SK Sever Brno - Hlavní stránka
MŠMT JIHOMORAVSKÝ KRAJ
BRNO MČ BRNO-SEVER MČ BRNO-NOVÝ LÍSKOVEC

Založeno v roce 1993.
Činnost Sportovního klubu SEVER BRNO, z.s. finančně podporují: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Jihomoravský kraj,
Statutární město Brno, Městská část Brno-sever, Městská část Brno-Nový Lískovec, Město Šlapanice a Teplárny Brno a.s.
Podporují nás: SportObchod.cz, ERROR Servis, GIVT, Sphere.
Město Brno podpořilo činnost klubu v roce 2020 částkou 101 000,- Kč.

Kam za sportem v Brně


Dnešní datum: 24. 06. 2021   | Hlavní stránka | Informace o klubu | Fotogalérie | Diskuzní fórum | Chat | Ankety | Stáhni si | WWW odkazy |    
  Hlavní menukulatý roh

Hlavní stránka
Informace o klubu
Fotogalérie
Diskuzní fórum
Chat
Ankety
Stáhni si
WWW odkazy

Personalizace stránek
Rozšířené vyhledávání


  Oddíly v klubukulatý roh
mínus Informace o klubu
plus Lední hokej
mínus Lyžování
plus Softball
plus Stolní tenis
plus Triatlon

  Přihlášeníkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového uživatele!


  Sídlo klubukulatý roh

SK Sever Brno
Bieblova 22
613 00 Brno
mobil: 608 610 842
e-mail:
info(at)sk-sever-brno.org


  Vyhledáváníkulatý roh

Hledej
na SK Sever Brno!  Sportovní zprávykulatý roh
выбрать детское постельное белье

téma * Kadetky celkově zlaté - Úspěšné zakončení sezóny 2020
Vydáno dne 11. 10. 2020 (816 přečtení)

Fotogalérie     V závěru cesta ke ZLATÉ MEDAILI nebyla lehká, ale historie se nebude ptát JAK?...ale ZDA! :-) Přes všechny opatření vlády, která nám do cesty stavěla dnešní pohnutá doba a s tím spojená omezení, jsme se v sobotu 10.10.2020 vydaly vstříc Finálovému turnaji ligy kadetek. Turnaj se konal v Praze – Řepích na domácím hřišti týmu Storms. Pořadatel byl již od ranních hodin postaven před velmi těžké povětrnostní podmínky. Neúnavný déšť nás provázel téměř po celý den. Chtěla bych tímto nejdříve poděkovat pořadatelům za to, že boj s počasím nevzdali a že nám turnaj, na který jsme se opravdu těšily, umožnili odehrát! Utkání se přesunuly na hřiště s umělou trávu, kde již nic nebránilo tomu vydat se na cestu k medailím!

