BRNO
SK Sever Brno - Hlavní stránka

Založeno v roce 1993.
Činnost Sportovního klubu SEVER BRNO, z.s. finančně podporují: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Statutární město Brno, Městská část Brno-sever, Městská část Brno-Nový Lískovec, Město Šlapanice, Teplárny Brno a.s. a A+J ploty s.r.o.
Podporují nás: SportObchod.cz, ERROR Servis, GIVT, Sphere.

Dnešní datum: 18. 11. 2018   | Hlavní stránka | Informace o klubu | Fotogalérie | Diskuzní fórum | Chat | Ankety | Stáhni si | WWW odkazy |    
  Hlavní menukulatý roh

Hlavní stránka
Informace o klubu
Fotogalérie
Diskuzní fórum
Chat
Ankety
Stáhni si
WWW odkazy

Personalizace stránek
Rozšířené vyhledávání


  Oddíly v klubukulatý roh
mínus Informace o klubu
plus Lední hokej
mínus Lyžování
plus Softball
plus Stolní tenis
plus Triatlon

  Přihlášeníkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového uživatele!


  Sídlo klubukulatý roh

SK Sever Brno
Bieblova 22
613 00 Brno
mobil: 608 610 842
e-mail:
info(at)sk-sever-brno.org


  Vyhledáváníkulatý roh

Hledej
na SK Sever Brno!  Sportovní zprávykulatý roh
выбрать детское постельное белье

téma * Softball - Dva týmy v lize žáků
Vydáno dne 02. 04. 2017 (520 přečtení)

Externí Fotogalérie     Zatímco první kolo Moravskoslezské softballové ligy žáků se bohužel obešlo bez týmů SK Sever Brno - z důvodu organizačních nesrovnalostí - na druhém turnaji v sobotu 1.4.2017 jsme již byli přítomni a to rovnou ve dvou provedeních - SK Sever Brno White a SK Sever Brno Blue.

     První zápas pro "Bílé" byl nakonec vůbec tím nejnáročnějším. Také jsme se utkali s loňským vítězem této soutěže Snails Kunovice. Našim hráčům dělal problém svižný kunovický nadhoz. Ani Kunovice kdovíjak nepálily a proto se celý zápas odehrával s hlavními momenty zejména v obranné fázi. Kunovice šly ve druhé směně do vedení, my jsme odpověděli ve čtvrté vyrovnávacím bodem. Zápas tedy nakonec skončil fotbalovou remízou 1 : 1. Příslibem do dalších zápasů byla velmi slušná práce v poli.
     To na druhém hřišti ve stejný čas drtili "Modří" domácí Otrokovice. Naše velmi dobrá obrana nedovolila Predátorům skórovat. Naopak náš útok byl vynikající. O tom svědčí i konečné skóre 0 : 10.
     "Modří" měli jeden zápas pauzu. "Bílí" nastoupili proti Otrokovicím. Utkání se odehrávalo zcela v naší režii. V každé směně jsme výrazně bodovali. Stihly se nakonec pouze tři. Soupeř skóroval pouze 2x a to hned v první směně. Souhra našich dětí se čím dál více zlepšovala a výsledkem byla přesvědčivá výhra 15 : 2.
     Tentokrát měli "Bílí" pauzu a "Modří" se vrhli na Locos Břeclav. Utkání bylo od první minuty velmi vyrovnané. V druhé půlce zápasu Břeclav trochu utekla bodově a před dohrávkou utkání byl stav 7 : 9 pro Břeclav. V dohrávce ale "Modří" zabrali a vyrovnali výsledek na konečných 9 : 9. Druhá remíza dne, to se často nevidí.
     V dalším utkání nastoupili "Bílí" proti Břeclavi. Oproti předchozím břeclavským utkáním na tomto turnaji soupeř změnil nadhoz, který byl mnohem svižnější a nepříjemnější oproti předchozímu. V tomto utkání jsme však podali asi nejlepší výkon dne. Pole pochytalo několik "luftů" a zahrálo i dvojauty. Pěkně zahrál i náš nadhazovač, pro kterého to byl první turnaj v kariéře. Výsledek 0 : 7 jasně dokazuje naši skvělou práci v poli.
     Ve stejný čas nastoupili "Modří" na druhém hřišti proti Snails Kunovice. Začali jsme dobře a v začátku utkání jsme drželi s Kunovicemi krok. Ovšem Kunovice nenechali nic náhodě a v druhé polovině zápasu měly lepší pálku, což se ukázalo i na výsledku 2 : 9 pro Kunovice.
     Na závěr dne nás čekal bratrovražedný boj - "Modří" proti "Bílým". Na obou týmech už byla vidět únava. Pro oba celky to byl čtvrtý zápas za sebou. Zejména hra "Bílých" v obraně již nebyla tak přesná. "Modří" naopak v poli hráli lépe. V závěru zápasu "Bílí" zabrali na pálce a šli do ve vedení. "Bílí" zvítězili 10 : 5.
     Protože v softballu při rovnosti výher a proher rozhodují o vítězi tzv. body proti, bylo jasné, že Brno Blue se v posledním zápase vlastně postaralo o to, že Brno White bylo nakonec pouze o skóre druhé za vítěznými Kunovicemi, které taky jednou remizovaly a třikrát vyhrály. Ač se "Bílým" podařilo dát o jedenáct bodů více než Snails, jsou zkrátka druzí. A i "Bílí" se postarali o to, že "Modří" obsadili čtvrté místo díky bodům proti. Takže jsme si nakonec navzájem uškodili :-) Ale na druhou stranu je vidět, že oba týmy hrály fér a naplno až do konce. A to je hlavní.

     Konečné pořadí 2. turnaje:
     1. Snails Kunovice
     2. SK Sever Brno White
     3. Locos Břeclav
     4. SK Sever Brno Blue
     5. Predators Otrokovice

     O pořadí na 1. až 4. místě rozhodly body proti.

EXTERNÍ FOTOGALÉRIE


[Aktuální známka: 3,00 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Michal Doležel | Informační e-mailVytisknout článek )

  Přihlášenkulatý roh
Neznámý čtenář

  kulatý roh
Facebook Twitter RSS
Týmuj.cz

Nábory.cz - sportovní a zájmové kroužky


  Kalendář akcíkulatý roh

Listopad
18.11. - Nadhazovací klinika

Prosinec
9.12. - Turnaj kadetů
15.12. - BeeBall


  Podporují náskulatý roh

MŠMT

Teplárny Brno

GIVT - přispějte nákupem našemu klubu

Error Servis - Servis PC


Redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.