BRNO MČ BRNO-SEVER MČ BRNO-NOVÝ LÍSKOVEC
SK Sever Brno - Hlavní stránka

Založeno v roce 1993.
Činnost Sportovního klubu SEVER BRNO, z.s. finančně podporují: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Statutární město Brno, Městská část Brno-sever, Městská část Brno-Nový Lískovec, Město Šlapanice a Teplárny Brno a.s.
Podporují nás: SportObchod.cz, ERROR Servis, GIVT, Sphere.
Město Brno podpořilo činnost klubu v roce 2019 částkou 61 000,- Kč.

Kam za sportem v Brně


Dnešní datum: 15. 10. 2019   | Hlavní stránka | Informace o klubu | Fotogalérie | Diskuzní fórum | Chat | Ankety | Stáhni si | WWW odkazy |    
  Hlavní menukulatý roh

Hlavní stránka
Informace o klubu
Fotogalérie
Diskuzní fórum
Chat
Ankety
Stáhni si
WWW odkazy

Personalizace stránek
Rozšířené vyhledávání


  Oddíly v klubukulatý roh
mínus Informace o klubu
plus Lední hokej
mínus Lyžování
plus Softball
plus Stolní tenis
plus Triatlon

  Přihlášeníkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového uživatele!


  Sídlo klubukulatý roh

SK Sever Brno
Bieblova 22
613 00 Brno
mobil: 608 610 842
e-mail:
info(at)sk-sever-brno.org


  Vyhledáváníkulatý roh

Hledej
na SK Sever Brno!  Sportovní zprávykulatý roh
выбрать детское постельное белье


téma * Softball - Žákyně se sluníčka asi nedočkají.
Vydáno dne 06. 05. 2019 (262 přečtení)

Fotogalérie     Druhé kolo ligy žákyň Východ se konalo 4. a 5. května 2019 na hřišti Hroch v Jundrově, tedy pod klubem Cats Brno. Los nám určil soupeře Olympia Blansko a Arrows Ostrava ve skupině "A". Vzhledem k vysoké marodce byl tým oslaben a tak jsme museli doplňovat jak žáky, tak i hráči z teeballu, abychom mohli zápasy odehrát. V sobotu dopoledne bylo počasí ještě dobré, ale po obědě začalo foukat, ochladilo se a do toho ještě začalo pršet. Neděle byla s počasím opravdu na hraně. Vypadá to, že žákyně si letos asi sluníčka na turnajích neužijí.

     První zápas byl proti Blansku, kde jak je již zvykem, hráči byli ještě ospalí, nesoustředili se a nedařili se nám dělat auty. Velká záludnost hřiště spočívala na backstopu, kde byly desky, které odrážely míče a byly tak těžko hratelné. Soupeř byl lepší na pálce, dobře běhal po metách a tak nás zaslouženě porazil 14 : 1.
     Do druhého zápasu s Arrows Ostrava, který jsme hráli na hřišti B, jsme začali dobře a drželi jsme tempo se soupeřem. Na hřišti sice byl „kopec“, protože se zde hraje baseball, ale to nás naštěstí nijak neomezilo a nikdo ani nezakopl. Po třetí směně byl stav 5 : 5 a v závěru jsme udělali několik chyb, které soupeř využil a vyhrál 6 : 5. Velká škoda, byl to sice silný soupeř, ale hratelný. Končíme tak poslední ve skupině a čeká nás čtvrtfinále.
     Před naším třetím zápasem v sobotu se z oblohy spustil déšť, ale než jsme zahájili hru, tak přestalo. To jsme nastoupili proti Cats Brno, kde jsme hnedka na první pálce získali 4 body a soupeře to zaskočilo. V další směně jsme přidali další 3 body a už jsme vedli. Obrana udělala několik chyb a soupeř tak vyrovnal skoré. V závěru se coach Michal rozhodl pro úmyslnou metu zdarma, abychom mohli hrát na domácí metu proti bodu. Tady se však stala velká chyba na třetí metě, kde se objevili dva soupeři, ale přehozem a nechycením na druhé metě tak soupeř využil chyby a vyhrál 8 : 7.
     V neděli nás čekal pouze jediný zápas v poledne o 5. místo proti Snails Kunovice. Stalo se však to, že hřiště B podle rozpisu nebylo volné a museli jsme tak nastoupit na náhradní hřiště D, které bylo hrozné oraniště. Trochu se nám ochladilo asi na 7 C a mírně foukal vítr, takže jsme hráli i v bundách a čepicích. Museli jsme povolat další posily, protože někteří hráči nemohli nastoupit v neděli. Již od začátku se nám vůbec nedařila pálka, a když se podařil odpal, tak přímo do rukavice soupeře. Obrana taky udělala několik chyb, a jelikož měl soupeř několik dobrých běžců, tak se jim dařilo získávat body. Po dobrém odpalu se Lucka dostala až na třetí metu a podařilo se ji následně doběhnout domů pro náš jediný bod. Soupeř nás porazil 9 : 1.
     Tímto pro nás toto kolo skončilo a obsadili jsme tak poslední místo. Počasí nás potrápilo, ale hráči se k tomu postavili dobře a nestal se ani žádný úraz. Děkuji všem za dobrou hru a někdy příště na dalším zápase ahoj.

     Kompletní výsledky turnaje na webu ČSA

     Konečné pořadí turnaje na webu ČSA

     Průběžné pořadí Ligy žákyň na webu ČSA

     FOTOGALÉRIE


[Aktuální známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Milan Vodička | Informační e-mailVytisknout článek )

  Přihlášenkulatý roh
Neznámý čtenář

  kulatý roh
Facebook Twitter RSS
Týmuj.cz

Nábory.cz - sportovní a zájmové kroužky


  Kalendář akcíkulatý roh
Říjen
18.10.-20.10. - Heroltice

  Podporují náskulatý roh

MŠMT

BRNO

Teplárny Brno

GIVT - přispějte nákupem našemu klubu

Error Servis - Servis PC

Sphere

CARTE


Redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.