SK Sever Brno - Hlavní stránka
MŠMT JIHOMORAVSKÝ KRAJ
BRNO MČ BRNO-SEVER MČ BRNO-NOVÝ LÍSKOVEC

Založeno v roce 1993.
Činnost Sportovního klubu SEVER BRNO, z.s. finančně podporují: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Jihomoravský kraj,
Statutární město Brno, Městská část Brno-sever, Městská část Brno-Nový Lískovec, Město Šlapanice a Teplárny Brno a.s.
Podporují nás: SportObchod.cz, ERROR Servis, GIVT, Sphere.
Město Brno podpořilo činnost klubu v roce 2020 částkou 101 000,- Kč.

Kam za sportem v Brně


Dnešní datum: 05. 03. 2021   | Hlavní stránka | Informace o klubu | Fotogalérie | Diskuzní fórum | Chat | Ankety | Stáhni si | WWW odkazy |    
  Hlavní menukulatý roh

Hlavní stránka
Informace o klubu
Fotogalérie
Diskuzní fórum
Chat
Ankety
Stáhni si
WWW odkazy

Personalizace stránek
Rozšířené vyhledávání


  Oddíly v klubukulatý roh
mínus Informace o klubu
plus Lední hokej
mínus Lyžování
plus Softball
plus Stolní tenis
plus Triatlon

  Přihlášeníkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového uživatele!


  Sídlo klubukulatý roh

SK Sever Brno
Bieblova 22
613 00 Brno
mobil: 608 610 842
e-mail:
info(at)sk-sever-brno.org


  Vyhledáváníkulatý roh

Hledej
na SK Sever Brno!  Sportovní zprávykulatý roh
выбрать детское постельное белье

téma * Softball - Stále rosteme a rozšířujeme se.
Vydáno dne 25. 04. 2016 (1275 přečtení)

Fotogalérie     V letošním roce se poprvé koná otevřená celostátní soutěž v CoachBallu. CoachBall je varianta softballu, kdy svým hráčům nadhazuje trenér. Jde o ideální přechod mezi teeball a softballem. Soutěž je určená pro děti do 11 let. V neděli 24.4.2016 se v Praze na Joudrs konal první turnaj v CoachBallu. A náš klub samozřejmě nesměl chybět. Z celkem 8 týmů bylo 7 z Čech a jediný zástupce z Moravy byl náš klub.

