SK Sever Brno - Hlavní stránka
NSA BRNO JIHOMORAVSKÝ KRAJ TEPLÁRNY BRNO
MČ BRNO-SEVER MČ BRNO-NOVÝ LÍSKOVEC MČ BRNO-STARÝ LÍSKOVEC ŠLAPANICEC

Založeno v roce 1993.
Činnost Sportovního klubu SEVER BRNO, z.s. finančně podporují: Národní sportovní agentura, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Jihomoravský kraj,
Statutární město Brno, Městská část Brno-sever, Městská část Brno-Nový Lískovec, Městská část Brno-Starý Lískovec, Město Šlapanice a Teplárny Brno a.s.
Podporují nás: SportObchod.cz, ERROR Servis, GIVT, Sphere.
Město Brno podpořilo činnost klubu v roce 2022 částkou 335 000,- Kč.

Kam za sportem v Brně


Dnešní datum: 29. 05. 2024   | Hlavní stránka | Informace o klubu | Fotogalérie | Diskuzní fórum | Chat | Ankety | Stáhni si | WWW odkazy |    
  Hlavní menukulatý roh

Hlavní stránka
Informace o klubu
Fotogalérie
Diskuzní fórum
Chat
Ankety
Stáhni si
WWW odkazy

Personalizace stránek
Rozšířené vyhledávání


  Oddíly v klubukulatý roh
mínus Informace o klubu
plus Lední hokej
mínus Lyžování
plus Softball
plus Stolní tenis
plus Triatlon

  Sídlo klubukulatý roh

SK Sever Brno
Bieblova 22
613 00 Brno
mobil: 608 610 842
e-mail:
info(at)sk-sever-brno.org


  Vyhledáváníkulatý roh

Hledej
na SK Sever Brno!  Sportovní zprávykulatý roh

téma * První turnaj, první místo
Vydáno dne 24. 04. 2023 (647 přečtení)

Fotogalérie     Víkend 22.4. - 23.4.2023 sliboval krásné slunečné počasí, na rozdíl od předešlého víkendu. A tak jsme s čistou hlavou vyrazili směr Kunovice na první kolo Ligy kadetů, divize východ. V naší divizi hraje 5 týmů a každý turnaj by se měl hrát systémem každý s každým. Za nás nejspravedlivější systém, kde se nedá moc spekulovat.

     Úvodní sobotní duel jsme sehrály proti domácím Snails Kunovice. Po první směně jsme vedli 2 : 0. Soupeři v dohrávce druhé směny srovnali na 2 : 2. Ve třetí směně mění nadhazovače a toho soupeři hned využijí a obrátí skóre ve svůj prospěch na 2 : 3. Stále pěkný hratelný výsledek. Jenže…. Na začátku páté směny na co sáhneme v poli, tak pokazíme. A to všichni, kdo se dotkly míče. Kunovice nám dají plnou pálku šesti bodů a my prohráváme 2 : 9. Takový úvod do ligy si asi nikdo ani ve snu nepředstavoval.
     Hlavu vzhůru, máme před sebou ještě tři utkání, jedno v sobotu a dvě v neděli. Druhý sobotní zápas jsme sehrály s Falcons Hradec Králové. Sokolové proti nám nenasadili svoji nadhazovací jedničku. A toho jsme využili. Hlavně na pálce jsme si spravili chuť z předešlého nepovedeného utkání. Pálíme co to dá. Zároveň v obraně hrajeme skvěle. Na nadhozu to velmi dobře drží Vojta. Díky vysokému skóre můžeme Vojtu pošetřit na nadhozu. Na prkno se postavil Lukin, věkem ještě žák. A vůbec na nadhozu nepolevil a držel s Vojtou krok. Zápas vyhráváme vysoko 16 : 0.
     Ještě před odjezdem do Brna naskautujeme zápas 2. ligy žen mezi Snails a Joudrs, abychom našim ženám poradili na neděli taktiku proti Joudrs.
     V neděli ráno, tak jako naše ženy, nastupujeme proti Joudrs Praha. Začínáme v obraně. A dobře, nepovolíme ani bod. Na pálce máme trochu pomalejší rozjezd, ale to už je u prvního ranního zápasu u nás asi klasika. Naštěstí s každou novou směnou na pálce přidáváme. V poli nepouštíme soupeře dále jak na 3. metu. Zápas vyhráváme 10 : 0.
     Poslední utkání odehrajeme proti dosud neporaženým Pasos Pardubice. Nenecháváme nic náhodě a na prkno se opět staví Vojta, má naštěstí ještě 3 směny na nadhozu. Dokonale toho využijeme a soupeře necháme pouze jedenkrát doběhnout na domácí metu. Na pálce se nám rovněž daří. Při jednom tvrdém odpalu dostane míčkem pardubický nadhazovač do dlaně. Už to vypadalo, že nedohraje. Tvrďak se ale otřepal a pokračoval dál ve hře. Před výměnou našeho nadhazovače vedeme 10 : 1. Na nadhoz jde opět Lukin. Ve čtvrté směně nedovolí soupeřovi skórovat. Na začátku páté směny se už Pasos načasovali na náš nadhoz. A i díky zbytečným chybám v naší obraně si doběhnou Pardubice pro šest bodů. Výsledek byl najednou 10 : 7 a my jsme museli v dohrávce směny máknout. Moc jsme teda nemákli. Zachránil nás časový limit zápasu.
     Z prvního kola si tak, i přes nepovedený první zápas, odvážíme 1. místo. Ale stále máme co zlepšovat. I když se to podle výsledků nemusí zdát, tak naše divize je hodně vyrovnaná a bude těžké se probojovat do vyřazovacích bojů.

     Kompletní výsledky turnaje na webu ČSA

     Konečné pořadí turnaje na webu ČSA

     Průběžné pořadí Ligy kadetů na webu ČSA

     FOTOGALÉRIE


[Aktuální známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Michal Doležel | Informační e-mailVytisknout článek )

  Sociální sítěkulatý roh
Facebook Twitter Instagram
LinkedIn Youtube RSS
Klubový informační systém
Nábory.cz - sportovní a zájmové kroužky

  Kalendář akcíkulatý roh

Květen
27.5.-Liga žáků
27.5.-Liga kadetek
27.5.-2. ČSL žen
28.5.-Liga žáků
28.5.-Liga kadetek
28.5.-2. ČSL žen

Kam za sportem v Brně


  Podporují náskulatý roh

Teplárny Brno

GIVT - přispějte nákupem našemu klubu

Error Servis - Servis PC

Sphere

CARTE


Redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.