     Do prvního utkání jsme nastoupily proti, pro nás, neznámému soupeři Žralokům Ledenice, vítězi divize Západ. Začínáme v útoku a hned v první směně se nám daří dovézt 3 body, soupeř však nezůstává pozadu a třemi pěknými odpaly do zadního pole nám v dohrávce první směny vrací body 4, a tak nám bylo jasné, že vyhrát tento zápas nebude jednoduché. Ve druhé směně přidáváme 2 body a soupeř opět o jeden více, takže průběžný stav je 7 : 5 pro soupeře. Můj infarkt je pomalu na cestě :-). O všem nakonec rozhoduje směna třetí, kdy dovážíme další 4 body, z toho jsou 3 dovezeny až na dva auty…tlak roste nejen v mých žilách… Jdeme do obrany a netrpělivě očekáváme útok soupeře. V úvodu dohrávky dostáváme další bod!...soupeř hned poté obsazuje 3 metu, pokud by běžec doběhl, tak by bylo vyrovnáno…ale štěstí nám přeje, pálkař pálí delší luft na spojku, která následně příhozem na kečra autuje i běžce, který se po chycení luftu snaží získat domácí metu! Z nula autů máme tedy náhle auty 2! V tomto momentu již na lavičce víme, že je konec hracího času, holky v poli o čase nemají ani páru. Soustředí se plně na hru. Poslední odpal je kratší linedrive na druhou metu, který naplno dobíhá naše žákyňka Verča Beranová a CHYTÁ HO!!! … a co následuje potom? …NO PŘECE POSTUP DO FINÁLE !!!...výhra byla těsná 9 : 8! …postup do finále umocnily ještě můj a Olčin výkřik po zahraném třetím autu…teprve potom si celou věc uvědomují i holky a začínají se radovat…v tomto momentě jsme již věděly, že "MY VÁM TY MEDAILE DOVEZEME!"
     A je tu FINÁLE a náš známý, milý, soupeř z naší divize Východ - SaBaT Praha. Na prkno se staví Eliška Houdková, která první 3 směny umožní soupeři pouze 1 bod. My dovážíme v prvních 3 směnách bodů 5, z toho jeden dováží Janča Kalvodová tím, že z tossu posílá míč až za homerunový plot! Náš útok je ve 4 směně již vlažný, bez bodu, a tak jdeme netrpělivě do obrany v očekávání dohrávky soupeřem. Po 3 silných odpalech do zadního pole střídáme nadhoz, na prkno jde Terezka Doleželová, která se svého úkolu doházet finálový zápas zhostila na výbornou! První pálkař pálí na nadhoz a ten hraje aut na první metě, další pálkařka je dokonce SO. Poslední aut jakoby vypadl z oka tomu poslednímu autu z předchozího zápasu. Pálkařka pálí luft na dvojku, Gábinka luft zkušeně chytá a JE TO TAM!!! … ZLATOOOOOO …finále končí naším vítezstvím 5 : 3.
     VELKÁ POCHVALA VŠECH HRÁČKÁM!! … Elišce Houdkové, Gábince Hamříkové, Terezce Doleželové, Janče Kalvodové, Lucce Kociánové, našim nováčkům v letošní sezóně - Terezce Katolické a Hanče Hamingerové, našim posilám ze žákyň - Verče Beranové a Marušce Ondráškové, Kačence Zdražílkové (která vše v Praze jistila z lavičky se zlomeným zápěstím) a kadetům Lukymu Kelblovi a Matymu Voříškovi, bez kterých by jsme nemohli do finálových zápasů nastoupit a kteří nahradili ty holky, které bohužel nemohly do Prahy dojet – jako Lucka Holarová, Zuzka Vodičková a Míša Lengálová.
     VELKÉ DÍKY i všem RODIČŮM, JUNIORŮM, KADETŮM, TRENÉRŮM ostatních kategorií a hlavně i předsedovi oddílu Michalovi DOLEŽELOVI, kteří nás v sezóně, ať již v rámci kadetek nebo i juniorek, podporovali tím, že pomáhali na turnajích nebo tím, že s námi jeli na víkendové turnaje – MOC SI TOHO VÁŽÍME!

     Kompletní výsledky Final Four na webu ČSA

     Konečné pořadí Final Four na webu ČSA

     FOTOGALÉRIE


[Aktuální známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Jana Sedláčková | Informační e-mailVytisknout článek )

  Přihlášenkulatý roh
Neznámý čtenář

  kulatý roh
Facebook Twitter Instagram
LinkedIn Youtube RSS
Týmuj.cz

Nábory.cz - sportovní a zájmové kroužky


  Kalendář akcíkulatý roh
Červen
26.6. - CoachBall
26.6. - Liga žákyň
26.6. - Superliga kadetů
26.6. - 2. liga juniorek
27.6. - TeeBall
27.6. - Liga žákyň
27.6. - Superliga kadetů
27.6. - 2. liga juniorek

Kam za sportem v Brně


  Tréninkykulatý roh
Softball
TC Brno

BeeBall
ÚT - 16:00-17:00
PÁ - 16:00-17:00

TeeBall, CoachBall
ÚT - 17:00-18:00
PÁ - 17:00-18:00

Žákyně
ÚT - 17:30-19:00
PÁ - 17:30-19:00

Žáci
ÚT - 17:30-19:00
ČT - 16:00-17:00
PÁ - 17:30-19:00

Kadetky, juniorky
PO - 16:00-17:30
ST - 16:00-17:30

Kadeti, junioři
PO - 17:30-19:30
ST - 17:30-19:30
ČT - 17:00-18:30

Ženy, Muži
ČT - 18:00-19:30

TC Šitbořice
Pondělí, Středa a pátek
14:00 - 15:30

TC Šlapanice
ST - 16:30-18:30
PÁ - 16:00-18:00

Lední hokej
Individuální

Triatlon
Individuální


  Podporují náskulatý roh

Teplárny Brno

GIVT - přispějte nákupem našemu klubu

Error Servis - Servis PC

Sphere

CARTE


Redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.