SK Sever Brno - Hlavní stránka
NSA BRNO JIHOMORAVSKÝ KRAJ TEPLÁRNY BRNO
MČ BRNO-SEVER MČ BRNO-NOVÝ LÍSKOVEC MČ BRNO-STARÝ LÍSKOVEC ŠLAPANICEC

Založeno v roce 1993.
Činnost Sportovního klubu SEVER BRNO, z.s. finančně podporují: Národní sportovní agentura, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Jihomoravský kraj,
Statutární město Brno, Městská část Brno-sever, Městská část Brno-Nový Lískovec, Městská část Brno-Starý Lískovec, Město Šlapanice a Teplárny Brno a.s.
Podporují nás: SportObchod.cz, ERROR Servis, GIVT, Sphere.
Město Brno podpořilo činnost klubu v roce 2022 částkou 335 000,- Kč.

Kam za sportem v Brně


Dnešní datum: 23. 02. 2024   | Hlavní stránka | Informace o klubu | Fotogalérie | Diskuzní fórum | Chat | Ankety | Stáhni si | WWW odkazy |    
  Hlavní menukulatý roh

Hlavní stránka
Informace o klubu
Fotogalérie
Diskuzní fórum
Chat
Ankety
Stáhni si
WWW odkazy

Personalizace stránek
Rozšířené vyhledávání


  Oddíly v klubukulatý roh
mínus Informace o klubu
plus Lední hokej
mínus Lyžování
plus Softball
plus Stolní tenis
plus Triatlon

  Sídlo klubukulatý roh

SK Sever Brno
Bieblova 22
613 00 Brno
mobil: 608 610 842
e-mail:
info(at)sk-sever-brno.org


  Vyhledáváníkulatý roh

Hledej
na SK Sever Brno!  Sportovní zprávykulatý roh

téma * Juniorky poprvé na lize
Vydáno dne 15. 05. 2023 (602 přečtení)

Fotogalérie     Rozpis OPĚT nezklamal a tak do prvního utkání dne, jako každý předešlý rok, nastupujeme proti našemu odvěkému rivalovi týmu Snails Kunovice. Na prkno se staví Zuzka, která zápas drží do 5. směny, kdy se soupeř již tzv. "načasoval" a po sérií 3 hitů ji na prkně střídá Eliška H. Naše sestava je omlazena o kadetky, které se rozhodně v zápase nikterak "neztratily".

     Jak ke hře v poli, tak ke hře v útoku se postavily čelem a zaznamenaly své první zahrané auty i odpaly v lize juniorek!! Přes veškeré naše úsilí však zápas končí výhrou Kunovic v tiebreaku 7 : 10. Ve druhém zápase proti týmu Olympia Blansko se náš útok na pálce rozjíždí již v první směně. Pak však na 3 směny usínáme jako Šípkové Růženky a z hlubokého nepálícího snu se probouzíme až ve směně poslední, kdy dovážíme 6 bodů, což však nakonec na soupeřky nestačí a zápas prohráváme těsně 6 : 7. Příště musíme ubrat na drobných chybičkách v obraně, které nás stály minimálně 3 body ve prospěch soupeře a pak nám ve vítězství již nebude nic bránit :-). Hitařkami prvního dne se stávají Terezka D., která dosáhla pálkařského průměru 0,714, přičemž zaznamenala i 2 trojmetové odpaly a Bea, která dosáhla pálkařského průměru 0,600, kdy dobře umístěnými odpaly do vnitřního pole a rychlým během na 1.metu nedala polařkám šanci ji vyautovat. Krásný, silný dvoumetový odpal si "vystřihla" i Eliška W. a Moňa, která ještě přidala dva dlouhé SF odpaly do zadního pole.
     V neděli nás nejdříve čekaly soupeřky z Pardubic. Celou dobu je na uzdě z prkna držela Eliška Houdková a umožnila Pardubicím skórovat jen jednou. Nám se naopak zadařilo dovézt hned bodů 14 a zápas vyhráváme 14 : 1. Přes nelehké časování na soupeřův nadhoz, kdy HB a BB střídaly sporadické striky, se nám: zadařilo i pár pěkných odpalů – jmenovitě: Gabča, Eliška W., Bea, Terka D., Lucka, Maruška, Zuzka a Koci. Do posledního utkání nejen dne, ale i celého turnaje nastupujeme se zpožděním a navíc za nepřetržitého deštíku. Odehrát celé utkání stálo všechny hráčky všechny síly, za což mají náš obdiv. Hned 4 pálkařky dosahují "magického" pálkařského průměru 1000 !! (Terka D, Eliška W., Gábinka a Eliška H.) Další silné odpaly měly i Anežka a Maruška. Dalo by se říci, že tento zápas byla taková "HITOVÁ PŘESTŘELKA" na obou stranách, která nakonec vyšla lépe pro Panthers, které vítězí těsně 10 : 11.
     DÁLE, kdo se v zápasech rovněž velmi slušně zapojil do hry byla Julča, náš kečr benjamínek. Odchytala hned 2 zápasy a to velmi dobře, na to, že na tomto postu hrála poprvé!! … dále pak Violka, a to jak na pálce, tak i v zadním poli, Terezka S. podala velmi neohrožený výkon na druhé metě a Líza chytla v zadním poli dva krásné lufty. Přesto, že z Kunovic dovážíme jen jedno vítězství, JÁ osobně a doufám, že i všechny hráčky se cítí být ve svém srdci VÍTĚZKY, jelikož každá na hřišti nechala kus svého SRDCE PRO TÝM !!.

     Kompletní výsledky turnaje na webu ČSA

     Konečné pořadí turnaje na webu ČSA

     Průběžné pořadí Ligy juniorek na webu ČSA

     FOTOGALÉRIE

[Aktuální známka: 1,00 / Počet hlasů: 38] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Jana Sedláčková | Informační e-mailVytisknout článek )

  Sociální sítěkulatý roh
Facebook Twitter Instagram
LinkedIn Youtube RSS
Klubový informační systém
Nábory.cz - sportovní a zájmové kroužky

  Kalendář akcíkulatý roh

Květen
27.5.-Liga žáků
27.5.-Liga kadetek
27.5.-2. ČSL žen
28.5.-Liga žáků
28.5.-Liga kadetek
28.5.-2. ČSL žen

Kam za sportem v Brně


  Podporují náskulatý roh

Teplárny Brno

GIVT - přispějte nákupem našemu klubu

Error Servis - Servis PC

Sphere

CARTE


Redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.