SK Sever Brno - Hlavní stránka
MŠMT JIHOMORAVSKÝ KRAJ
BRNO MČ BRNO-SEVER MČ BRNO-NOVÝ LÍSKOVEC

Založeno v roce 1993.
Činnost Sportovního klubu SEVER BRNO, z.s. finančně podporují: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Jihomoravský kraj,
Statutární město Brno, Městská část Brno-sever, Městská část Brno-Nový Lískovec, Město Šlapanice a Teplárny Brno a.s.
Podporují nás: SportObchod.cz, ERROR Servis, GIVT, Sphere.
Město Brno podpořilo činnost klubu v roce 2020 částkou 101 000,- Kč.

Kam za sportem v Brně


Dnešní datum: 15. 08. 2020   | Hlavní stránka | Informace o klubu | Fotogalérie | Diskuzní fórum | Chat | Ankety | Stáhni si | WWW odkazy |    
  Hlavní menukulatý roh

Hlavní stránka
Informace o klubu
Fotogalérie
Diskuzní fórum
Chat
Ankety
Stáhni si
WWW odkazy

Personalizace stránek
Rozšířené vyhledávání


  Oddíly v klubukulatý roh
mínus Informace o klubu
plus Lední hokej
mínus Lyžování
plus Softball
plus Stolní tenis
plus Triatlon

  Přihlášeníkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového uživatele!


  Sídlo klubukulatý roh

SK Sever Brno
Bieblova 22
613 00 Brno
mobil: 608 610 842
e-mail:
info(at)sk-sever-brno.org


  Vyhledáváníkulatý roh

Hledej
na SK Sever Brno!  Sportovní zprávykulatý roh
выбрать детское постельное белье

téma * Softball - Mistrovství ČR v CoachBallu
Vydáno dne 30. 09. 2018 (747 přečtení)

Fotogalérie     V pátek 21.9. vyrazila takřka polovina týmu a všichni koučové na Open Mistrovství ČR v CoachBallu do Kostelce nad Orlicí. Někteří hráči se rozhodli až pro sobotní příjezd. Po nočních vydatných deštích jsme v 9:30 druhého dne nachystáni již v plném složení 13 hráčů na hřišti. Měli jsme celkem 5 trenérů, což byl vítaný luxus. Jeden z hráčů se zranil již před začátkem turnaje, takže jsme měli k dispozici 3 hráče na střídání.

