SK Sever Brno - Hlavní stránka
NSA BRNO JIHOMORAVSKÝ KRAJ TEPLÁRNY BRNO
MČ BRNO-SEVER MČ BRNO-NOVÝ LÍSKOVEC MČ BRNO-STARÝ LÍSKOVEC ŠLAPANICEC

Založeno v roce 1993.
Činnost Sportovního klubu SEVER BRNO, z.s. finančně podporují: Národní sportovní agentura, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Jihomoravský kraj,
Statutární město Brno, Městská část Brno-sever, Městská část Brno-Nový Lískovec, Městská část Brno-Starý Lískovec, Město Šlapanice a Teplárny Brno a.s.
Podporují nás: SportObchod.cz, ERROR Servis, GIVT, Sphere.
Město Brno podpořilo činnost klubu v roce 2022 částkou 335 000,- Kč.

Kam za sportem v Brně


Dnešní datum: 24. 06. 2024   | Hlavní stránka | Informace o klubu | Fotogalérie | Diskuzní fórum | Chat | Ankety | Stáhni si | WWW odkazy |    
  Hlavní menukulatý roh

Hlavní stránka
Informace o klubu
Fotogalérie
Diskuzní fórum
Chat
Ankety
Stáhni si
WWW odkazy

Personalizace stránek
Rozšířené vyhledávání


  Oddíly v klubukulatý roh
mínus Informace o klubu
plus Lední hokej
mínus Lyžování
plus Softball
plus Stolní tenis
plus Triatlon

  Sídlo klubukulatý roh

SK Sever Brno
Bieblova 22
613 00 Brno
mobil: 608 610 842
e-mail:
info(at)sk-sever-brno.org


  Vyhledáváníkulatý roh

Hledej
na SK Sever Brno!  Sportovní zprávykulatý roh

téma * "Nový" tým žáků vstoupil do sezóny
Vydáno dne 11. 12. 2022 (740 přečtení)

Fotogalérie     Již tradičně zahajují naše týmy novou sezónu moravskými soutěžemi, které se v zimním období hrají v hale. Jako první do nové sezóny nastoupili žáci. U žáků došlo k velké generační obměně. Nezbyl skoro kámen na kameni. Více jak 80% hráčů z loňského žákovského týmu přešlo do kadetů. Na první turnaj Moravské ligy žáků, který se konal v neděli 11.12.2022 v Břeclavi, vyrazil úplně "nový" tým žáků doplněný o několik žákyň.

     Turnaj byl zároveň velkou zkouškou pro naše nové nadhazovače. Jediný nadhazovač z loňské sestavy, Lukáš Divácký, byl s reprezentací na Mistrovství světa U12 na Tchaj-wanu. V prvním utkání proti domácím Locos Břeclav si na prkně odbyl svoji nadhazovací premiéru Honza Valný. A nezačal jinak než strike-outem. Na nadhozu se Honzovi dařilo. Rovněž naše práce v obraně byla dobrá. Na pálce jsme hned od začátku pálili a dováželi body. Premiérový zápas jsme vyhráli 9 : 3. V druhém utkání proti Snails Kunovice se na nadhoz poprvé postavil Daniel Gregor... I on začal strike-outem. Po vyrovnaném začátku se začalo soupeřům dařit na pálce. Nám se nedařilo v obraně zastavit jejich útok. A to i přesto, že se Danovi na nadhozu dařilo. Několik zbytečných chyb v polo a Kunovice nám skokově odskočili. Naopak nám se nedařilo na pálce prosadit. Ke konci utkání jsme už jen korigovali výsledek na konečných 5 : 13.
     Ve třetím utkání dne jsme opět nastoupili proti Břeclavi. V tomto zápase si poprvé zaházel David Filip. A co myslíte, začal strike-outem? Ne... začal rovnou dvěma strike-outy :-). Na nadhozu se Davidovi dařilo po celé utkání. Rovněž naše obrana hrála bezchybně. Na pálce jsme se po předchozím nepřesvědčivém výkonu otřepali a pořádně zabrali. A byla z toho výhra 12 : 4. Poslední zápas turnaje jsme odehráli pro Snails Kunovice. Na předešlou prohru se Snails jsme rychle zapomněli. Na nadhozu jsme více střídali. A to se nám vyplatilo. Zvláště střídání ve třetí směně, kdy se na prkno postavila Veronika Hřívová. Od tohoto momentu jsme nedovolili soupeřovi skórovat. Asi v nejhezčím zápase celého turnaje jsme vyhráli 4 : 2. Z prvního turnaje Moravské ligy žáků si odvážíme 2. místo. Stejně jako Lukáš Divácký a Johanka Slavíková z Mistrovství světa U12. Tímto jim zároveň gratulujeme!
     Velkým pozitivem je, že se našim novým mladým nadhazovačům dařilo. A to i přes jejich počáteční obavy. Na čem musíme více zapracovat je pálka. Bohužel negativem je neúčast některých žáků, kteří nám dlouhodobě odmítají jezdit na turnaje. Zde budeme muset přehodnotit, jak se k tomu v klubu postavit.
     Na závěr velké poděkování našim hráčkám Verče Hřívové, Vandě Vránkové, Marianě Lukesové a Lence Holcové, které nás doslova zachránily za 5 minut 12.

     Kompletní výsledky turnaje na webu ČSA

     Konečné pořadí turnaje na webu ČSA

     FOTOGALÉRIE

Související články:
První místo bylo na dosah (08.05.2023)
Vyrovnané 1. kolo Ligy žáků (17.04.2023)
Žáci na hraně (05.03.2023)
Výhra, prohra, remíza (06.02.2023)

[Aktuální známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Michal Doležel | Informační e-mailVytisknout článek )

  Sociální sítěkulatý roh
Facebook Twitter Instagram
LinkedIn Youtube RSS
Klubový informační systém
Nábory.cz - sportovní a zájmové kroužky

  Kalendář akcíkulatý roh

Květen
27.5.-Liga žáků
27.5.-Liga kadetek
27.5.-2. ČSL žen
28.5.-Liga žáků
28.5.-Liga kadetek
28.5.-2. ČSL žen

Kam za sportem v Brně


  Podporují náskulatý roh

Teplárny Brno

GIVT - přispějte nákupem našemu klubu

Error Servis - Servis PC

Sphere

CARTE


Redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.