SK Sever Brno - Hlavní stránka
MŠMT JIHOMORAVSKÝ KRAJ
BRNO MČ BRNO-SEVER MČ BRNO-NOVÝ LÍSKOVEC

Založeno v roce 1993.
Činnost Sportovního klubu SEVER BRNO, z.s. finančně podporují: Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Jihomoravský kraj,
Statutární město Brno, Městská část Brno-sever, Městská část Brno-Nový Lískovec, Město Šlapanice a Teplárny Brno a.s.
Podporují nás: SportObchod.cz, ERROR Servis, GIVT, Sphere.
Město Brno podpořilo činnost klubu v roce 2020 částkou 101 000,- Kč.

Kam za sportem v Brně


Dnešní datum: 18. 01. 2021   | Hlavní stránka | Informace o klubu | Fotogalérie | Diskuzní fórum | Chat | Ankety | Stáhni si | WWW odkazy |    
  Hlavní menukulatý roh

Hlavní stránka
Informace o klubu
Fotogalérie
Diskuzní fórum
Chat
Ankety
Stáhni si
WWW odkazy

Personalizace stránek
Rozšířené vyhledávání


  Oddíly v klubukulatý roh
mínus Informace o klubu
plus Lední hokej
mínus Lyžování
plus Softball
plus Stolní tenis
plus Triatlon

  Přihlášeníkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového uživatele!


  Sídlo klubukulatý roh

SK Sever Brno
Bieblova 22
613 00 Brno
mobil: 608 610 842
e-mail:
info(at)sk-sever-brno.org


  Vyhledáváníkulatý roh

Hledej
na SK Sever Brno!  Sportovní zprávykulatý roh
выбрать детское постельное белье

téma * Softball - Nešťastný víkend juniorek
Vydáno dne 29. 05. 2006 (1912 přečtení)

     Ve dnech 26.5. až 28.5.2006 se naše juniorky poprvé v historii klubu zúčastnili Open Poháru starších juniorek, který se konal v pěkném areálu v Praze-Krči. Bohužel to byl nešťastný víkend pro naše juniorky.

     Vše již začalo velkým zpožděním vlaku, kterým holky cestovaly do Prahy. Úsměvné je, že zpoždění způsobil pes neznámé rasy, který "okupoval" sedadla v první třídě. Holky se díky časové tísni musely převléci do dresů už ve vlaku a následně pak jet přes Prahu v dresu. Na Krč holky dorazily něco málo před půl jedenáctou. První zápas holky hrály v 11:00, takže moc času na rozcvičení nezbylo.
     První utkání holky sehrály s Hlubokou nad Vltavou. Po celkem vyrovnaném začátku, začaly dělat holky zbytečné chyby v obraně, které soupeřky dokonale využily. Naše pálka nebyla špatná, bohužel šla většina odpalů do protihráček, které následně bezchybně zahrály jednoduché auty. Narozdíl od našich holek. Zápas skončil vysokou výhrou Hluboké 2 : 16.
     V dalším zápase čekala na naše holky favorizovaná Kotlářka. Proti nejsilnějšímu soupeři ve skupině naše juniorky odehrály až do třetí směny skvělý zápas. Bezchybná hra v obraně, chycená krádež a slušná pálka nám zajistily na začátku třetí směny těsné vedení 1 : 2. Bohužel pak přišla "naše směna", ve které Kotlářka doslova rozstřílela naši obranu. Kotlářka tak nakonec vyhrála vysoko 14 : 2. A to se zápas pro naše holky vyvíjel ze začátku velmi slibně.
     Poslední utkání pátečního dne a zároveň poslední ve skupině sehrály holky s Radotínem. A po třetí naše juniorky začaly celkem dobře. Jenže ve druhé směně úplně odpadla pálky a v obraně holky nebyly schopné zahrát třetí aut. Vždy zahrály celkem rychle dva auty, ale pak "usnuly na vavřínech" a na třetí aut se čekalo hodně dlouho. Také se začala vytrácet chuť hrát. Radotín tak zaslouženě vyhrál 3 : 10 a na naše holky zbylo poslední místo ve skupině.
     V sobotu nastoupily naše juniorky do zápasů o konečné umístění na Open Poháru. Do prvního zápasu nastoupily holky proti Spektru Praha. A scénář z pátečních zápasů se opakoval. Slušný začátek a postupný pokles výkonu. S jednou malou výjimkou. V dohrávce čtvrté směny se naše holky vzchopily na pálce a třikrát doběhly na domácí metu. Bohužel bodový náskok Spektra byl vysoký a nakonec vyhrálo 6 : 13.
     V posledním zápase turnaje se holky utkaly s Kostelcem nad Orlicí. A pokud naše juniorky nechtěly skončit poslední na Open Poháru, musely vyhrát. Utkání mělo po celý svůj průběh konečně vyrovnané výkony na naší straně. Bohužel na začátku druhé směny došlo k vážnému zranění naší hráčky Terezy Šteflíčkové. Terka musela být, vzhledem ke svému zraněné hlavy, převezena do nemocnice. To byl možná zlomový moment zápasu. Holky pod psychickým tlakem sice hrály relativně dobře, ale v dohrávce utkání za stavu 2 : 2 neudržely bezchybnou hru a Kostelec nakonec vyhrál těsně 3 : 2 a na naše juniorky zbylo poslední 15. místo na Open Poháru starších juniorek.

