SK Sever Brno - Hlavní stránka
MŠMT JIHOMORAVSKÝ KRAJ
BRNO MČ BRNO-SEVER MČ BRNO-NOVÝ LÍSKOVEC

Založeno v roce 1993.
Činnost Sportovního klubu SEVER BRNO, z.s. finančně podporují: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Jihomoravský kraj,
Statutární město Brno, Městská část Brno-sever, Městská část Brno-Nový Lískovec, Město Šlapanice a Teplárny Brno a.s.
Podporují nás: SportObchod.cz, ERROR Servis, GIVT, Sphere.
Město Brno podpořilo činnost klubu v roce 2019 částkou 61 000,- Kč.

Kam za sportem v Brně


Dnešní datum: 29. 01. 2020   | Hlavní stránka | Informace o klubu | Fotogalérie | Diskuzní fórum | Chat | Ankety | Stáhni si | WWW odkazy |    
  Hlavní menukulatý roh

Hlavní stránka
Informace o klubu
Fotogalérie
Diskuzní fórum
Chat
Ankety
Stáhni si
WWW odkazy

Personalizace stránek
Rozšířené vyhledávání


  Oddíly v klubukulatý roh
mínus Informace o klubu
plus Lední hokej
mínus Lyžování
plus Softball
plus Stolní tenis
plus Triatlon

  Přihlášeníkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového uživatele!


  Sídlo klubukulatý roh

SK Sever Brno
Bieblova 22
613 00 Brno
mobil: 608 610 842
e-mail:
info(at)sk-sever-brno.org


  Vyhledáváníkulatý roh

Hledej
na SK Sever Brno!  Sportovní zprávykulatý roh
выбрать детское постельное белье

téma * Softball - Teeballisté na Poháru bronzoví
Vydáno dne 09. 06. 2019 (374 přečtení)

Externí fotogalérie     V letošním sofballovém roce 2019 jsme sice v Moravské lize teeballu dominovali již čtvrtým rokem po sobě, na Poháru ČSA jsme však vzhledem k velké konkurenci na velké umístění příliš nepomýšleli. V Havlíčkově Brodě, na místě kde se na hřišti zanedlouho budou pohybovat nejlepší softballisté světa, jsme ve skupině "A" postupně narazili na domácí Hippos, Chomutov dívky a Joudrs Royal.

     S domácími jsme příliš velké problémy neměli. Pálka fungovala znamenitě a naše silné vnitřní pole hrálo tradičně fantasticky. Na tuto věkovou kategorii dle mého nadstandardně. Domácí porážíme 24 : 4 a zvedáme si sebevědomí do dalších bojů.
     V dalším mači nastupujeme proti chomutovským dívkám. Beavers mají totiž na turnaji jak chlapecký, tak dívčí tým. Holky hrají znamenitě. Dělají nám velké problémy, zejména pálka jim funguje velice dobře. Zápas rozhodujeme až v závěrečné fázi kdy přitlačíme v útoku a vítězíme 16 : 10. Naše hra je oceněna chomutovským trenérem, což potěší.
     V posledním zápase nastupujeme na umělé trávě na hřišti "B". S povrchem se srovnáme velice brzy a opět dominujeme celé utkání. Joudrs Royal porážíme celkem s přehledem 16 : 8 a jdeme z prvního místa do semifinále proti týmu 2B. To jsou Žraloci Ledenice.
     Nastupujeme proti o level lepšímu týmu. Žraloci jdou od začátku do vedení, ale nikdy ne natolik, aby měli něco v kapse. Naši hrají skvělou obranu, pálka si bere oddechový čas. V zápase přichází několik dramatických momentů. Nová směna začíná minutu před koncem a smazat 6 bodové manko může být v našich silách. Přidáme dva body, ale víc toho nezvládneme. Prohráváme tak 8 : 12 a popereme se o bronz. Opět pochvala od trenéra. Tentokráte z Ledenic.
     Dáme dětem potřebný oddech a půl hodiny před zápasem začínáme s motivačním programem. Pustíme si oblíbené songy, blbneme při přípravě na zápas různými komickými vložkami. Hráči jsou připraveni urvat cenný bronz. Kdo by chtěl brambory?
     Nastupujeme opět proti chomutovským dívkám. Od začátku jsme však lepší. Jsme nebezpeční na pálce a v obraně takřka bezchybní. Už v polovině zápasu je jasné, že to dáme. Nakonec vítězíme vysoko 16 : 4 a získáváme bronz! Ve finále smetou Ledenice "chlapecký" Chomutov a je vidět, že jsme v semifinále prohráli s nejlepším. A navíc se ctí!
     Musím vyzvednout kolektivní a obětavý výkon našich hráčů. Zvládli 5 zápasů ve vysokém tempu. Petru Němcovi se podařilo neuvěřitelných 5 homerunů, čímž se nemůže pochlubit žádný jiný tým. Bude se o nás opět mluvit ve velmi dobrém světle. Tak jako po turnajích, kde se představili naši coachballisté. Odjíždíme velmi spokojeni domů. Děkuji všem rodičům za podporu. Další velký úspěch našeho klubu se zrodil 8.6.2019 v Hippos Arena Havlíčkův Brod.

     Kompletní výsledky turnaje na webu ČSA

     Konečné pořadí turnaje na webu ČSA

     EXTERNÍ FOTOGALÉRIE 1

     EXTERNÍ FOTOGALÉRIE 2


[Aktuální známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Tomáš Mottl | Informační e-mailVytisknout článek )

  Přihlášenkulatý roh
Neznámý čtenář

  kulatý roh
Facebook Twitter RSS
Týmuj.cz

Nábory.cz - sportovní a zájmové kroužky


  Kalendář akcíkulatý roh
Únor:
1.2. - Bruslení
8.2. - MSL TeeBallu
29.2. - MSL kadetek

Kam za sportem v Brně


  Podporují náskulatý roh

Teplárny Brno

GIVT - přispějte nákupem našemu klubu

Error Servis - Servis PC

Sphere

CARTE


Redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.