     V prvním zápase čelíme starým známým Pasos Pardubice. Ty přijely v plné sestavě a od začátku diktují tempo hry. Naše pálka na začátku turnaje spí a soupeř nás zcela přejede 20 : 4! Naštěstí zápasy ve skupinách jsou pouze rozehřívací. Nastupujeme ve skupině D. Jsou čtyři skupiny po třech týmech. Celkem tedy 12 účastníků.
     Ve druhém utkání naší skupiny se střetneme se Sabat Praha. Utkání je od začátku velmi vyrovnané. Dlouho poté drží na stavu 6:6. Soupeř z Prahy však nakonec zabere a utkání končí 7:10 v náš neprospěch.
     Ve skupině jsme tedy poslední, ale je jasné, že zápas o vše nás čeká v následujícím klání. Shodou okolností s domácími Klackaři Kostelec. Tento tým jsme stejně jako Pardubice potkávali celý rok v coachballové lize divize východ. V nejdůležitějším utkání předvedeme svůj zatím nejlepší výkon. Naše pálka je velmi silná, předvedeme několik velmi dlouhých odpalů. Obrana je zápas od zápasu lepší a nedovolí soupeři příliš skórovat. Výhra 11 : 4 rozhoduje o tom, že máme pořád šanci na medaili.
     Dalším, posledním, sobotním sokem jsou však Eagles Praha, kteří do té doby vyprášili 27 : 0 Radotín a 15 : 0 Snails Kunovice. Soupeř rozhodne hned v první směně. Další jsou však již mnohem vyrovnanější a myslím si, že Eagles trochu musel znejistět náš dobrý výkon. Na tohoto soupeře však nestačíme. Zaznamenáváme 2 čestné body a prohráváme 2 : 9.
     Tento výsledek rozhodl o tom, že zítra se popereme o 5. – 8. místo. Na neděli silně přituhuje a ráno jsme docela zmrzlí. Tento den však předvedeme asi 2 nejlepší výkony za celou sezónu!
     Nejprve nastupujeme proti Snails Kunovice. Další soupeř z divize východ. Snails mají velmi nadějný mladý tým. Vztahy mezi našimi týmy jsou také velmi dobré. Zápas je ozdoben mnoha krásnými softballovými momenty. Předvádíme skvělé výkony jak na pálce tak v poli. Kunovice jdou do vedení už v první směně na 6 : 2. Pak však začneme od druhé směny sázet body (hraje se na 6 směn) a nakonec zcela otočíme na 10 : 6 a zahrajeme si tak o 5. místo!
     Čeká nás poslední soupeř. Piranhas Beroun. A každý tým chce zakončit své účinkování na turnaji výhrou! Piranhas však na turnaji porazili velmi dobrý tým Sabat Praha.
     Tento zápas zapíšeme jako jeden z nejlepších v rámci SK Sever. Týmy jsou velmi vyrovnané. Naše obrana se od počátku turnaje velmi zlepšuje. 5 koučů na střídačce je znát. Tým šlape jako pověstné švýcarské hodinky. Stav je dlouho vyrovnaný 1 : 1. I dlouhé odpaly jsou lapeny perfektními obranami. Dle mého jsme na turnaji nenašli lépe zorganizovaný tým než jsou právě „Piraně" z Berouna. Soupeř ke konci utkání odskočí na 1 : 3 a dle vývoje zápasu nic nenasvědčuje tomu, že bychom na něj mohli vyzrát. Věříme však v úspěch až do konce.
     Dohrávka šesté a zároveň poslední směny je obrovským zážitkem jak pro všechny hráče, tak i pro trenéry. Za stavu 1 : 3 se dvěma auty jde na pálku málo zkušená Míša evidentně hodně nervózní. Kdo by nebyl? Míša však trefuje životní odpal a posouvá stav na 2 : 3. Na pálku jde Verča (věkem ještě teeballistka) a předvádí neuvěřitelnou bombu hned z prvního nadhozu. Stahuje vítězné dva body a propuká nefalšovaná euforie a veselí.
     V neděli jsme stoprocentní. Vítězíme v obou zápasech a končíme tak v obrovské konkurenci na MČR na krásném 5. místě!
     Turnaj nakonec ovládají Joudrs Praha, když si ve finále celkem překvapivě hladce poradí s do té doby suverénními Eagles Praha. Po slavnostním ceremoniálu se všichni velmi šťastní rozjíždíme ke svým domovům.
     Je třeba poděkovat hráčům za skvělé výkony, rodičům za podporu a trenérům za jejich skvěle odvedenou práci!

     Kompletní výsledky na webu ČSA

     Konečné pořadí MČR na webu ČSA

     FOTOGALÉRIE

     EXTERNÍ FOTOGALÉRIE


[Aktuální známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Tomáš Mottl | Informační e-mailVytisknout článek )

  Přihlášenkulatý roh
Neznámý čtenář

  kulatý roh
Facebook Twitter RSS
Týmuj.cz

Nábory.cz - sportovní a zájmové kroužky


  Kalendář akcíkulatý roh
Srpen
15.8.-16.8. - Liga žáků
15.8.-16.8. - 3. liga mužů
22.8. - CoachBall
22.8.-23.8. - Liga kadetů
22.8.-23.8. - 2. liga juniorek
23.8. - MSL TeeBallu
29.8. - Elánek
29.8.-30.8. - Liga žáků
29.8.-30.8. - Liga kadetek

Září
5.9. - Coachball
5.9. - Den náborů
6.9. - MSL TeeBallu
6.9. - Kameňák se baví
5.9. - 6.9. - 2. liga juniorek
5.9. - 6.9. - Liga kadetů
12.9. - 13.9. - Liga žáků
12.9. - 13.9. - Liga kadetek
12.9. - 13.9. - 3. liga mužů

Kam za sportem v Brně


  Podporují náskulatý roh

Teplárny Brno

GIVT - přispějte nákupem našemu klubu

Error Servis - Servis PC

Sphere

CARTE


Redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.