     A jak zhodnotit celkově projev našich juniorek? Zvláště v sobotu bylo na některých holkách vidět absolutní nezájem o hru. Duchem byly úplně někde jinde. Některé se dokonce viděly v sobotu již doma, a to i přesto, že turnaj měl končit v neděli (netýká se Kláry a Jany).
     I přesto, že juniorky skončily na turnaji na posledním 15. místě, mělo to jednu nepatrnou výhodu. Náš tým byl jediným na turnaji, který odehrál všechny plánované zápasy :-). Nedělní zápasy byly pro nepřízeň počasí zrušeny.
     Terce přejeme brzké uzdravení a doufáme, že se brzy vrátí do našich řad.

Soupiska SK Sever Brno:
Bartoníková Daniela, Deutschová Klára, Guricová Karolína, Hradská Miluše, Jandeková Hana, Steffanová Lucie, Špačková Lucie, Šteflíčková Tereza, Šťastná Vladimíra, Tesařová Simona, Tomášková Jana, Vojtěchová Šárka

FOTOGALÉRIE


[Aktuální známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

( Celý článek | Autor: Michal Doležel | Informační e-mailVytisknout článek )

  Přihlášenkulatý roh
Neznámý čtenář

  kulatý roh
Facebook Twitter Instagram
LinkedIn Youtube RSS
Týmuj.cz

Nábory.cz - sportovní a zájmové kroužky


  Kalendář akcíkulatý roh
Leden

Kam za sportem v Brně


  Tréninkykulatý roh
DOČASNĚ PŘERUŠENO
Softball

BeeBall
ÚT - 16:00-17:00
PÁ - 16:00-17:00

TeeBall, CoachBall
ÚT - 17:00-18:30
PÁ - 17:00-18:30

Žáci, Žákyně
ÚT - 17:00-19:00
ČT - 16:30-18:30
PÁ - 17:00-19:00

Kadetky, juniorky
PO - 16:30-18:30
ST - 16:30-18:30

Kadeti, junioři
PO - 17:00-19:00
ST - 17:00-19:00
ČT - 17:30-19:00

Ženy, Muži
ČT - 17:30-19:30

Lední hokej
ČT - 7:45-8:45

Triatlon
Individuální


  Podporují náskulatý roh

Teplárny Brno

GIVT - přispějte nákupem našemu klubu

Error Servis - Servis PC

Sphere

CARTE


Redakční systém phpRS

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.