BRNO MČ BRNO-SEVER MČ BRNO-NOVÝ LÍSKOVEC
SK Sever Brno - Hlavní stránka

Založeno v roce 1993.
Činnost Sportovního klubu SEVER BRNO, z.s. finančně podporují: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Statutární město Brno, Městská část Brno-sever, Městská část Brno-Nový Lískovec, Město Šlapanice a Teplárny Brno a.s.
Podporují nás: SportObchod.cz, ERROR Servis, GIVT, Sphere.
Město Brno podpořilo činnost klubu v roce 2019 částkou 61 000,- Kč.

Kam za sportem v Brně


Dnešní datum: 15. 10. 2019   | Hlavní stránka | Informace o klubu | Fotogalérie | Diskuzní fórum | Chat | Ankety | Stáhni si | WWW odkazy |    
  Hlavní menukulatý roh

Hlavní stránka
Informace o klubu
Fotogalérie
Diskuzní fórum
Chat
Ankety
Stáhni si
WWW odkazy

Personalizace stránek
Rozšířené vyhledávání


  Oddíly v klubukulatý roh
mínus Informace o klubu
plus Lední hokej
mínus Lyžování
plus Softball
plus Stolní tenis
plus Triatlon

  Přihlášeníkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového uživatele!


  Sídlo klubukulatý roh

SK Sever Brno
Bieblova 22
613 00 Brno
mobil: 608 610 842
e-mail:
info(at)sk-sever-brno.org


  Vyhledáváníkulatý roh

Hledej
na SK Sever Brno!  Sportovní zprávykulatý roh
выбрать детское постельное белье


téma * Softball - I žáci v prvním kole druzí
Vydáno dne 15. 02. 2015 (920 přečtení)

Fotogalérie     Do prvního turnaje v Moravskoslezské lize žáků jsme vstupovali s vědomím, že pravděpodobně nejslabšími týmy čtyřčlenné skupiny budeme my SK Sever Brno a Otrokovice. Vzhledem k tomu, že se Otrokovice na poslední chvíli odhlásily, bylo jasné, že nás v Břeclavi v sobotu 14.2. nečeká nic jednoduchého. Vše bylo ale nakonec trochu jinak.

     Hned v prvním zápase dne jsme se utkali s domácí Břeclaví a od začátku jsme, překvapivě, tahali za delší konec. Výborný výkon jak v obraně, tak na pálce, která se nedala vůbec srovnat s minulou sezonou. Bez bázně jsme se do domácích pustili a nakonec zvítězili 4 : 10.
     Ve druhém zápase s Kunovicemi nás trápil lepší nadhazovač soupeře. Naši hráči se snad báli pálit. Dlouho byl stav 0 : 2 v náš neprospěch. V třetí směně se nám podařilo konečně pálit a otočit skore 3 : 2. Ale v následující jsme udělali několik chyb v poli a soupeř odskočil na 3 : 5. V poslední směně se nám nevydařila obrana a Kunovice zasadily rozhodující úder. Prohráli jsme 4 : 11. Zápas měl, na tuhle kategorii soutěže, nezvykle rychlý průběh. Za jednu hodinu jsme stihli odehrát plných pět směn.
     Třetí zápas, přátelský, se hrál znovu s Locos Břeclav kvůli neúčasti zmíněných Otrokovic. Točili jsme všechny naše hráče, i ty nejmenší z beeballu. Měnili neustále místa na všech důležitých postech. Soupeř na nás nasadil rychlejšího nadhazovače, ale nic mu to nepomohlo. Břeclav jsme zdolali opět – tentokrát 7 : 3! Turnaj nakonec ovládly Snails Kunovice.
     Asi největší radost z výher nad Břeclaví měla Šitbořická sekce. Šitbořice hrají od roku 2008 školní ligu Břeclavska. Doposud se jim nepodařilo Břeclav zdolat..... A dnes hned dvakrát. Šitbořické sklípky měli určitě bujarou noc..... I přesto, že mládežnické týmy jsou poskládany ze Šitbořic, Brna a Šlapnic a vidíme se v podstatě až na zápasech, tak se zlepšujeme. Pravidelný a kvalitní trénink konečně přinesl své ovoce a je jasné, že letos rozhodně nebudeme ti, kteří budou všechno prohrávat, tak jako v minulých letech. A to ukázala i liga kadetů minulý týden.

EXTERNÍ FOTOGALÉRIE


[Aktuální známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Tomáš Mottl | Informační e-mailVytisknout článek )

  Přihlášenkulatý roh
Neznámý čtenář

  kulatý roh
Facebook Twitter RSS
Týmuj.cz

Nábory.cz - sportovní a zájmové kroužky


  Kalendář akcíkulatý roh
Říjen
18.10.-20.10. - Heroltice

  Podporují náskulatý roh

MŠMT

BRNO

Teplárny Brno

GIVT - přispějte nákupem našemu klubu

Error Servis - Servis PC

Sphere

CARTE


Redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.