BRNO MČ BRNO-SEVER MČ BRNO-NOVÝ LÍSKOVEC
SK Sever Brno - Hlavní stránka

Založeno v roce 1993.
Činnost Sportovního klubu SEVER BRNO, z.s. finančně podporují: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Statutární město Brno, Městská část Brno-sever, Městská část Brno-Nový Lískovec, Město Šlapanice a Teplárny Brno a.s.
Podporují nás: SportObchod.cz, ERROR Servis, GIVT, Sphere.
Město Brno podpořilo činnost klubu v roce 2019 částkou 61 000,- Kč.

Kam za sportem v Brně


Dnešní datum: 18. 10. 2019   | Hlavní stránka | Informace o klubu | Fotogalérie | Diskuzní fórum | Chat | Ankety | Stáhni si | WWW odkazy |    
  Hlavní menukulatý roh

Hlavní stránka
Informace o klubu
Fotogalérie
Diskuzní fórum
Chat
Ankety
Stáhni si
WWW odkazy

Personalizace stránek
Rozšířené vyhledávání


  Oddíly v klubukulatý roh
mínus Informace o klubu
plus Lední hokej
mínus Lyžování
plus Softball
plus Stolní tenis
plus Triatlon

  Přihlášeníkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového uživatele!


  Sídlo klubukulatý roh

SK Sever Brno
Bieblova 22
613 00 Brno
mobil: 608 610 842
e-mail:
info(at)sk-sever-brno.org


  Vyhledáváníkulatý roh

Hledej
na SK Sever Brno!  Sportovní zprávykulatý roh
выбрать детское постельное белье


téma * Softball - První kolo teeballové ligy
Vydáno dne 18. 01. 2015 (1015 přečtení)

Fotogalérie     V letošním roce se podařilo zorganizovat novou soutěž Moravskoslezskou ligu teeballu. Do prvního ročníku soutěže se přihlásily celkem 4 kluby. Náš klub, Locos Břeclav, Snails Kunovice a Olympia Blansko. První halové kolo se uskutečnilo 17.1.2015 v Břeclavi.

     Náš tým teeballistů je složen ze dvou školních kroužků, které působí na ZŠ Elišky Přemyslovny a ZŠ Šlapanice. První zápas jsme odehráli proti domácím Locos Břeclav. Od první minuty utkání oba celky předváděli pěknou hru v poli i v obraně. Průběh zápasu byl velmi vyrovnaný. O tom svědčí i průběžné skóre 5 : 5 před dohrávkou zápasu. V dohrávce se nám ze začátku dařilo držet tlak Břeclaváků. Bohužel jsme ale začali v poli kupit chyby a Břeclav vítězí 11 : 5
     Druhé utkání jsme odehráli proti Olympii Blansko. Olympia se do nás pustila silnou pálkou. V obraně se nám moc nedařilo a tak Blansko postupně navyšovalo body. Na pálce jsme nedokázali odpovědět. Zápas končí jasným vítězstvím soupeře 3 : 18.
     Poslední duel základní části jsme sehráli se Šnekama z Kunovic. Podařilo se nám zlepšit hru v obraně a předvést několit pěkných zákroků v poli. Bohužel náš útok stále spal. Nedokázali jsme se do pálení pořádně opřít. Kunovice vítězí 3 : 11.
     Po odehrání základní části, ve které jsme skončili na 4. místě, následovaly semifinálové boje. V semifinále jsme se utkali s týmem Snails Kunovice. Od začátku zápasu se nám nedařilo. Na pálce všechny naše pokusy doběhnout na domácí metu končily neúspěchem. Rovněž v obraně jsme dělali zbytečné chyby. Snails jasně vítězí 18 : 0.
     Prohra v semifinále znamenala boj o konečném 3. místo. V tomto boji jsme nastoupili proti Locos Břeclav. Od začátku zápasu jsme předváděli výrazně lepší hru v poli i na pálce oproti předchozím zápasům. Na pálce jsme začali konečně pořádně pálit. V poli jsme zahráli několik pěkných autů a v průběhu zápasu jsem dokonce i vedli. Bohužel slibný výsledek se nám nepodařilo udržet. Po dramatickém závěru prohráváme 7 : 10 a končíme na 4. místě.
     Zápasy nám ukázali, že musíme výrazněji zapracovat na pálce. V obraně je nutné zpřesnit házení a mít chuť míč chytnout po odpalu. Máme na to dva měsíce. Druhé kolo se uskuteční v neděli 29.3. v Kunovicích.

     Konečné pořadí 1. kola:
     1. Snails Kunovice
     2. Olympia Blansko
     3. Locos Břeclav
     4. SK Sever Brno

FOTOGALÉRIE


[Aktuální známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Michal Doležel | Informační e-mailVytisknout článek )

  Přihlášenkulatý roh
Neznámý čtenář

  kulatý roh
Facebook Twitter RSS
Týmuj.cz

Nábory.cz - sportovní a zájmové kroužky


  Kalendář akcíkulatý roh
Říjen
18.10.-20.10. - Heroltice

  Podporují náskulatý roh

MŠMT

BRNO

Teplárny Brno

GIVT - přispějte nákupem našemu klubu

Error Servis - Servis PC

Sphere

CARTE


Redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.