SK Sever Brno - Hlavní stránka
MŠMT NSA JIHOMORAVSKÝ KRAJ
BRNO MČ BRNO-SEVER MČ BRNO-NOVÝ LÍSKOVEC
TEPLÁRNY BRNO

Založeno v roce 1993.
Činnost Sportovního klubu SEVER BRNO, z.s. finančně podporují: Národní sportovní agentura, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Jihomoravský kraj,
Statutární město Brno, Městská část Brno-sever, Městská část Brno-Nový Lískovec, Město Šlapanice a Teplárny Brno a.s.
Podporují nás: SportObchod.cz, ERROR Servis, GIVT, Sphere.
Město Brno podpořilo činnost klubu v roce 2021 částkou 222 000,- Kč.

Kam za sportem v Brně


Dnešní datum: 28. 01. 2022   | Hlavní stránka | Informace o klubu | Fotogalérie | Diskuzní fórum | Chat | Ankety | Stáhni si | WWW odkazy |    
  Hlavní menukulatý roh

Hlavní stránka
Informace o klubu
Fotogalérie
Diskuzní fórum
Chat
Ankety
Stáhni si
WWW odkazy

Personalizace stránek
Rozšířené vyhledávání


  Oddíly v klubukulatý roh
mínus Informace o klubu
plus Lední hokej
mínus Lyžování
plus Softball
plus Stolní tenis
plus Triatlon

  Přihlášeníkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového uživatele!


  Sídlo klubukulatý roh

SK Sever Brno
Bieblova 22
613 00 Brno
mobil: 608 610 842
e-mail:
info(at)sk-sever-brno.org


  Vyhledáváníkulatý roh

Hledej
na SK Sever Brno!  Sportovní zprávykulatý roh
выбрать детское постельное белье

téma * Žáci jsou mistři ligy!
Vydáno dne 20. 09. 2021 (262 přečtení)

Fotogalérie     Na finálový turnaj Ligy žáků jsme se probojovali po 16 výhrách a bez jediné porážky! Byli jsme tedy automaticky pasováni do role favoritů. Zpětně mám dojem, že jsme si to připouštěli spíš my trenéři než naši hráči. Program je náročný – každý ze tří dnů dva zápasy. Utká se každý s každým z celkových šesti týmů. Družstva, která se probojovala na toto finále kromě nás jsou: Snails Kunovice, Falcons Hradec Králové, Hroši Havlíčkův Brod, Radotínský sportovní klub a Spectrum Praha. Po konci základní části se utká třetí se čtvrtým o bronz a první s druhým o zlato.

