SK Sever Brno - Hlavní stránka
MŠMT JIHOMORAVSKÝ KRAJ
BRNO MČ BRNO-SEVER MČ BRNO-NOVÝ LÍSKOVEC

Založeno v roce 1993.
Činnost Sportovního klubu SEVER BRNO, z.s. finančně podporují: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Jihomoravský kraj,
Statutární město Brno, Městská část Brno-sever, Městská část Brno-Nový Lískovec, Město Šlapanice a Teplárny Brno a.s.
Podporují nás: SportObchod.cz, ERROR Servis, GIVT, Sphere.
Město Brno podpořilo činnost klubu v roce 2020 částkou 101 000,- Kč.

Kam za sportem v Brně


Dnešní datum: 22. 01. 2021   | Hlavní stránka | Informace o klubu | Fotogalérie | Diskuzní fórum | Chat | Ankety | Stáhni si | WWW odkazy |    
  Hlavní menukulatý roh

Hlavní stránka
Informace o klubu
Fotogalérie
Diskuzní fórum
Chat
Ankety
Stáhni si
WWW odkazy

Personalizace stránek
Rozšířené vyhledávání


  Oddíly v klubukulatý roh
mínus Informace o klubu
plus Lední hokej
mínus Lyžování
plus Softball
plus Stolní tenis
plus Triatlon

  Přihlášeníkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového uživatele!


  Sídlo klubukulatý roh

SK Sever Brno
Bieblova 22
613 00 Brno
mobil: 608 610 842
e-mail:
info(at)sk-sever-brno.org


  Vyhledáváníkulatý roh

Hledej
na SK Sever Brno!  Sportovní zprávykulatý roh
выбрать детское постельное белье

téma * Softball - Ženy vítězí, vítězí, vítězí a poprvé jednou prohrávají
Vydáno dne 08. 06. 2009 (2216 přečtení)

Fotogalérie      O víkendu 6.6. - 7.6.2009 nás v Brně čekaly celkem 4 utkání. Sobotní duely se odehrály na Kraví hoře s celky Technika Brno a Klasik Frýdek–Místek a ty nedělní v Brně - Zamilovaném hájku s celky KP Dračice Brno a opět Frýdek–Místek.

     Sobotní zápas s týmem Techniky Brno začal docela nervózně. Své tomu přidala i naše pro tento den docela neobvyklá sestava, jelikož z kádru chyběly celkem 4 hráčky a navíc jediná naše náhradnice, která seděla na lavičce, měla lehkou nevolnost a tak jen psala zápis! Výrazněji se nám podařilo prosadit až ve třetí směně, když nepočítám můj usmolený jeden bod ve směně třetí, a dovezly jsme 4 body. Soupeřky však díky našim excelentním 4 errorům ve vnitřním poli nezůstaly pozadu a dovezly také 4 body. Zápas nakonec končí vyrovnaným výsledkem, naštěstí 5 : 4 v náš prospěch.
     Do druhého zápasu jsme pak nastoupily proti věčnému soupeři Frýdku-Místku. Ještě nikdy jsme s nimi nevyhrály (i když tato skutečnost se další den měla změnit..ale nepředbíhejme). Frýdek začal jak jinak než svým obvyklým drtivým nástupem na pálce hned v první směně, dovezl 6 bodů. My jsme dokázaly jen reagovat dobrou náladou, ale žádnými body. Když už se někomu podařil pěkný opal tak přímo do soupeřovi rukavice. Nepropadly jsme však beznaději a důstojně zápas dohrály. Konečný výsledek byl 10 : 0 pro Klasik Frýdek-Místek v páté směně.

