SK Sever Brno - Hlavní stránka
MŠMT JIHOMORAVSKÝ KRAJ
BRNO MČ BRNO-SEVER MČ BRNO-NOVÝ LÍSKOVEC

Založeno v roce 1993.
Činnost Sportovního klubu SEVER BRNO, z.s. finančně podporují: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Jihomoravský kraj,
Statutární město Brno, Městská část Brno-sever, Městská část Brno-Nový Lískovec, Město Šlapanice a Teplárny Brno a.s.
Podporují nás: SportObchod.cz, ERROR Servis, GIVT, Sphere.
Město Brno podpořilo činnost klubu v roce 2019 částkou 61 000,- Kč.

Kam za sportem v Brně


Dnešní datum: 17. 02. 2020   | Hlavní stránka | Informace o klubu | Fotogalérie | Diskuzní fórum | Chat | Ankety | Stáhni si | WWW odkazy |    
  Hlavní menukulatý roh

Hlavní stránka
Informace o klubu
Fotogalérie
Diskuzní fórum
Chat
Ankety
Stáhni si
WWW odkazy

Personalizace stránek
Rozšířené vyhledávání


  Oddíly v klubukulatý roh
mínus Informace o klubu
plus Lední hokej
mínus Lyžování
plus Softball
plus Stolní tenis
plus Triatlon

  Přihlášeníkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového uživatele!


  Sídlo klubukulatý roh

SK Sever Brno
Bieblova 22
613 00 Brno
mobil: 608 610 842
e-mail:
info(at)sk-sever-brno.org


  Vyhledáváníkulatý roh

Hledej
na SK Sever Brno!  Sportovní zprávykulatý roh
выбрать детское постельное белье

téma * Softball - Nizozemská mise
Vydáno dne 21. 07. 2019 (584 přečtení)

Externí fotogalérie     Ve čtvrtek 11.7. ráno vyrážíme z Brna směr Nizozemí. V Enschede se konal 3. ročník turnaje Tex Town Tigers Cup určený pro hráčky do 17 let. Do Nizozemí jely naše holky posílené o několik hráček z jiných týmů. Cesta do Enschede probíhala celkem v pohodě, až na úsek dálnice D1 mezi Brnem a Prahou. Tento úsek cesty je snad za trest. Na zpáteční cestě byl tento úsek ještě horší než při cestě tam.

     Do Enschede jsme přijeli ve čtvrtek kolem 21:00. Ubytovali se v připraveném stanu. Trenéři a doprovod si raději postavili vlastní stany, hlavně kvůli mě, abych hráčkám nechrápal při spaní. :-)
     V pátek nás čekala po ránu bohatá snídaně. Během dne jsme se vydali na obhlídku města. První zápas jsme hráli až v 16:30. Turnaje se zúčastnilo celkem 8 týmů z Nizozemí, Portugalska, Německa, USA a České republiky. Týmy byly rozděleny do dvou základních skupin. První zápas ve skupině jsme odehráli proti výběru ABSA USA „2“. A hned o první směny jsme do toho šli naplno, kdy jsme v dohrávce směny stáhly 7 bodů. Celý zápas máme pod kontrolou. V další směně přidáváme 5 bodů. V poslední směně měníme nadhoz. Toho využívají soupeřky a snižují celkové skóre na konečných 12 : 5 pro nás.
     V sobotu ráno nastupujeme proti Lisabonu. I v tomto utkání nenecháváme nic náhodě. Daří se nám na pálce a postupně navyšujeme skóre. Rovněž naše obrana hraje velmi dobře. Hrajeme bez chyb a soupeřkám povolíme pouze jeden doběh. Konečné skóre se zastavilo na stavu 11 : 1. Po dvou zápasech v základní skupině máme dvě výhry. Už jsme si mysleli, že máme zaručenou účast v semifinále. Ale není tomu tak. V zápase ABSA USA „2“ a Tex Town Tigers překvapivě vyhráli Američanky a tabulka se začala zamotávat.
     Do posledního zápasu ve skupině jsme nastoupili proti pořádajícím Tex Town Tigers. Případná výhra by nás posunula na první místo ve skupině. U prohry by pak záleželo na skóre, jak se umístíme ve skupině. První půle utkání byla vyrovnaná. Ještě v polovině zápasu je stav přijatelných 1 : 2 pro Tigers. Pak ale soupeřky přidaly na pálce a pojistili si vítězství na konečných 1 : 6. Díky lepšímu skóre a bodů proti končíme na druhém místě ve skupině.
     V neděli v semifinále o postup do finále nastupujeme proti Amsterdam Pirates. A vůbec se nám vstup do zápasu nepovedl. Hned v první směně uděláme několik chyb a soupeřky si vytvoří dostatečný bodový náskok. Na pálce pálíme, ale většina odpalů končí v rukavicích soupeřek. Naopak Pirátky pálí do mezer a postupně navyšují svoje skóre. Zápas má celkem rychlý průběh a v časovém limitu stihneme odehrát 5 směn. Amsterdam zaslouženě vyhrál 1 : 10.
     Po obědě nás tak čeká utkání o 3. místo. V něm opět nastupujeme proti domácím Tigers. Soupeře již známe ze základní skupiny, tak jsme věděli, do čeho jdeme. Zápas byl od první minuty velmi vyrovnaný. První dvě směny nedal nikdo bod. Obě obrany hrály bezchybně. V dohrávce třetí směny trochu zaváháme a toho soupeřky využijí a na domácí metě si připisují 3 body. Nevzdáváme to. Hned na začátku 4. směny se nám podaří dvakrát skórovat na domácí metě. V páté směně je bezbodový stav. Už se chystáme na pálku, ale bohužel zápas je ukončen pro časový limit. Škoda. Po těsné prohře 2 : 3 končíme na 4. místě. I přes prohru to byl nejlepší zápas, který jsme na turnaji odehráli. Super výkon holky.
     Celý turnaj byl velmi dobře zorganizovaný. Rovněž jídlo bylo velmi dobré. Sobotní grilovačka stála za to. V neděli večer jsme od místních dostali velkou důvěru, když nás nechali samotné ve svém baru a útratu jsme hradili až ráno. Určitě se na tento turnaj v budoucnu vrátíme. Na závěr velký dík pořadatelům, rozhodčím, hráčkám, trenérům a doprovodu.

     OFICIÁLNÍ FOTOGALÉRIE TURNAJE

     FOTOGALÉRIE - ZÁPAS S ABSA USA "2"

     FOTOGALÉRIE - ZÁPAS S LISBOA CRUSHERS

     FOTOGALÉRIE - ZÁPAS S TEX TOWN TIGERS

     FOTOGALÉRIE - ZÁPAS S AMSTERDAM PIRATES

     FOTOGALÉRIE - ZÁPAS S TEX TOWN TIGERS


[Aktuální známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Michal Doležel | Informační e-mailVytisknout článek )

  Přihlášenkulatý roh
Neznámý čtenář

  kulatý roh
Facebook Twitter RSS
Týmuj.cz

Nábory.cz - sportovní a zájmové kroužky


  Kalendář akcíkulatý roh
Únor:
29.2. - MSL kadetek

Březen
21.3. - BeeBall
28.3. - Brigáda
29.3. - MSL žáků

Duben
4.4. - MSL kadetek
5.4. - Turnaj žáků

Kam za sportem v Brně


  Podporují náskulatý roh

Teplárny Brno

GIVT - přispějte nákupem našemu klubu

Error Servis - Servis PC

Sphere

CARTE


Redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.