SK Sever Brno - Hlavní stránka
MŠMT JIHOMORAVSKÝ KRAJ
BRNO MČ BRNO-SEVER MČ BRNO-NOVÝ LÍSKOVEC

Založeno v roce 1993.
Činnost Sportovního klubu SEVER BRNO, z.s. finančně podporují: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Jihomoravský kraj,
Statutární město Brno, Městská část Brno-sever, Městská část Brno-Nový Lískovec, Město Šlapanice a Teplárny Brno a.s.
Podporují nás: SportObchod.cz, ERROR Servis, GIVT, Sphere.
Město Brno podpořilo činnost klubu v roce 2020 částkou 101 000,- Kč.

Kam za sportem v Brně


Dnešní datum: 24. 06. 2021   | Hlavní stránka | Informace o klubu | Fotogalérie | Diskuzní fórum | Chat | Ankety | Stáhni si | WWW odkazy |    
  Hlavní menukulatý roh

Hlavní stránka
Informace o klubu
Fotogalérie
Diskuzní fórum
Chat
Ankety
Stáhni si
WWW odkazy

Personalizace stránek
Rozšířené vyhledávání


  Oddíly v klubukulatý roh
mínus Informace o klubu
plus Lední hokej
mínus Lyžování
plus Softball
plus Stolní tenis
plus Triatlon

  Přihlášeníkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového uživatele!


  Sídlo klubukulatý roh

SK Sever Brno
Bieblova 22
613 00 Brno
mobil: 608 610 842
e-mail:
info(at)sk-sever-brno.org


  Vyhledáváníkulatý roh

Hledej
na SK Sever Brno!  Sportovní zprávykulatý roh
выбрать детское постельное белье

téma * Žáci Blue na turnaji v Hradci Králové stříbrní
Vydáno dne 31. 08. 2020 (514 přečtení)

     O posledním srpnovém víkendu, 29. – 30. 8., čekal na družstvo žáků SK Sever Brno Blue třetí turnaj Ligy žáků, který se tentokrát uskutečnil v Hradci Králové. Do Hradce vyrazili žáci s jasným cílem, odčinit nepovedený turnaj v Havlíčkově Brodu, a probojovat se opět do finále turnaje. Před odjezdem panovaly drobné obavy z počasí, ty se nakonec nepotvrdily a počasí bylo po celý víkend příznivé.

     V sobotu nás čekaly dva zápasy. K prvnímu z nich jsme nastoupili proti týmu SK Klackaři Kostelec nad Orlicí. V průběhu prvních dvou turnajů jsme již zjistili, že Klackaři jsou silným soupeřem, proto jsme věděli, že nás nečeká lehký zápas. K zápasu jsme přistoupili zodpovědně a v celém jeho průběhu jsme měli mírnou herní převahu. I proto jsme si připsali důležitou, první výhru na turnaji se stavem 8 : 5 v náš prospěch.
     Ke druhému sobotnímu zápasu jsme nastoupili proti týmu SK Sever Brno White. Do zápasu jsme šli s jasným cílem, hlavně naše méně zkušené kolegy nepodcenit. To se naštěstí nestalo a navzdory jedné nepovedené směně v obraně bereme druhou výhru. Vítězíme 14 : 7.
     Sobotní zápasový program tak zakončujeme se dvěma výhrami a můžeme se přesunout na nedaleké ubytování maximálně spokojeni.
     Nedělní den zahajujeme zápasem proti domácímu týmu Falcons Hradec Králové. První polovina zápasu má vyrovnaný průběh, následně přidáváme několik bodů a zápas již poklidně dovedeme k dalšímu vítězství s konečným výsledkem 6 : 2. Třetí vítězství na turnaji pro nás znamená jistotu finále, na čemž nic nemění ani prohra v posledním zápase skupiny proti týmu Havlíčkova Brodu 2 : 6.
     K finálovému zápasu nastupujeme proti týmu Hrochů z Havlíčkova Brodu, kteří na turnaji doposud nepoznali porážku. Náš cíl je tedy jasný, dát okusit Hrochům hořkost porážky. Finálový zápas je ozdobou turnaje, oba týmu předvádí velmi dobrý výkon, průběh zápasu je po celou dobu vyrovnaný. Po pěti směnách můžou být šťastnější Hroši, kteří berou těsnou výhru 3 : 2.
     Při závěrečném vyhlášení je vedle předání diplomů a pohárů vyhlášen též nejužitečnější hráč každého ze zúčastněných týmů. Cenu pro nejužitečnějšího hráče týmu SK Sever Brno Blue získal Martin Doležel, kterému k tomuto gratulujeme.