     Nedělní ráno vypadalo mnohem optimističtěji. Vrátily se naše posily z Francie (Míša Ša. a Val) a taky Zuzka po nemoci. Počet hratelných hráček se tedy rozrostl na 12 a hnedle se hrálo veseleji. A hlavně všem bylo dobře. Ve 12 hodin jsme již mnohem soustředěněji nastoupily opět proti Frýdku-Místku. Hned v první směně si Mili s Hankou zahrály velmi pěkný pick-off na 3.metě. Nekontrolovatelný útok hráček Frýdku se výjimečně nekonal a tak stav po první směně je bez bodů. Ve druhé směně se vyloupla hnedle další pěkná akce, Mili (kečr) s Jančou (spojka) zachytily krádež druhé mety. Ve třetí směně klid, ale ve čtvrté se daří Frýdku dovézt jeden bod, i když naše obrana byla opět bezchybná. My se na pálce ne a ne chytnout, když už odpálíme tak přesně na soupeře. Vše prolomila Šárka svojí pěknou útočnou ulívkou a následným přehozem nadhazovačky a chybou zadopolařky na postu 9, výsledkem byla obsazená třetí meta. Na pálku nastupuje Markéta, která svoji úlohu sehrála opravdu dokonale, hitem do zadního pole dovezla Šárku a sama obsadila metu první. Další hrdinkou je Míša Šusteková, dává pěkný slap, posouvá Markétu až na třetí metu a sama získává metu první. Markétě se pak následně podaří doběhnout na PB a dovézt tím náš druhý a nakonec i VÍTĚZNÝ BOD! V páté, šesté a sedmé směně pak zněl úkol jasně, soupeřky už nesmí skórovat. Úkol byl splněn a naše první vítězství nad Frýdkem-Místkem bylo na světě. No a koho by jsme ještě pochválili? No přece Danielku za nadlidský výkon na nadhozu a všechny ostatní polařky za pěkné a bezchybné auty. Mimochodem to byl náš první zápas v letošní sezóně ve kterém jsme neudělaly ani jeden errůrek. Zápas tedy skončil 2 : 1 pro nás.
     S pěkným pocitem, i když již lehce znaveným, jsme pak nastoupily ve 13:45 hodin proti týmu Dračice Brno. Zápas se vyvíjel opět velmi vyrovnaně, do čtvrté směny byl stav 4 : 4. V páté a šesté jsme však výrazně body přisypaly. Soupeřkám se naopak nedařilo, i když svým známým agresivním během na metách nám dávaly docela zabrat. Opět se nám vydařil pěkný pick-off na třetí metě, holt je vidět co jsme v poslední době na trénincích trénovaly. Utkání končí naším vítězstvím 6 : 12. Chválím všechny zúčastněné hráčky a také naše dva věrné fanoušky Pepu a Toma!!! A s naším pokřikem „ROZSEVERUJEMEJE“ se zatím loučím.

Soupiska SK Sever Brno:
Bartoníková Daniela, Demelová Zuzana, Jandeková Hana, Hamříková Olga, Hradská Miluše, Kozáková Markéta, Navrátilová Nela, Sedláčková Jana, Sommernitzová Tereza, Šamlotová Michaela, Šusteková Michaela, Uřídilová Valentýna, Vojtěchová Šárka

FOTOGALÉRIE


[Aktuální známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Jana Sedláčková | Informační e-mailVytisknout článek )

  Přihlášenkulatý roh
Neznámý čtenář

  kulatý roh
Facebook Twitter Instagram
LinkedIn Youtube RSS
Týmuj.cz

Nábory.cz - sportovní a zájmové kroužky


  Kalendář akcíkulatý roh
Leden

Kam za sportem v Brně


  Tréninkykulatý roh
DOČASNĚ PŘERUŠENO
Softball

BeeBall
ÚT - 16:00-17:00
PÁ - 16:00-17:00

TeeBall, CoachBall
ÚT - 17:00-18:30
PÁ - 17:00-18:30

Žáci, Žákyně
ÚT - 17:00-19:00
ČT - 16:30-18:30
PÁ - 17:00-19:00

Kadetky, juniorky
PO - 16:30-18:30
ST - 16:30-18:30

Kadeti, junioři
PO - 17:00-19:00
ST - 17:00-19:00
ČT - 17:30-19:00

Ženy, Muži
ČT - 17:30-19:30

Lední hokej
ČT - 7:45-8:45

Triatlon
Individuální


  Podporují náskulatý roh

Teplárny Brno

GIVT - přispějte nákupem našemu klubu

Error Servis - Servis PC

Sphere

CARTE


Redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.