BRNO MČ BRNO-SEVER MČ BRNO-NOVÝ LÍSKOVEC
SK Sever Brno - Hlavní stránka

Založeno v roce 1993.
Činnost Sportovního klubu SEVER BRNO, z.s. finančně podporují: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Statutární město Brno, Městská část Brno-sever, Městská část Brno-Nový Lískovec, Město Šlapanice a Teplárny Brno a.s.
Podporují nás: SportObchod.cz, ERROR Servis, GIVT, Sphere.
Město Brno podpořilo činnost klubu v roce 2019 částkou 61 000,- Kč.

Kam za sportem v Brně


Dnešní datum: 18. 10. 2019   | Hlavní stránka | Informace o klubu | Fotogalérie | Diskuzní fórum | Chat | Ankety | Stáhni si | WWW odkazy |    
  Hlavní menukulatý roh

Hlavní stránka
Informace o klubu
Fotogalérie
Diskuzní fórum
Chat
Ankety
Stáhni si
WWW odkazy

Personalizace stránek
Rozšířené vyhledávání


  Oddíly v klubukulatý roh
mínus Informace o klubu
plus Lední hokej
mínus Lyžování
plus Softball
plus Stolní tenis
plus Triatlon

  Přihlášeníkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového uživatele!


  Sídlo klubukulatý roh

SK Sever Brno
Bieblova 22
613 00 Brno
mobil: 608 610 842
e-mail:
info(at)sk-sever-brno.org


  Vyhledáváníkulatý roh

Hledej
na SK Sever Brno!  Sportovní zprávykulatý roh
выбрать детское постельное белье


téma * Softball - První výhra byla blízko
Vydáno dne 28. 06. 2015 (976 přečtení)

     V neděli 28.6.2015 jsme pořádali čtvrtý turnaj Moravskoslezské ligy teeballu. Vzhledem k tomu, že naše hřiště je v současné době ve výstavbě, tak se zápasy odehrály v Břeclavi. Tradičně se náš tým teeballistů skládal ze dvou "divizí" - ZŠ Elišky Přemyslovny a ZŠ Šlapanice.

     V prvním zápase proti Locos Břeclav nastoupila divize z Elišky. Utkání bylo ze začátku vyrovnané. Od druhé poloviny zápasy Břeclav výrazně přidala na pálce a nakonec zvítězila 2 : 13.
     Druhé utkání odehrála divize ze Šlapanic proti Olympii Blansko. Blansko nás od první minuty výrazně přehrálo v útoku. Odpaly soupeře jsme nebyli schopni zastavit. Naopak nám se na pálce nedařilo prosadit. Blansko výrazně zvítězilo 0 : 20.
     Závěrečné utkání v základní skupině odehrála divize z Elišky proti favoritům soutěže Snails Kunovice. Kdo by předpokládal jasný průběh zápasu, tak se mýlí. Celkem se nám dařilo v obraně a konečně se probrala i naše pálka. I když prohráváme 14 : 5, tak šlo o pěkný zápas.
     V semifinálovém boji opět nastupujeme proti Kunovicím. Tentokráte v režii Šlapanic. Směnu od směny jsme se v obraně zlepšovali. Ale na pálce jsme opět trochu spali a toho Kunovice využily a zvítězily 2 : 15. Čeká nás tak boj o 3. místo.
     Do zápasu o 3. místo nastoupil mix obou divizí proti Locos Břeclav. A od začátku to bylo velmi vyrovnané a dramatické utkání. Předváděli jsme vynikající hru v obraně. V útoku jsme rovněž dostali protihráče pod tlak. Bohužel v poslední směně dochází k velmi divné situaci. Za stavu 4 : 6 pro nás je zahrán druhý aut proti nám. Ovšem rozhodčí vyhlásí, že jde o třetí aut. Po dotazu, kdy byl tedy vlastně zahrán druhý aut, nám bylo sděleno, že naše hráčka nešlápla domácí metu a Břeclav hrála hru na výzvu. Paradoxní na tom celé je, že hráčka metu šlápla a soupeř vůbec nezahrál hru na výzvu dle pravidel. A to jsme měli plné mety. Takže nějaký ten bod jsme mohli ještě přidat. Toto rozhodnutí nás docela rozhodilo. V dohrávce utkání jsme udělali několik chyb a Břeclav vítězí 7 : 6. Škoda, první výhra v soutěži byla blízko.
     Po čtyřech turnajích v Moravskoslezské lize TeeBallu jsme skončili na 4. místě. Ale je nutno vyzdvihnout všechny hráčky a hráče. Od první turnaje udělali všichni výrazný pokrok a příští rok určitě zasáhneme do bojů o medaile.

VIDEO


[Aktuální známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Michal Doležel | Informační e-mailVytisknout článek )

  Přihlášenkulatý roh
Neznámý čtenář

  kulatý roh
Facebook Twitter RSS
Týmuj.cz

Nábory.cz - sportovní a zájmové kroužky


  Kalendář akcíkulatý roh
Říjen
18.10.-20.10. - Heroltice

  Podporují náskulatý roh

MŠMT

BRNO

Teplárny Brno

GIVT - přispějte nákupem našemu klubu

Error Servis - Servis PC

Sphere

CARTE


Redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.