     Do Prahy jsme již vyrazili v sobotu odpoledne, abychom měli v neděli ráno dostatek času na přípravu. Předpověď počasí byla celkem hrozivá. Teplota vzduchu 6 stupňů, sněhové přeháňky. A bylo tomu tak. Ráno byla velká zima, tak jsme na rozvičení využili tělocvičnu ve které jsme spali. Na první zápas jsme pak vybíhali v zimních bundách a čepicích.
     Turnaj byl rozdělen do dvou základních skupin po 4 týmech a po té následovaly zápasy o umístění. První utkání ve skupině jsme odehráli proti Slávii Plzeň. A začali jsme dobře. Hned v první směně jsme dali 5 bodů. Obrana, i přes velkou zimu, hrála slušně. Postupně jsme navyšovali skore. Třetí směna nám trochu utekla, ale v následné jsme opět zabojovali a vyhráli 7 : 13. Nejkrásnější moment celého zápasu, když naše naděje zahrály luxusní trojaut – chycený odpal ze vzduchu a následné vyautování běžců na druhé a první metě. To se vidí jednou za x... let... :-)
     Druhé utkání ve skupině jsme odehráli proti Pigs Trhové Sviny. Po celkem vyrovnaném začátku jsme od druhé směny přestali pálit. Rovněž v obraně jsme udělali několik zbytečných chyb, které Pigs využily a proměnovaly v doběhy na domácí metu. V páté směně jsme se probrali, ale už to bohužel nestačilo. Prohráli jsme 0 : 7.
     Před závěrečným utkáním ve skupině jsme se posilnily oběděm v místním clubhousu. Je otázkou, co děti dostaly do jídla. Poslední zápas skupiny proti favoritovi a současně vedoucímu týmu teeballové extraligy Joudrs Orange Praha stál opravdu za to. Od první minuty utkání šlo o velmi vyrovnaný duel. Oba týmy předváděly perfektní práci v poli i na pálce. Žádné zbytečné chyby. Průběžně jsme většinu utkání vedli. Ovšem před poslední směnou Joudrs vyrovnaly skore na 6 : 6. V následné dohrávce jsme zahráli rychlé 2 auta a vidina prodloužení se přibližovala. Ale díky agresivnějšímu běhu po metách si Joudrs doběhly pro vítězný bod - 7 : 6. I přes prohru, šlo o nejlepší zápas jaký kdy naše děcka předvedly. Klobouk dolů. Za 40 minut se odehrálo kompletně 6 směn.
     Kdyby jsme zápas s Joudrs vyhráli, tak jsme ve finále turnaje. Bohužel jsme se dostali „do kolečka“, kde 3 týmy měly po 1 výhře a 2 prohrách. Po přepočtu skore jsme se umístili na 3. místě ve skupině a tím pádem jsme hráli o konečné 5. místo.
     V boji o páté místo jsme sehráli zápas se Žraloky z Ledenic. Úvod zápasu nám moc nevyšel. Žralokům se podařilo 5x doběhnout na domácí metu a udělat si tak dostatečný náskok. Po první směně jsme se sice probrali, ale nestačilo to. Hra v obraně byla celkem dobrá, ale na pálce ne a ne přijít ty pořádné odpaly jako v předešlém zápase s Joudrs. Před poslední směnou byl stav 2 : 6. Na začátku páté směny Žraloci třikrát skorují a to znamená prohru 2 : 9 a konečné 6. místo na turnaji.
     Celkově hodnotím výkon našich hráčů velmi dobře. Zvláště první zápas proti Plzni a třetí proti Joudrs byly velmi dobře odehrány a bylo vidět, že nejsme žádní outsajdři. Na čem je potřeba zapracovat, tak to je běh, běh a ještě jednou běh. A více pálit, nebát se jít naplno do každého míčku a pořádně ho odpálit.

     Pořadí 1. turnaje:
     1. SK Joudrs Future golds
     2. SK Joudrs Orange
     3. Beavers Chomutov
     4. Pigs Trhové Sviny
     5. Žraloci Ledenice
     6. SK Sever Brno
     7. Slavia VŠ Plzeň
     8. The Other Joudrs

FOTOGALÉRIE

[Aktuální známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Michal Doležel | Informační e-mailVytisknout článek )

  Přihlášenkulatý roh
Neznámý čtenář

  kulatý roh
Facebook Twitter Instagram
LinkedIn Youtube RSS
Týmuj.cz

Nábory.cz - sportovní a zájmové kroužky


  Kalendář akcíkulatý roh
Březen

Kam za sportem v Brně


  Tréninkykulatý roh
DOČASNĚ PŘERUŠENO
Softball

BeeBall
ÚT - 16:00-17:00
PÁ - 16:00-17:00

TeeBall, CoachBall
ÚT - 17:00-18:30
PÁ - 17:00-18:30

Žáci, Žákyně
ÚT - 17:00-19:00
ČT - 16:30-18:30
PÁ - 17:00-19:00

Kadetky, juniorky
PO - 16:30-18:30
ST - 16:30-18:30

Kadeti, junioři
PO - 17:00-19:00
ST - 17:00-19:00
ČT - 17:30-19:00

Ženy, Muži
ČT - 17:30-19:30

Lední hokej
ČT - 7:45-8:45

Triatlon
Individuální


  Podporují náskulatý roh

Teplárny Brno

GIVT - přispějte nákupem našemu klubu

Error Servis - Servis PC

Sphere

CARTE


Redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.