BRNO
SK Sever Brno - Hlavní stránka

Založeno v roce 1993.
Činnost Sportovního klubu SEVER BRNO, z.s. finančně podporují: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Statutární město Brno, Městská část Brno-sever, Městská část Brno-Nový Lískovec, Město Šlapanice a Teplárny Brno a.s.
Podporují nás: SportObchod.cz, ERROR Servis, GIVT, Sphere.

Dnešní datum: 17. 06. 2019   | Hlavní stránka | Informace o klubu | Fotogalérie | Diskuzní fórum | Chat | Ankety | Stáhni si | WWW odkazy |    
  Hlavní menukulatý roh

Hlavní stránka
Informace o klubu
Fotogalérie
Diskuzní fórum
Chat
Ankety
Stáhni si
WWW odkazy

Personalizace stránek
Rozšířené vyhledávání


  Oddíly v klubukulatý roh
mínus Informace o klubu
plus Lední hokej
mínus Lyžování
plus Softball
plus Stolní tenis
plus Triatlon

  Přihlášeníkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového uživatele!


  Sídlo klubukulatý roh

SK Sever Brno
Bieblova 22
613 00 Brno
mobil: 608 610 842
e-mail:
info(at)sk-sever-brno.org


  Vyhledáváníkulatý roh

Hledej
na SK Sever Brno!  Sportovní zprávykulatý roh
выбрать детское постельное белье

téma * Softball - Kadetky v Troji, v té pražské :-)
Vydáno dne 02. 06. 2018 (418 přečtení)

Fotogalérie     Naše kadetky v druhém kole 2. ligy zavítaly o víkendu 26.5. - 27.5.2018 do stověžaté matičky Prahy. Zde jsme sehrály turnaj v Troji na hřišti pořádajícího klubu SaBaT Praha.

     První zápas začal v sobotu již v 9:00 hod., kdy jsme nastoupili proti družstvu Spectrum Praha. Hra byla vyrovnaná až do páté směny. Zde nám odešla pálka. Pak Spectrum udeřilo a zahrálo 6 bodů. V dohrávce jsme pak udělali jen jeden bod a prohráli tak 10 : 5. I tak jsme předvedli dobrý výkon.
     V druhém sobotním zápase se střetáváme s pořádajícím SaBaTem Praha. Na rozpálené ploše jsme se vrhli do hry. Hra v poli se nám dařila, ale na pálce jsme se opět trápili. Prohráli jsme 5 : 2. Pokračování zítra. Jdeme se ubytovat a vyrážíme na zaslouženou večeři.
     Druhý den opět v 9:00 hod. pokračujeme v turnaji jihomoravským derby proti Olympii Blansko. Šli jsme na pálku. Hned od začátku se nám dařilo a získali 6 bodů. Tentokrát se nám nedařilo v poli. Blansko srovnalo na 6 : 6. Vrátili jsme se na pálku a při snaze o krádež mety se nám zranila naše nadhazovačka, která byla odvezena na rentgen do nemocnice. Holkami to otřáslo a už se nebyly schopné vrátit do hry. Opět jsme prohráli tentokrát 10 : 6.
     V dalším nedělním zápase nastupujeme proti SK Kotlářka Praha. Hra začala a děvčata hrála jako vyměněná. Hned od začátku taháme za delší konec provazu a jdeme do vedení. Daří se nám, jak na pálce, tak i v poli. V této hře zahrály krásný doubleout Jana a Stejsi. Dobrým výkonem jsme zdolali Kotlářku 11 : 6. Tím jsme si zajistili boj o páté místo. Z nemocnice nám přišla dobrá zpráva. Je to jen naražené, ale turnaj pro Hamr končí. Bude muset ledovat.
     V zápase o páté místo jsme se znovu setkali s týmem Spectrum Praha. Zápas začal a během chvilky jsme prohrávali 6 : 0. Kadetky ochromil rychlý nadhoz. Dělaly chybu za chybou, jak v poli, tak na pálce. Skóre šlo pořád nahoru. Hra skončila a náš tým prohrál vysoko 19 : 0. Z turnaje si odvážíme do Brna šesté místo, což je o jednu příčku lepší umístění než posledně. Tímto chci poděkovat všem hráčkám za účast a rodičům za jejich podporu.

     Kompletní výsledky na webu ČSA

     Průběžné pořadí na webu ČSA

     EXTERNÍ FOTOGALÉRIE


[Aktuální známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Antonín Schiel | Informační e-mailVytisknout článek )

  Přihlášenkulatý roh
Neznámý čtenář

  kulatý roh
Facebook Twitter RSS
Týmuj.cz

Nábory.cz - sportovní a zájmové kroužky


  Kalendář akcíkulatý roh
Červen
14.6.-16.6. - Pohár kadetů
16.6. - Coachballová liga
29.6.-30.6. - InterPohár

  Podporují náskulatý roh

MŠMT

Teplárny Brno

GIVT - přispějte nákupem našemu klubu

Error Servis - Servis PC


Redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.