SK Sever Brno - Hlavní stránka
NSA BRNO JIHOMORAVSKÝ KRAJ TEPLÁRNY BRNO
MČ BRNO-SEVER MČ BRNO-NOVÝ LÍSKOVEC MČ BRNO-STARÝ LÍSKOVEC ŠLAPANICEC

Založeno v roce 1993.
Činnost Sportovního klubu SEVER BRNO, z.s. finančně podporují: Národní sportovní agentura, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Jihomoravský kraj,
Statutární město Brno, Městská část Brno-sever, Městská část Brno-Nový Lískovec, Městská část Brno-Starý Lískovec, Město Šlapanice a Teplárny Brno a.s.
Podporují nás: SportObchod.cz, ERROR Servis, GIVT, Sphere.
Město Brno podpořilo činnost klubu v roce 2022 částkou 335 000,- Kč.

Kam za sportem v Brně


Dnešní datum: 05. 12. 2023   | Hlavní stránka | Informace o klubu | Fotogalérie | Diskuzní fórum | Chat | Ankety | Stáhni si | WWW odkazy |    
  Hlavní menukulatý roh

Hlavní stránka
Informace o klubu
Fotogalérie
Diskuzní fórum
Chat
Ankety
Stáhni si
WWW odkazy

Personalizace stránek
Rozšířené vyhledávání


  Oddíly v klubukulatý roh
mínus Informace o klubu
plus Lední hokej
mínus Lyžování
plus Softball
plus Stolní tenis
plus Triatlon

  Sídlo klubukulatý roh

SK Sever Brno
Bieblova 22
613 00 Brno
mobil: 608 610 842
e-mail:
info(at)sk-sever-brno.org


  Vyhledáváníkulatý roh

Hledej
na SK Sever Brno!  Sportovní zprávykulatý roh

Počet zobrazených článků: 9 (z celkem 9 nalezených)

Kadeti jsou v Top 6
(Michal Doležel, Kadeti, 03.10.2022)
     Kadetů se podařilo na posledním domácím turnaj nadstavby probojovat na Mistrovství ČR kadetů. Mistrovství se konalo v Praze na Joudrs od 30.9. do 2.10.2022 a celkem se ho zúčastnilo osm kadetských týmů rozdělených do dvou skupin.

Kadeti si v opravě vybojovali postup na MČR
(Michal Doležel, Kadeti, 05.09.2022)
Fotogalérie      První zářijový víkend jsme pořádali na našem hřišti turnaj nadstavby Superligy kadetů. Před 14 dny se nám bohužel nepodařilo přímo postoupit na Mistrovství ČR. Opravou byl tento turnaj. První dva týmy z tohoto turnaje postupují na Mistrovství ČR. Původně se turnaje mělo zúčastnit 6 týmů, ale na poslední chvíli se odhlásila Plzeň. Změnil se tak i systém turnaje, kdy hrál každý s každým.

První pokus na postup nevyšel
(Michal Doležel, Kadeti, 22.08.2022)
     Až do dalekého Mostu v severních Čechách jsme se vydali na nadstavbový turnaj, kde šest týmů bojovalo o tři přímá postupová místa na Mistrovství ČR kadetů. V základní skupině jsme sehráli zápasy se Slavií Plzeň a Žralokama z Ledenic.

Potvrzujeme třetí místo v Superlize kadetů
(Michal Doležel, Kadeti, 06.06.2022)
Fotogalérie     O prvním červnovém víkendu se v Břeclavi uskutečnilo třetí kolo Superligy kadetů. Opět se turnaje zúčastnilo šest týmů rozdělených do dvou základních skupin. Do Břeclavi jsme opět odcestovali v oslabené sestavě, doplnění o jednoho žáka. Letos nás prostě provází od začátku velká smůla v podobě vážných zranění. Doufáme, že podzimní část odehrajeme v plné sestavě.

Kadeti ze „SEVERU“ v Radotíně třetí!!!
(Jana Sedláčková, Kadeti, 16.05.2022)
Fotogalérie     O víkendu 14.5. – 15.5.2022 jsme se s kadety vydali na 2. turnaj superligy kadetů do Radotína. Sestava byla lehounce oslabena o 3 klíčové hráče, ale i tak jsme se k celkovému průběhu turnaje postavili čelem a dobrými výkony jsme nakonec obsadili 3. místo.

Vážný úraz v Superlize kadetů
(Michal Doležel, Kadeti, 25.04.2022)
     V sobotu 23.4. odcestovali kadeti na první superligový turnaj kadetů do Prahy. V naší divizi máme týmy Joudrs Praha, Tempo Praha, Tunnellers Radotín, Locos Břeclav a Hroši Havlíčkův Brod.

"Extremní" Hippos Cup
(Jana Sedláčková, Kadeti, 11.04.2022)
Fotogalérie      V sobotu 9. 4. 2022 vyrazili naši kadeti na přípravný turnaj do Havlíčkova Brodu. Předem jsme věděli, že to pro mnohé nově příchozí žáky do kategorie kadetů bude nelehké setkání se zcela novou dimenzí nadhozu a hry celkově. To jak jsme nakonec dopadli je jen otázkou pohledu. Někdo vidí sklenici z poloviny prázdnou, jiný ji může vidět z polovinu plnou ... a tak to bylo s jednotlivými hráči a hrou celkově. Někteří zúročili svoji zimní přípravu na 100 % jiní na méně a někteří se svým výkonem docela bojovali, což je však super, jelikož nejhorší by bylo vzdát to bez boje.

Krok od prvního místa
(Michal Doležel, Kadeti, 28.02.2022)
     Fotogalérie     V neděli 27. února 2022 se opět v Břeclavi odehrál 2. turnaj Moravskoslezské ligy kadetů. Turnaje se zúčastnily čtyři týmy. Havlíčkův Brod na tomto turnaji nahradil celek Locos Břeclav "B".

Kadeti zahájili jako první novou sezónu
(Michal Doležel, Kadeti, 20.12.2021)
     Již tradičně novou sezónu zahajují kadeti před Vánocemi na prvním turnaji Moravské ligy kadetů. Po roční pauze způsobené koronavirem se v neděli 19.12.2021 utkaly v Břeclavi čtyři kadetské týmy. K tradičním moravským soupeřům se nově přidali Hroši Havlíčkův Brod.

  Sociální sítěkulatý roh
Facebook Twitter Instagram
LinkedIn Youtube RSS
Klubový informační systém
Nábory.cz - sportovní a zájmové kroužky

  Kalendář akcíkulatý roh

Květen
27.5.-Liga žáků
27.5.-Liga kadetek
27.5.-2. ČSL žen
28.5.-Liga žáků
28.5.-Liga kadetek
28.5.-2. ČSL žen

Kam za sportem v Brně


  Podporují náskulatý roh

Teplárny Brno

GIVT - přispějte nákupem našemu klubu

Error Servis - Servis PC

Sphere

CARTE


Redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.