     V prvním utkání měříme síly s našimi kamarády Snails Kunovice. Ti velmi mile překvapili, když před čtrnácti dny obsadili druhé místo v nadstavbě. Od začátku se nám daří na pálce. Nic nepodceňujeme a do každého zápasu od začátku nastupují naši nejlepší nadhazovači. Plán je vyhrát alespoň 4 utkání a hrát o zlato. Kunovice porážíme o rozdíl 13 : 2.
     Ve druhém utkání nás o něco později mají prověřit spolufavorité Falcons Hradec Králové. Tak jako v prvním zápase však máme otěže pevně pod kontrolou a Hradec se k ničemu nedostane. Výsledkem je jasná výhra 8 : 0. Po prvním dnu jsme tedy splnili dílčí cíl – máme první dvě výhry.
     Druhý den ráno nás čekají Hroši Havlíčkův Brod. Tým, který se celou sezonu pomalu zlepšoval a ke konci základní části nám dělal problémy. Hroši nenasazují jedničku nadhazovače a utkání má zcela jasný průběh. Naši hráči se rozpálí. Soupeř není schopen sám zaútočit a výsledkem je jasná výhry opět s nulou – 14 : 0. Postup do finále je blízko.
     V podvečerním utkání však málem narazíme. Spectrum Praha nás prověřuje zatím nejvíc ze všech soupeřů. Na chvíli nám usne pálka, nakupíme pár chyb v obraně a je tu skóre 4 : 3. V rozhodujícím momentě zápas zlomí naši služebně nejzkušenější borci. Přitlačíme na pálce – k vidění jsou minimálně tři line drivy na trávu. Po této bodové sňůře je výsledek nakonec poměrně jasný – 0 : 3.
     Po propočtech je jasné, že máme jisté finál,e což nás přenáší do ještě větší pohody než zatím po čtyřech jasných výhrách jsme.
     Třetí den náročného programu nás nejprve čeká poslední zápas skupinové fáze. Radotín disponuje poměrně značnou výškovou převahou. Naši naprosto zkoncentrovaní borci však pracují jako dobře namazaný stroj. Chtějí tady prostě vyhrát všechno co se dá. Radotín smeteme 13 : 0 a ani tentokráte se neodehraje 5 stanovených směn.
     V souboji o to, kdo bude hrát ze 4. místa o bronz je velká tlačenice – rozhoduje se ve vzájemném utkání mezi Snails a Spectrem. Jednu chvíli postupuje Radotín (ten třetí vzadu), pak zase Snails a ani Spectrum na tom není špatně. Ostatně Spectrum ukazuje, že má dobrý tým, který nás ve vzájemném souboji prověřil nejvíc ze všech. Nakonec to dopadne tak, že Šneci urvou 4. příčku.
     A kdo bude hrát s nimi? O tom se zase rozhoduje mezi Falcons a Hrochy. Kdo zvítězí ve vzájemném utkání jde do finále, kdo prohraje, hraje o bronz. Falcons nakonec Hrochy přetlačí svým silovým pojetím a postupují do finále.
     Hroši se v utkání o bronz střetnou se Snails. Pevná obrana s velmi dobrým nadhozem nakonec rozhodují o tom, že po loňském vítězství jsou Hroši tentokráte třetí a získávají bronz.
     Tak a je tu finále. Diváci si přejí větší drama než v našich předchozích zápasech kdy jsme až na Spectrum všechny jasně přehráli. My však drama nechceme připustit. Od začátku jdeme jasně za svým cílem. Hráči jsou maximálně koncentrovaní. Když už se Falcons podaří na našeho nejlepšího nadhazovače odpálit, pole ihned zabrání jakémukoliv dramatu. Navíc, pálka opět funguje. Přisypáváme postupně další a další body a sen se přibližuje. Nakonec je utkání rozhodnuté opět dříve než v páté směně. Vítězíme 10 : 0.
     Pro rok 2021 jsme tedy Mistry Ligy žáků!!! Sečteno a podtrženo – sezona 2021 v Lize žáků = 22 výher, 0 proher. Jsem nesmírně hrdý na celý náš tým SK Sever Brno. Titul si jasně zasloužil, nebyla to žádná náhoda, ale dominance. Smekám před vámi klobouk pánové! Jsem na vás nesmírně hrdý a děkuji vám za skvělé softbalové zážitky! V příštím roce čeká spoustu hráčů ze základu přechod do kategorie kadetů, kde se budou muset popasovat s úplně jiným softballem. Přeju jim co nejhladší přechod do této kategorie.

     Kompletní výsledky turnaje na webu ČSA

     Konečné pořadí finálového turnaj na webu ČSA

     FOTOGALÉRIE


[Aktuální známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Tomáš Mottl | Informační e-mailVytisknout článek )

  Přihlášenkulatý roh
Neznámý čtenář

  kulatý roh
Facebook Twitter Instagram
LinkedIn Youtube RSS
Týmuj.cz

Nábory.cz - sportovní a zájmové kroužky


  Kalendář akcíkulatý roh
Leden:
29.1. - Otrokovický Slajd

Kam za sportem v Brně


  Podporují náskulatý roh

Teplárny Brno

GIVT - přispějte nákupem našemu klubu

Error Servis - Servis PC

Sphere

CARTE


Redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.