka bez respektu zvládáme kontaktovat. Více jak polovinu zápasu svítí na výsledkové tabuli těsný stav 1 : 2. I přes konečnou prohru 1 : 8 nelze předvedené výkony hodnotit jinak než pozitivně.
     Ve skupině B si tak připisujeme jednu výhru a jednu prohru, což znamená, že nás čeká víc jak 5 hodin dlouhá pauza a následně zápas o 3. místo na turnaji začínající v 17:45 hod. Dlouhou pauzu jsme vyplnili pestrým programem, nejprve oběd, následovaný krátkým odpočinkem, fotbálek na místní umělce a následný výlet do města, který jsme zakončili návštěvou cukrárny na náměstí. Cestou zpět na hřiště stihli dva nejmenovaní hráči Honza Dvořák a Mates Voříšek pozvat dvě místní, sličné slečny na náš odpolední zápas a ukázali tak, že jejich konverzační schopnosti jsou neméně dobré, jako ty softballové.
     Dlouhá pauza dospěla ke svému konci a tak jsme mohli nastoupit k zápasu o 3. místo proti týmu Joudrs Praha. Na tribunu si našly cestu i naše nově získané fanynky z náměstí a poctivě se věnovaly svým instagramovým profilům. Zápas měl celou dobu vyrovnaný průběh. To potvrdila o poslední směna. Do této vstupujeme s vedením 5 : 4. Když už se někteří fanoušci v očekávání konce zápasu zvedali z tribuny, Joudrs se na dva auty podařilo vyrovnat stav zápasu na 5 : 5. Napětí v našich řadách před dohrávkou zápasu získalo hmatatelnou podobu. Míru napětí potvrdil i pozápasový rozhovor s Martinem Doleželem, hráčem kovaným nejenom softballovými, ale i tanečními zkušenostmi ze zápasů na zahraniční půdě, který na toto téma uvedl: "jako jo, byl sem fakt nervózní." Zatímco se v dohrávce zápasu stavěl do pálkařského boxu Lukáš Kelbl, fanynky z náměstí, vtažené do zápasu, obohacovaly své instagramové profily o další selfie. Lukáš nedbal snížené míry fanouškovské pozornosti. Po dlouhém odpalu do pravého zadního pole a drobném zaváhaní obrany soupeře obsadil třetí metu. Na pálku přichází Honza Dvořák, fanynky vypínají mobily, Honza pálí do pravého zadního pole, svým odpalem stahuje vítězný bod a stává se hrdinou zápasu. Fanynky jsou u vytržení a po zápase prosí Honzu o jeho instagramový profil. Posádka mého auta tak může za pozdější odjezd děkovat právě Honzovi, ale všichni mu to přejeme.
      Na turnaji jsme obsadili 3. místo a dobře se naladili na start Ligy, který nás čeká o víkendu 13. - 14. 4. v Kunovicích. Všem zúčastněným rodičům děkujeme nejenom za pomoc s dopravou.

     FOTOGALÉRIE


[Aktuální známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Matěj Urbánek | Informační e-mailVytisknout článek )

  Přihlášenkulatý roh
Neznámý čtenář

  kulatý roh
Facebook Twitter RSS
Týmuj.cz

Nábory.cz - sportovní a zájmové kroužky


  Kalendář akcíkulatý roh
Únor:
29.2. - MSL kadetek

Březen
7.3. - Pálkařský trénink
14.3. - Pálkařský trénink
21.3. - BeeBall
28.3. - Brigáda
29.3. - MSL žáků

Duben
4.4. - MSL kadetek
5.4. - Turnaj žáků

Kam za sportem v Brně


  Podporují náskulatý roh

Teplárny Brno

GIVT - přispějte nákupem našemu klubu

Error Servis - Servis PC

Sphere

CARTE


Redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.