     Jak hodnotí předvedenou hru týmu Blue na turnaji v Hradci trenér Matěj Urbánek?
     „S předvedenou hrou jsem spokojený. Jsem rád, že si hráči vzali k srdci věci, o kterých jsme si po turnaji v Havlíčkově Brodu řekli, že se musí zlepšit. Velmi dobře nám fungovala hra v obraně, zejména spolupráce a komunikace mezi hráči v IF a OF doznala značného zlepšení. To osobně hodnotím jako největší posun v rámci naší obranné činnosti. Pokud jde o předvedené výkony na pálce, řekl bych, že jsme předvedli průměrný výkon. I zde jsou však vidět pokroky. Osobně mám radost z toho, že si většina hráčů již osvojila nákrok, kterým celý švih začíná, hráči ho zvládají zapojovat do švihu i během startů na pálce v průběhu zápasu. Zlepšuje se též časování při švihu. V průběhu celého turnaje jsme se mohli spolehnout na naše nadhazovače. Martin Doležel zvládá na každém turnaji držet dobrý standart, díky poctivé práci na trénincích posouvá laťku svých výkonů výš a výš, což je dobře. Velmi příjemně mě svým výkonem na nadhozu překvapil Vojta Poláček, v zápasech, do kterých nastoupil jako nadhazovač, házel velice dobře. Na jeho výkonu je vidět, že si jako ostatní hráči bere rady trenérů k srdci a na trénincích poctivě pracuje. Také on udělal velký pokrok. Nechci zapomenout ani na naše méně vytížené nadhazovače, Sama Němečka s Dominikem Bajcsim, i oni udělali na turnaji pro tým velký kus práce, i když na nadhozu nestrávili tolik směn jako výše zmínění nadhazovači. Všichni hráči zaslouží pochvalu a poděkování za předvedenou hru, ale také za chování mimo hřiště. Chtěl bych poděkovat také rodičům, kteří nás na turnaji v hojném počtu doprovázeli. Věřím, že stejnou fanouškovskou podporu budeme mít i na dalších turnajích. Budeme ji potřebovat."

     Kompletní výsledky turnaje na webu ČSA

     Konečné pořadí turnaje na webu ČSA

     Průběžné pořadí Ligy žáků na webu ČSA


[Aktuální známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Matěj Urbánek | Informační e-mailVytisknout článek )

  Přihlášenkulatý roh
Neznámý čtenář

  kulatý roh
Facebook Twitter Instagram
LinkedIn Youtube RSS
Týmuj.cz

Nábory.cz - sportovní a zájmové kroužky


  Kalendář akcíkulatý roh
Červen
26.6. - CoachBall
26.6. - Liga žákyň
26.6. - Superliga kadetů
26.6. - 2. liga juniorek
27.6. - TeeBall
27.6. - Liga žákyň
27.6. - Superliga kadetů
27.6. - 2. liga juniorek

Kam za sportem v Brně


  Tréninkykulatý roh
Softball
TC Brno

BeeBall
ÚT - 16:00-17:00
PÁ - 16:00-17:00

TeeBall, CoachBall
ÚT - 17:00-18:00
PÁ - 17:00-18:00

Žákyně
ÚT - 17:30-19:00
PÁ - 17:30-19:00

Žáci
ÚT - 17:30-19:00
ČT - 16:00-17:00
PÁ - 17:30-19:00

Kadetky, juniorky
PO - 16:00-17:30
ST - 16:00-17:30

Kadeti, junioři
PO - 17:30-19:30
ST - 17:30-19:30
ČT - 17:00-18:30

Ženy, Muži
ČT - 18:00-19:30

TC Šitbořice
Pondělí, Středa a pátek
14:00 - 15:30

TC Šlapanice
ST - 16:30-18:30
PÁ - 16:00-18:00

Lední hokej
Individuální

Triatlon
Individuální


  Podporují náskulatý roh

Teplárny Brno

GIVT - přispějte nákupem našemu klubu

Error Servis - Servis PC

Sphere

CARTE


Redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.