SK Sever Brno - Hlavní stránka
MŠMT JIHOMORAVSKÝ KRAJ
BRNO MČ BRNO-SEVER MČ BRNO-NOVÝ LÍSKOVEC

Založeno v roce 1993.
Činnost Sportovního klubu SEVER BRNO, z.s. finančně podporují: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Jihomoravský kraj,
Statutární město Brno, Městská část Brno-sever, Městská část Brno-Nový Lískovec, Město Šlapanice a Teplárny Brno a.s.
Podporují nás: SportObchod.cz, ERROR Servis, GIVT, Sphere.
Město Brno podpořilo činnost klubu v roce 2019 částkou 61 000,- Kč.

Kam za sportem v Brně


Dnešní datum: 02. 06. 2020   | Hlavní stránka | Informace o klubu | Fotogalérie | Diskuzní fórum | Chat | Ankety | Stáhni si | WWW odkazy |    
  Hlavní menukulatý roh

Hlavní stránka
Informace o klubu
Fotogalérie
Diskuzní fórum
Chat
Ankety
Stáhni si
WWW odkazy

Personalizace stránek
Rozšířené vyhledávání


  Oddíly v klubukulatý roh
mínus Informace o klubu
plus Lední hokej
mínus Lyžování
plus Softball
plus Stolní tenis
plus Triatlon

  Přihlášeníkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového uživatele!


  Sídlo klubukulatý roh

SK Sever Brno
Bieblova 22
613 00 Brno
mobil: 608 610 842
e-mail:
info(at)sk-sever-brno.org


  Vyhledáváníkulatý roh

Hledej
na SK Sever Brno!  Sportovní zprávykulatý roh
выбрать детское постельное белье

téma * Softball - Plichta v Olomouci
Vydáno dne 24. 09. 2011 (1211 přečtení)

     V neděli 18.9.2011 náš ženský tým vyrazil na poslední letošní zápasy do Olomouce. Hnedle po ránu k našemu optimismu přispělo jak krásné počasí, tak skutečnost, že jsme se sešly v až neuvěřitelném počtu 12ti kvalitních hráček (posíleny o různé prázdninové výletnice a dokonce o novou americkou hráčku Maggie).

      V silné sestavě jsme se vrhly do prvního zápasu s domácí Olomoucí, ale do naší obrany se vloudilo více chybek a na obdržené body jsme nedokázaly reagovat razantní pálkou (nutno protentokrát říct, že naše útočná činnost byla velmi slabá, jediný povedený odpal, který mě napadá, je rána Šárky na osmičku). Nedokázaly jsme se zvednout ani za podpory mužských fanoušků, kteří s námi dojeli z Brna (díky kluci za podporu technickou i psychickou), a tak jsme zápas prohrály poměrem 6 : 3. Za pěkný výkon na nadhozu patří pochvala Mili a za celkově kvalitní výkon v prvním nastoupeném zápase Maggie. Welcome in our team Maggie :-). Za zmínku stojí také pěkný out Valči, která na devítce sebrala míč a stihla pálkařku zahrát out na první metě, stejně tak jako výborně doběhnutý luft Ivky, která jej z osmičky sbírala až těsně za druhou metou.
     Do druhého zápasu znovu proti domácímu týmu jsme nastoupily v pozměněné sestavě, kdy na lavičce zůstaly tři holky klasické základní sestavy a šanci zahrát si tak dostaly i ostatní. Hned ze začátku zápasu v obraně se nám podařilo dostat ze svízelné situace, kdy nám soupeř nejprve bez outu naplnil všechny mety, ale my zahrály tak kvalitně, že jsme žádný bodík domů nepustily. Možná právě to nás zvedlo natolik, že jsem nás na pálce konečně začala poznávat – začaly jsme do pole posílat jednu ránu za druhou, dostaly Olomouc pod tlak, ta začala dělat chyby, a nám se povedlo otočit v jedné směně celou pálku a dovézt domů velmi pěkný bodový náskok. Olomoucké pálkařky držela svým velmi kvalitním nadhozem Somi na uzdě, a když už se někomu přece jen podařilo dostat do pole, tak si je vzala na starost Mili, která svými přesnými příhozy na Čaput, hrající na spojce, vyndávala jeden pokus o krádež za druhým :-). Vývoj zápasu se již v dalších směnách nijak nezdramatizoval, naopak se nám podařilo přisypat další bodíky, a tak vyhráváme poměrně vysoko 13 : 3. Pochvala za tento zápas za velmi kvalitní výkon v poli patří hlavně ose Somi a Mili, ale i všem ostatním za pěkné zákroky a kvalitní hru bez nějakých velkých výpadků. Krásně chycený těžký luft na osmičce zaznamenala Markét.

     Sezónu tedy končíme na pěkném druhém místě právě za Olomoucí a začínáme se těšit na zimní přípravu. Naše řady se během roku rozrostly a organizaci týmu do budoucna si berou na starosti hnedle dvě trenérky, a tak věříme, že i v příští sezóně se budeme rvát o příčky nejvyšší.


[Aktuální známka: 1,50 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Kateřina Čaputová | Informační e-mailVytisknout článek )

  Přihlášenkulatý roh
Neznámý čtenář

  kulatý roh
Facebook Twitter RSS
Týmuj.cz

Nábory.cz - sportovní a zájmové kroužky


  Kalendář akcíkulatý roh
Červen:
6.6. - Turnaj žáků
7.6. - Turnaj žáků
13.6. - MSL kadetek
14.6. - Turnaj kadetů
20.6. - CoachBall
21.6. - TeeBall
21.6. - MSL žáků

Kam za sportem v Brně


  Podporují náskulatý roh

Teplárny Brno

GIVT - přispějte nákupem našemu klubu

Error Servis - Servis PC

Sphere

CARTE


Redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.