BRNO
SK Sever Brno - Hlavní stránka

Založeno v roce 1993.
Činnost Sportovního klubu SEVER BRNO, z.s. finančně podporují: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Statutární město Brno, Městská část Brno-sever, Městská část Brno-Nový Lískovec, Město Šlapanice a Teplárny Brno a.s.
Podporují nás: SportObchod.cz, ERROR Servis, GIVT, Sphere.

Dnešní datum: 19. 03. 2019   | Hlavní stránka | Informace o klubu | Fotogalérie | Diskuzní fórum | Chat | Ankety | Stáhni si | WWW odkazy |    
  Hlavní menukulatý roh

Hlavní stránka
Informace o klubu
Fotogalérie
Diskuzní fórum
Chat
Ankety
Stáhni si
WWW odkazy

Personalizace stránek
Rozšířené vyhledávání


  Oddíly v klubukulatý roh
mínus Informace o klubu
plus Lední hokej
mínus Lyžování
plus Softball
plus Stolní tenis
plus Triatlon

  Přihlášeníkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového uživatele!


  Sídlo klubukulatý roh

SK Sever Brno
Bieblova 22
613 00 Brno
mobil: 608 610 842
e-mail:
info(at)sk-sever-brno.org


  Vyhledáváníkulatý roh

Hledej
na SK Sever Brno!  Sportovní zprávykulatý roh
выбрать детское постельное белье

téma * Softball - Devatenáct strike-outů Dominika
Vydáno dne 03. 04. 2017 (781 přečtení)

Externí Fotogalérie     První kolo Moravskoslezské ligy kadetů se odehrálo před měsícem v otrokovické sportovní hale. Bez účasti SK Sever Brno. V soutěži je totiž letos 5 týmů a na každém turnaji má jeden z nich volno. Druhé kolo se konalo v neděli 2.4.2017 v Břeclavi.
     Loni jsme hráli tzv. skupinu "B" společně s Českým Těšínem a Otrokovicemi - jednou se účastnila i Ostrava. Letos jsme doplnili týmy Locos Břeclav a Snails Kunovice a existuje již pouze skupina "A" ligy kadetů.

     Zatímco loni jsme v naší skupině "B" celkově zvítězili, od účasti v této kvalitnější soutěži si slibujeme zejména nabírání zápasových zkušeností. Vždyť tým Locos Břeclav má ve svém kádru hráče kteří hrají Extraligu kadetů! Letos za ně budou dokonce hostovat i tři hráči našeho družstva. Ještě před utkáním se nám při rozhazování zranil náš první metař - skončil s nadvakrát zlomeným nosem.
     V prvním utkání právě s velkým favoritem Locos Břeclav jsme domácí a snad i sebe překvapili neuvěřitelným výkonem, asi nejlepším jaké naše družstvo kadetů kdy předvedlo. Soupeře jsme překvapili vynikajícím nadhazovačem, bodoval až ve druhé směně dvěma body. Naši kontrovali bodem jedním. Ve třetí směně jsme srovnali na 2 : 2. Nakonec po uplynutí hracího času rozhodla dohrávka čtvrté směny, kde se Břeclavi přece jen podařilo skórovat a zvítězit 3 : 2. Pro nás to však bylo skoro stejné jako výhra Věděli jsme, že jsme udělali maximum, naopak neudělali žádné chyby a domácí značně potrápili. Na naše hráče jsme byli velice pyšní!
     Ve druhém utkání po dvouhodinové pauze se Snails Kunovice nám bohužel utekla první směna, kdy soupeř z tossů potrestal naši slabší chvilku. Po první směně vedl 0 : 4, po té třetí už to bylo 1 : 6. Zabojovali jsme ve směně č. 4, kdy jsme skóre stáhli na rozdíl dvou bodů. Navíc jsme však již nestačili. Ačkoli jsme podali opět skvělý výkon, na soupeře jsme nevyzráli. A o tom, že Kunovice také nejsou žádný zelenáč hovoří jejich remíza v posledním zápase dne s Locos Břeclav. Prohra 6 : 3 byla velmi slušným výsledkem, ale toužili jsme konečně po výhře!
     Ta přišla v posledním zápase s Český Těšínem. Nebylo to však nic jednoduchého. Soupeři se podařilo dát hned v první směně 4 body. My jsme však nesložili zbraně a dali jich rovnou 5. Naši hráči se proti pomalejšímu nadhazovači nahecovali a několik odpalů včetně těch z tossů létalo velice daleko do zadního pole. Dali jsme dokonce i dva oběhnuté homeruny. Naši si skvěle procivčili krádeže. Soupeře tím dokonale zaskočili a pobavili diváky. Nakonec jsme zvítězili přesvědčivě 11 : 5.
     Všechny zápasy na turnaji měly značnou kvalitu. Bylo vidět, že jsme se oproti loňskému roku velmi zlepšili a že zápasy s těžšími soupeři nám budou pomáhat k rozvoji.
     Je potřeba pochválit všechny naše hráče, ale zejména nadhazovače Dominika Hejkerlíka, který předvedl celkem 19 strike-outů! Tak za měsíc na domácím hřišti v Brně!

     Konečné pořadí 2. turnaje:
     1. Locos Břeclav
     2. Snails Kunovice
     3. SK Sever Brno
     4. SKG Český Těšín

      O pořadí na 1. a 2. místě rozhodly body proti.

EXTERNÍ FOTOGALÉRIE


[Aktuální známka: 3,00 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Tomáš Mottl | Informační e-mailVytisknout článek )

  Přihlášenkulatý roh
Neznámý čtenář

  kulatý roh
Facebook Twitter RSS
Týmuj.cz

Nábory.cz - sportovní a zájmové kroužky


  Kalendář akcíkulatý roh
Březen
17.3. - Předligová schůzka
23.3. - MSL kadetek
24.3. - Brigáda
30.3. - MSL žáků
30.3. - MSL žákyň
31.3. - MSL TeeBallu

Duben
6.-7.4. - Extraliga kadetek
13.-14.4. - Extraliga žákyň


  Podporují náskulatý roh

MŠMT

Teplárny Brno

GIVT - přispějte nákupem našemu klubu

Error Servis - Servis PC


Redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.