SK Sever Brno - Hlavní stránka
MŠMT JIHOMORAVSKÝ KRAJ
BRNO MČ BRNO-SEVER MČ BRNO-NOVÝ LÍSKOVEC

Založeno v roce 1993.
Činnost Sportovního klubu SEVER BRNO, z.s. finančně podporují: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Jihomoravský kraj,
Statutární město Brno, Městská část Brno-sever, Městská část Brno-Nový Lískovec, Město Šlapanice a Teplárny Brno a.s.
Podporují nás: SportObchod.cz, ERROR Servis, GIVT, Sphere.
Město Brno podpořilo činnost klubu v roce 2019 částkou 61 000,- Kč.

Kam za sportem v Brně


Dnešní datum: 29. 02. 2020   | Hlavní stránka | Informace o klubu | Fotogalérie | Diskuzní fórum | Chat | Ankety | Stáhni si | WWW odkazy |    
  Hlavní menukulatý roh

Hlavní stránka
Informace o klubu
Fotogalérie
Diskuzní fórum
Chat
Ankety
Stáhni si
WWW odkazy

Personalizace stránek
Rozšířené vyhledávání


  Oddíly v klubukulatý roh
mínus Informace o klubu
plus Lední hokej
mínus Lyžování
plus Softball
plus Stolní tenis
plus Triatlon

  Přihlášeníkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového uživatele!


  Sídlo klubukulatý roh

SK Sever Brno
Bieblova 22
613 00 Brno
mobil: 608 610 842
e-mail:
info(at)sk-sever-brno.org


  Vyhledáváníkulatý roh

Hledej
na SK Sever Brno!  Sportovní zprávykulatý roh
выбрать детское постельное белье

téma * Softball - Junioři předvedli v Praze pěknou hru
Vydáno dne 15. 04. 2019 (311 přečtení)

Externí fotogalérie     S velmi mladým a přijímačkami na střední školy zdecimovaným týmem (bez 4 hráčů základní sestavy), ale přesto ne bez nadějí jsme vyrazili do Prahy na Tempo za prvními juniorskými zkušenostmi, kde se o víkendu 13.4. - 14.4. uskutečnil první turnaj 2. ligy juniorů.

     Počasí softballu nepřálo. Celý víkend pod 10 stupňů, zataženo, občas déšť. Vybavení zimními bundami jsme se připravovali na první zápas s domácím Tempem. Překvapil nás baseballový kopec na nadhozu. Pro softballové nadhazovače nic příjemného. 2. ligu jsme si představovali na vyšší úrovni pořadatelství. Zlatá Morava. Zdravíme Locos a Snails. Tempo nám dalo od začátku jasně najevo, kdo je na kolbišti pánem. Konečný výsledek 2 : 16. Na nadhozu jsme poctivě střídali duo Drobeček-Kuře. Rozdíl byl ve větší kvalitě a sehranosti soupeře. Pálka však potěšila. Ač to ve výsledku nevypadá, pálili skoro všichni bez ohledu na rychlost nadhozu.
     Druhý zápas přišla první vlaštovka. Od začátku krásný zápas s Kotlářkou Praha. Dle informací většina týmu ve věku kolem 17 let. Náš tým s několika čtrnáctiletými a povětšinou ještě kadety překvapil sám sebe. A pozitivně! Po dvou směnách sice prohráváme 3 : 5, ale další směna je naše. Vyhráváme ji 3 : 0. Zápas je plný krásných odpalů a pěkných obranných zákroků. Nejhezčím momentem je dohrávka zápasu kdy potřebujeme dát dva body, abychom otočili zápas. Vojta Zouhar po skvělém odpalu a chybách soupeře posílá kýžené body domů a křepčíme nad prvním vítězstvím 8 : 7 v juniorské lize jako při mistrovství světa. Zvedáme si náladu, balíme věci a míříme na večeři.
     Druhý den, ještě horší počasí. Nálada je však po včerejším super výkonu velmi dobrá. O několik hodin později náš školí Joudrs B. Opravdu je to tým B? V první směně sice pokračujeme v perfektním výkonu z předešlého dne a první směna končí divokým výsledkem 5 : 8. Máme zcela improvizovanou sestavu, když si nadhoz zkouší oba Vojtové. Soupeř, značně překvapen, (vychází nám signály) změní nadhoz a od té doby sází body jen Joudrs. Zde jsme neměli šanci - 5 : 21.
     Zápas o páté místo - opět Kotlářka. Zápas je to stejně napínavý jako včera. Od začátku tentokráte vedeme my. Perfektní je směna č. 3 kdy stahujeme 5 bodů proti soupeřově nule. Po páté směně vedeme 11 : 8. Pátou směnu zahajujeme koncem line-upu. Méně zkušení kluci jsou rychle aut. Rozhodčí nás překvapí, když po vypršení 90 minut hracího času od nástupu družstev hlásí, že se hraje dál. Soupeř se dostane na koně. Je přece jen mnohem zkušenější. Další směnu zcela opanuje, navíc zraní při odpalu našeho nadhazovače. Druhý je již unavený a tak se soupeř chytá a pálí jak na bitevním poli. Prohráváme 11 : 15 a končíme na šestém místě. Je to škoda, tento zápas jsme si zasloužili vyhrát, leč to je sport.
     Kluci jsou smutní jen chvíli. Vždyť máme na turnaji zcela evidentně nejmladší a nejméně zkušený tým! Příště to bude jedině lepší. Doufáme, že tam nastoupíme v plné síle. Čili se všemi kadety, doplněni třemi juniory. Turnaj nakonec opanují Joudrs B, když ve finále zdolají Tempo.

     Kompletní výsledky turnaje na webu ČSA

     Konečné pořadí turnaje na webu ČSA

     Průběžné pořadí 2. ligy juniorů na webu ČSA

     EXTERNÍ FOTOGALÉRIE

Související články:
Softball - Juniorům se nedaří (27.05.2019)

[Aktuální známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Tomáš Mottl | Informační e-mailVytisknout článek )

  Přihlášenkulatý roh
Neznámý čtenář

  kulatý roh
Facebook Twitter RSS
Týmuj.cz

Nábory.cz - sportovní a zájmové kroužky


  Kalendář akcíkulatý roh
Únor:
29.2. - MSL kadetek

Březen
7.3. - Pálkařský trénink
14.3. - Pálkařský trénink
21.3. - BeeBall
28.3. - Brigáda
29.3. - MSL žáků

Duben
4.4. - MSL kadetek
5.4. - Turnaj žáků

Kam za sportem v Brně


  Podporují náskulatý roh

Teplárny Brno

GIVT - přispějte nákupem našemu klubu

Error Servis - Servis PC

Sphere

CARTE


Redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.