SK Sever Brno - Hlavní stránka
MŠMT JIHOMORAVSKÝ KRAJ
BRNO MČ BRNO-SEVER MČ BRNO-NOVÝ LÍSKOVEC

Založeno v roce 1993.
Činnost Sportovního klubu SEVER BRNO, z.s. finančně podporují: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Jihomoravský kraj,
Statutární město Brno, Městská část Brno-sever, Městská část Brno-Nový Lískovec, Město Šlapanice a Teplárny Brno a.s.
Podporují nás: SportObchod.cz, ERROR Servis, GIVT, Sphere.
Město Brno podpořilo činnost klubu v roce 2019 částkou 61 000,- Kč.

Kam za sportem v Brně


Dnešní datum: 06. 06. 2020   | Hlavní stránka | Informace o klubu | Fotogalérie | Diskuzní fórum | Chat | Ankety | Stáhni si | WWW odkazy |    
  Hlavní menukulatý roh

Hlavní stránka
Informace o klubu
Fotogalérie
Diskuzní fórum
Chat
Ankety
Stáhni si
WWW odkazy

Personalizace stránek
Rozšířené vyhledávání


  Oddíly v klubukulatý roh
mínus Informace o klubu
plus Lední hokej
mínus Lyžování
plus Softball
plus Stolní tenis
plus Triatlon

  Přihlášeníkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového uživatele!


  Sídlo klubukulatý roh

SK Sever Brno
Bieblova 22
613 00 Brno
mobil: 608 610 842
e-mail:
info(at)sk-sever-brno.org


  Vyhledáváníkulatý roh

Hledej
na SK Sever Brno!  Sportovní zprávykulatý roh
выбрать детское постельное белье

téma * Softball - Žáci zakončili základní část vydařeným turnajem v Borovanech
Vydáno dne 09. 07. 2018 (586 přečtení)

Fotogalérie     O víkendu 23. - 24. 6. se družstvo žáků zúčastnilo posledního kola základní části 2. ligy. Turnaj se po organizačních změnách konal v jihočeských Borovanech. Po dlouhé cestě, kterou si většina hráčů krátila focením spícího trenéra Matěje, nás v Borovanech vedle velmi chladného počasí přivítala dvě provizorní ,,hřiště" vytvořená na umělém povrchu místního fotbalového hřiště. Po celý turnaj se tak všechny týmy musely vypořádat se specifickým podmínkami, které podoba hřišť přinášela.

     V sobotu nás v rámci základní skupiny čekaly tři zápasy. V prvním zápase proti týmu SC Pigs Trhové Sviny jsme předvedli velmi zdařilý výkon. Soupeře se nám podařilo zaskočit zejména aktivní hrou na pálce v úvodu utkání. Než se soupeř vzpamatoval, svítilo na tabuli skóre 4 : 1 v náš prospěch. V dohrávce druhé směny jsme si bohužel vybrali slabší chvilku a soupeř šňůrou zdařilých odpalů otočil stav zápasu na 4 : 7. Naši hráči však nic nevzdali a nebojácnými starty v pálkařském boxu šli za vyrovnáním. Bohužel se nám dramatický zápas již nepodařilo srovnat a prohráváme 6 : 7. Navzdory těsné porážce se bezesporu jednalo o náš nejlepší výkon v sezóně.
     V kvalitních výkonech jsme pokračovali i ve zbylých dvou zápasech skupiny, kdy jsme nejprve zvítězili nad týmem Žraloci Ledenice B 6 : 2 a následně hráli další vyrovnaný zápas s jedním z favoritů celé soutěže, týmem Snails Kunovice, jehož výsledkem byla prohra 3 : 6 (obvykle s tímto týmem prohráváme rozdílem minimálně 10 bodů).
     S dobrým pocitem z odehraných zápasů jsme se následně jeli ubytovat do nedalekých Ledenic. Zbytek soboty jsme strávili společnou večeří a relaxem v tělocvičně, kde jsme byli ubytováni.
     Nedělní ráno se po vzoru sobotního dne neslo ve znamení zimy a otravného mrholení. Pokles teploty, která panovala v sobotu, o dalších pár stupňů přiměl Terku s Kačkou inspirovat se filmem Kokosy na sněhu. Holky tak ráno dorazily na střídačku vybaveny spacáky, do kterých se neváhaly každou možnou chvíli zachumlat.
      V prvním zápase skupiny o konečné 5. - 7. místo nám byl soupeřem tým Locos Břeclav. Vybraná devítka vedená velmi dobře nadhazujícím Lukášem Kelblem se po celý zápas prezentovala dobrým výkonem. Celému zápasu dominovali nadhazovači. I když jsme rozhodně nebyli horším týmem, neodpustili jsme si tři zcela zbytečné chyby, které soupeř nemilosrdně potrestal a v dohrávce zápasu přetavil ve výhru 3 : 2. Navzdory této smolné prohře jsme si za tento víkend již potřetí dokázali, že můžeme hrát vyrovnaný zápas s každým. V závěrečném zápase turnaje jsme podruhé nastoupili proti týmu Žraloci Ledenice B. I když hráči po celý zápas bojovali se znatelnou únavou a neustávající zimou, podařilo se nám houževnatého soupeře porazit výsledkem 5 : 3.
     Z Borovan jsme si tak odvezli dvě výhry a tři těsné porážky. Za celý turnaj si všichni zúčastnění hráči/hráčky zaslouží velkou pochvalu. Celý tým se zlepšuje každým odehraným zápasem. Během víkendu jsme také několikrát ukázali, že se z nás v průběhu sezóny stal velmi dobrý kolektiv, který v sobě má velký potenciál.
     Na hráče/hráčky teď čekají prázdniny a zasloužené volno. Návrat k softbalovému tréninku na hráče/hráčky čeká na srpnovém soustředění v Šumperku. Následně vybraní hráči/hráčky odjedou na přípravný turnaj do Itálie, který bude jistě velmi dobrým zdrojem zkušeností.
     V září nás poté čeká závěrečný turnaj sezóny, který se bude konat v Sezimově Ústí. Věříme, že na tomto turnaji prodáme nasbírané zkušenosti a budeme se prezentovat minimálně stejně kvalitní hrou jako na borovanském turnaji.

     Kompletní výsledky na webu ČSA

     Konečné pořadí turnaje na webu ČSA

     Konečné pořadí základní části na webu ČSA

     FOTOGALÉRIE


[Aktuální známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Matěj Urbánek | Informační e-mailVytisknout článek )

  Přihlášenkulatý roh
Neznámý čtenář

  kulatý roh
Facebook Twitter RSS
Týmuj.cz

Nábory.cz - sportovní a zájmové kroužky


  Kalendář akcíkulatý roh
Červen:
6.6. - Turnaj žáků
7.6. - Turnaj žáků
13.6. - MSL kadetek
14.6. - Turnaj kadetů
20.6. - CoachBall
21.6. - TeeBall
21.6. - MSL žáků

Kam za sportem v Brně


  Podporují náskulatý roh

Teplárny Brno

GIVT - přispějte nákupem našemu klubu

Error Servis - Servis PC

Sphere

CARTE


Redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.