SK Sever Brno - Hlavní stránka
NSA BRNO JIHOMORAVSKÝ KRAJ TEPLÁRNY BRNO
MČ BRNO-SEVER MČ BRNO-NOVÝ LÍSKOVEC MČ BRNO-STARÝ LÍSKOVEC ŠLAPANICEC

Založeno v roce 1993.
Činnost Sportovního klubu SEVER BRNO, z.s. finančně podporují: Národní sportovní agentura, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Jihomoravský kraj,
Statutární město Brno, Městská část Brno-sever, Městská část Brno-Nový Lískovec, Městská část Brno-Starý Lískovec, Město Šlapanice a Teplárny Brno a.s.
Podporují nás: SportObchod.cz, ERROR Servis, GIVT, Sphere.
Město Brno podpořilo činnost klubu v roce 2022 částkou 335 000,- Kč.

Kam za sportem v Brně


Dnešní datum: 23. 02. 2024   | Hlavní stránka | Informace o klubu | Fotogalérie | Diskuzní fórum | Chat | Ankety | Stáhni si | WWW odkazy |    
  Hlavní menukulatý roh

Hlavní stránka
Informace o klubu
Fotogalérie
Diskuzní fórum
Chat
Ankety
Stáhni si
WWW odkazy

Personalizace stránek
Rozšířené vyhledávání


  Oddíly v klubukulatý roh
mínus Informace o klubu
plus Lední hokej
mínus Lyžování
plus Softball
plus Stolní tenis
plus Triatlon

  Sídlo klubukulatý roh

SK Sever Brno
Bieblova 22
613 00 Brno
mobil: 608 610 842
e-mail:
info(at)sk-sever-brno.org


  Vyhledáváníkulatý roh

Hledej
na SK Sever Brno!  Sportovní zprávykulatý roh

téma * Domácí turnaj juniorů
Vydáno dne 17. 04. 2023 (425 přečtení)

Fotogalérie     Na víkend 15.4. a 16. 4. 2023 bylo naplánováno první kolo 2. ligy juniorů, tedy hráčů do 20 let. Větru, dešti ale neporučíme a tak nezbylo než sobotní program zrušit. Následně vedením soutěže došlo k omezení startu nesoutěžního družstva z Joudrs "C" a vytvořením nového, nedělního rozpisu. Naši borci v sobotu odpoledne před chystali hřiště a lehce potrénovali. Někdo se však nedostatečně ustrojil a večer zalehl do postele s nachlazením. Na nedělní boje nás zbylo 10.

     Od 10 hodin nastupujeme, stále ještě na lehce podmáčeném hřišti, proti mladíkům z „casa Locos“ z Břeclavi. Na prkno jsme poslali Vojtu P. a jako chytače jsme nasadili jeho parťáka z kategorie kadetů Martina. Hned první směna nebyla žádná „oťukávaná“ na úvod sezóny, obě družstva vlétli do zápasu s plným nasazením a dotáhli shodně po 1 doběhu. Následně si Locos vybojovali malou převahu. Nicméně nadhazovací osa fungovala perfektně a Vojta P. nepustil 13 břeclavských pálkařů do hry díky nadhozeným SO. Zhruba v půlce necháváme mladšího Martina oddechnout a catcherovat jde Vojta S., druhý Vojta na prkně má zatím dost sil a tak posílá další a další přesně umístěná nadhozy. V poli občas vyrobíme chybičky z nesehranosti, ale naštěstí se nám totální kiksy vyhnuly. V útočné části se tým opřel zejména o výkon Matyho, Martina a Vojty S. Ale nezalekli se ani ostatní a herně měl Sever spíše převahu. V dohrávce 7. směny pak Vojta S. stáhnul tvrdým walk-off hitem vítězný bod a vyhráli jsme 8 : 7.
     Pauzičku seveřani vyplnili výrobou párků v rohlíku a Ondra prý tajnou konzumací klubové buchty. Trenéři mají ale oči všude a mohli alespoň ochutnat. V 15 hodin začal zápas proti pražským Joudrs „B“. Na prkně startuje Marek a chytačem je Maty. První pálkou získáváme také první body, ale na dlouho taky poslední. Hned v dohrávce první směny nás Joudrs bodově dotáhli a získali si velký náskok 4 doběhů. Markovi se nedařilo prolomit 3 dobré a většina pálkařů tak zakončila svůj čas na pálce hitem nebo postupem na metu na 4 bally. V dalších směnách opět Joudrs navýšili svůj náskok. Že není čas složit zbraně, zavelel Vojta S. sólo homerunem ale i tak jdeme do poslední směny s propadem 10 bodů s cílem nenechat ukončit zápas rozdílem. Pálka jakoby ožila a brněnští najednou obsazovali mety a dobíhali. Dostatek sebevědomí na zvrat zápasu přišel po dalším homerunu Matyho při obsazených 2 metách. Abychom si vynutili další směnu, potřebovali jsme jediný doběh, nicméně Vojtovi S. to tentokrát nesedlo na pálku ideálně. Zkusil být slajdem na první metu rychlejší, ale i to bylo málo. Zápas jsem v senzační koncovce prohráli 16 : 17.
     První letošní softballový den kategorie juniorů jsme řečí čísel popsali 10; 1:1; 108; o1; 2.
     Sešlo se nás 10 hráčů, softballových nadšenců.
     V tento den jsme 1x vyhráli a 1x prohráli.
     108 km/h je rychlost jakou Vojta P. z prkna trápil Břeclavské maníky.
     O 1 bod jsme jednou vyhráli a jednou také prohráli.
     2 homeruny jsme poslali za plot v zápase proti Joudrs a 2 na drese má taky náš nejmladší hráč Dominik Š., který se vůbec nezalekl starší kategorie a bojoval za Sever.

     Kompletní výsledky turnaje na webu ČSA

     Konečné pořadí turnaje na webu ČSA

     Průběžné pořadí 2. ligy juniorů na webu ČSA

     FOTOGALÉRIE

[Aktuální známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Jan Slavík | Informační e-mailVytisknout článek )

  Sociální sítěkulatý roh
Facebook Twitter Instagram
LinkedIn Youtube RSS
Klubový informační systém
Nábory.cz - sportovní a zájmové kroužky

  Kalendář akcíkulatý roh

Květen
27.5.-Liga žáků
27.5.-Liga kadetek
27.5.-2. ČSL žen
28.5.-Liga žáků
28.5.-Liga kadetek
28.5.-2. ČSL žen

Kam za sportem v Brně


  Podporují náskulatý roh

Teplárny Brno

GIVT - přispějte nákupem našemu klubu

Error Servis - Servis PC

Sphere

CARTE


Redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.