BRNO
SK Sever Brno - Hlavní stránka

Založeno v roce 1993.
Činnost Sportovního klubu SEVER BRNO, z.s. finančně podporují: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Statutární město Brno, Městská část Brno-sever, Městská část Brno-Nový Lískovec, Město Šlapanice, Teplárny Brno a.s. a A+J ploty s.r.o.
Podporují nás: SportObchod.cz, ERROR Servis, GIVT, Sphere.

Dnešní datum: 18. 11. 2018   | Hlavní stránka | Informace o klubu | Fotogalérie | Diskuzní fórum | Chat | Ankety | Stáhni si | WWW odkazy |    
  Hlavní menukulatý roh

Hlavní stránka
Informace o klubu
Fotogalérie
Diskuzní fórum
Chat
Ankety
Stáhni si
WWW odkazy

Personalizace stránek
Rozšířené vyhledávání


  Oddíly v klubukulatý roh
mínus Informace o klubu
plus Lední hokej
mínus Lyžování
plus Softball
plus Stolní tenis
plus Triatlon

  Přihlášeníkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového uživatele!


  Sídlo klubukulatý roh

SK Sever Brno
Bieblova 22
613 00 Brno
mobil: 608 610 842
e-mail:
info(at)sk-sever-brno.org


  Vyhledáváníkulatý roh

Hledej
na SK Sever Brno!  Sportovní zprávykulatý roh
выбрать детское постельное белье

téma * Softball - Žákovská liga zavítala na domácí hřiště
Vydáno dne 09. 05. 2017 (506 přečtení)

Externí Fotogalérie     Před týdnem jsme se dočkali prvního domácího turnaje v rámci kategorie kadetů, v pondělí 8.5. zase pro změnu na domácí hřiště v Brně zavítala Moravskoslezská liga žáků.

     Na turnaji bylo přítomno 5 týmů včetně našich SK Sever Brno White a Blue. V prvním utkání družstva White jsme se utkali s tradičně nejsilnějšími Snails Kunovice. Ti rozhodli hned v první směně, když se jim podařilo 3x skórovat. Našim hráčům se nepodařilo najít recept na výborného kunovického nadhazovače a tak prohráli 0 : 3. Nutno poznamenat, že z důvodu velkého množství zápasů se tyto hrály pouze na 40 minut. Muselo se tedy tvrdě bojovat od úplného začátku utkání.
     Hned po White do zasáhli do bojů i hráči Blue. A opět proti Kunovicím. Zápas skoro přesně kopíroval průběh prvního utkání. Kunovice nedovolili Blue skórovat a vyhrály 0 : 5.
     Ve druhém zápase hráli White s velmi dobrou Břeclaví. Pro White asi nejlépe odehraný zápas. Tak jako minule jsme břeclavské nenechali skórovat, obrana dnes pracovala velmi dobře, a zaslouženě jsme zvítězili 6 : 0.
     A Blue taky naskočili ve druhém zápasu na vítěznou vlnu. Díky velmi dobré obraně a lepší pálce jsme postupně navyšovali skóre až na vítězných 9 : 1.
     Ve třetím zápase se Blue utkali s Břeclaví. Po celkem vyrovnaném začátku utkání jsme začali ztrácet, sem tam zbytečná chyba v obraně. Nakonec jsme prohrálí 2 : 9.
     Třetí klání White proti Predators Otrokovice náš zaskočilo ve slabší chvilce. Podařilo se nám skórovat až ve druhé směně dvěma body. Pálka nefungovala, zato obrana byla naštěstí pevná. Druhý zápas bez obdrženého bodu proti a konečný stav 8 : 0 v náš prospěch.
     Poslední utkání bylo, tak jako na minulém turnaji, mezi bratry :-) White nastoupili proti Blue. White po první směně vedli 4 : 0 a zdálo se být jasno. Ztrátu koncentrace White dokonale využili Blue a snížili tak na konečných 6 : 4. Celkově skončili White na druhém místě a Blue na čtvrtém. Přesně jak v minulém turnaji.
     Na závěr velké poděkování technickému personálu, který se staral po celou dobu turnaje o hřiště. A ještě větší poděkování před nastoupenou jednotkou si zasloužili rozhodčí Jan Kurdiovský a Adam Drabálek, kteří rozhodovali všech 10 zápasů na turnaji. A to byla navíc ještě jejich premiéra.

     Konečné pořadí 3. turnaje:
     1. Snails Kunovice
     2. SK Sever Brno White
     3. Locos Břeclav
     4. SK Sever Brno Blue
     5. Predators Otrokovice

EXTERNÍ FOTOGALÉRIE


[Aktuální známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Tomáš Mottl | Informační e-mailVytisknout článek )

  Přihlášenkulatý roh
Neznámý čtenář

  kulatý roh
Facebook Twitter RSS
Týmuj.cz

Nábory.cz - sportovní a zájmové kroužky


  Kalendář akcíkulatý roh

Listopad
18.11. - Nadhazovací klinika

Prosinec
9.12. - Turnaj kadetů
15.12. - BeeBall


  Podporují náskulatý roh

MŠMT

Teplárny Brno

GIVT - přispějte nákupem našemu klubu

Error Servis - Servis PC


Redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.